Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2011 o 10:56, meJKu napisał:

A ja mam takie pytanie odnośnie importowania zapisu gry. W którym momencie dokładnie
musimy zrobić sejwa w jedynce, żeby móc go zaimportować do dwójki?


Wiedżmin 2 importuje sejw z samego końca gry, który jest wykonany po walce z głównym bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 11:04, Ostrowiak napisał:

Kłamczajstwo, Wiedźmin 2 importuje dowolnie wybrany sejw ze znalezionych, z dowolnym
uzbrojeniem i postępem w fabule.


Czyli chcesz powiedzieć przez to, że można importować sawe nawet z 1 aktu, który nie ma praktycznie wielkiego wpływu na fabułę 2. Mówiąc o końcowym sejwie chodziło mi o ścieżkę jaką podąża się dokonując dane wybory w grze. Jeśli ktoś skończył grę parę razy to oczywiście będzie mógł sobie wybrać save jaki chce to żaden problem przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 11:03, Meketh napisał:

Wiedżmin 2 importuje sejw z samego końca gry, który jest wykonany po walce z głównym
bossem.

Czyli jeśli mam save tylko idealnie sprzed walki z bossem, na lodowych pustkowiach to muszę teraz specjalnie grę na nowo instalować, żeby go pokonać i zapisać przed rozmową z Jaskrem? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie chcę powiedzieć, można wybrać sejw, który nie ma nijakiego wpływu na fabułę, bo żaden sejw nie będzie miał wpływu. Tomek Gop stwierdził, że sejwy będa okraszone smaczkami w części drugiej, ale znacznej zmiany ścieżki fabularnej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 zapowiada się niezwykle interesująco, do premiery zostało już tak niewiele.Trailer i gamepley''e dodatkowo zachęcają do sięgnięcia po tą grę.Mnie zastanawia to czy nie można by wzorem baldura przenieść postaci z pierwszej części do drugiej?macie może jakieś dane na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 11:26, Ostrowiak napisał:

To właśnie chcę powiedzieć, można wybrać sejw, który nie ma nijakiego wpływu na fabułę,
bo żaden sejw nie będzie miał wpływu. Tomek Gop stwierdził, że sejwy będa okraszone smaczkami
w części drugiej, ale znacznej zmiany ścieżki fabularnej nie będzie.


W takim razie zwracam honor koledze bo, skojarzyłem sposób importu sava z tym z Mass Effect 2 a tam jak dobrze pamiętam liczył się koncowy sawe z 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadam procesor AMD X2 3600+ 2 GHz będę mógł sobie pograć,pytam teoretycznie bo podczas prezentacji było mówione,że niezbędny jest dowolny procesor dwurdzeniowy i że większość graczy takowy posiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 22:46, Ostrowiak napisał:

Powiedz szczerze, jak wyobrażasz sobie dodatek do gry RPG.

Na przykład w stylu "Opowieści z Wybrzeża Mieczy" do Baldur''s Gate.

Dodatek może mieć wiele form.
Na przykład nie musi przedłużać głównej linii fabularnej, nie musi zawierać dodatkowego aktu. Wystarczy, że będzie dodawał wystarczającą ilość zadań pobocznych, takie dodatkowe 12h.

W jednym z wywiadów (któryś z linków na tym forum) jeden z twórców mówi, że jeżeli dodatek powstanie raczej będzie on dodawał nowy akt. Nikt narazie nie wie (oprócz CDPRed) jak kończy się Wiedźmin. Dodanie hisotrii po zakończeniu głównej fabuły może być proste.

@khorinis38
Sprawdź sobie na www.systemrequirementslab.com/cyri/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 12:01, khorinis38 napisał:

Jeśli posiadam procesor AMD X2 3600+ 2 GHz będę mógł sobie pograć,pytam teoretycznie
bo podczas prezentacji było mówione,że niezbędny jest dowolny procesor dwurdzeniowy i
że większość graczy takowy posiada ?

Teoretycznie tak. Wszystko zależy od optymalizacji.
Jak stoisz z resztą sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z newsów było podane, że Wieśka w ULTRA odpalano na jakimś tam 4rdzeniowym i7, GTX 590, 7 GB Ram.
Tymczasem optymalne podają, że potrzebne jest do grania - optymalnie, na maxa - 4 GB RAM na Win7, Czterordzeniówka i GEFORCE 260.

Posiadam AMD Phenom II X4 955, Geforce 560 Ti 1GB, 4 GB RAM. Czyli formalnie optymala przebijam. Jednakże ta atomowa konfiguracja ULTRA zastanawia.
Wiadomo coś na ten temat? Czy po prostu Redzi wypuszczą jeszcze wymagania sprzętowe do ULTRA?
Dodatkowo powiem, że przy testowaniu wydajności wynik nie spada mi nigdzie poniżej 7,5. Grafiki obie mam 7,9, RAM 7,6 a procesor 7,5 wg. testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 12:11, Jeggred napisał:

@khorinis38
Sprawdź sobie na www.systemrequirementslab.com/cyri/

weź nie dawaj linków do oszukanych serwisów dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 14:12, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie czy takie elementy EK,które mnie interesują czyli np. karty będzie kiedykolwiek można kupić oddzielnie?

Edycja Kolekcjonerska i jej elementy z założenia mają być unikatowe i niedostępne nigdzie indziej. A zważając na fakt, że elementy pierwszej kolekcjonerki nie były dostępne do kupienia osobno(chyba że ktoś na allegro wystawiał ze swojej kolekcjonerki), nie spodziewałbym się tego i tym razem.

EDIT: Literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 12:14, nov_pl napisał:

Jak stoisz z resztą sprzętu?

Reszta jest dobra: karta GeForce GTX 460 768 MB i 4 GB RAM.Zastanawiam się właśnie nad kupnem procesora
pod podstawkę AMD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin się zapowiada świetnie, ale te wymagania miażdżą...Choć jak na dzisiejsze standardy to w sumie normalka.Przydałoby się tylko mieć kasę na lepszego kompa jak coś ...ale i tak trzeba w wiedźmaka pograć choćby na najniższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować