Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2011 o 16:03, KERMIy napisał:


>
> a jakie wzory? ja widzialem tylko ten "stojąca Triss / klęczący Geralt"


geralt który idzie a z tyłu jakaś wojna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za info o zeszytach z wiedźminem. Po pracy poszedłem do biedronki i gdyby nie cynk tutaj o zeszytach z wieśkiem to na pewno bym ich nie zauważył. Raz, że musiałem wyszperać wieśka ze sterty zeszytów z haną montaną, euro 2012 i innych, ledwo je zauważyłem (wziąłem ostatnie 3 z wieśkiem ;) - trzy różne wzory.
A dwa, że zeszyty w zasadzie do niczego nie są mi potrzebne (pracuje na kompie) więc w ogóle bym w tej stercie nie grzebał ;-).

W każdym razie dzięki Wam kupiłem 3 zeszyty z wiedźminem i jakoś tak humor mi się poprawił. Kolejne gadżety z moim ulubionym bohaterem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do tego domku w I akcie? Wybiłem wszystkich ludzi, elfów i utopce, jakie się tam kręciły, ale klucza nie znalazłem... Dostaje się go w którymś zadaniu czy coś?

20110810003321

20110810003326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 00:34, Lfdracon napisał:

Jak dostać się do tego domku w I akcie? Wybiłem wszystkich ludzi, elfów i utopce, jakie
się tam kręciły, ale klucza nie znalazłem... Dostaje się go w którymś zadaniu czy coś?

Musisz zabić tego typa, co się na cmentarzu kręci. W zadaniu z Trollem trzeba go zatłuc, będzie miał klucz przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 00:45, bobobo napisał:

Były takie w biedronce,jeszcze chyba mam swój stary do przyrody xD


Jak to "stary? Czy to znaczy, że zeszyty z W2 były już w sprzedaży przed premierą gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 18:20, KERMIy napisał:

> Były takie w biedronce,jeszcze chyba mam swój stary do przyrody xD

Jak to "stary? Czy to znaczy, że zeszyty z W2 były już w sprzedaży przed premierą gry?

W Biedronce mają wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 18:20, KERMIy napisał:

Jak to "stary? Czy to znaczy, że zeszyty z W2 były już w sprzedaży przed premierą gry?


Dokładnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tesco (Olsztyn), mają mnóstwo zeszytów (A4, A3), bloków etc.
Kupiłem kilka. Było bodajże... 5/6 wzorów (w linie i w kratkę, twardych i miękkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, hotfix już się instaluje, jednak ja czekam na 1.4 i mam nadzieję, że naprawi wszystkie błędy wymienione w specjalnym temacie na nowym forum TW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos wie do czego sluzy klucz z katakumb, znajdowany przy ciele krasnoluda

Spoiler

w tunelu pod Vergen, tam gdzie Saskia zmienia sie w smoka? Nie przypominam sobie zadnych drzwi pod koniec drugiego rozdzialu zamknietych na klucz, poza obok skrotu do wawozow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 16:34, Noirr napisał:

Witam

Czy ktos wie do czego sluzy klucz z katakumb, znajdowany przy ciele krasnoluda

Spoiler

w tunelu
pod Vergen, tam gdzie Saskia zmienia sie w smoka? Nie przypominam sobie zadnych drzwi
pod koniec drugiego rozdzialu zamknietych na klucz, poza obok skrotu do wawozow.


Niedaleko wejścia do tuneli były zamknięte drzwi, klucz do nich pasuje, ale nic specjalnego tam nie ma, prócz spodni z paroma właściwościami. Ja w tym momencie gry miałem na sobie już lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 16:34, Noirr napisał:

Czy ktos wie do czego sluzy klucz z katakumb, znajdowany przy ciele krasnoluda

Spoiler

w tunelu
pod Vergen, tam gdzie Saskia zmienia sie w smoka? Nie przypominam sobie zadnych drzwi
pod koniec drugiego rozdzialu zamknietych na klucz, poza obok skrotu do wawozow.


W tych kopalniach jest wiele zamkniętych drzwi. Klucz potrzebny w jednym z zadań.
Edit: Jest też magazyn w kopalni. Może to ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:30, mef666 napisał:

Nie wiem czy bylo bo ciezko przejzec tak rozlegly temat ale ja padlem jak to zobaczylem
w czeskim sklepie:

Jak ktoś nie ma styczności z Czeskim językiem, to może i jest to w jakiś sposób zabawne. Ja już się przyzwyczaiłem do Czeskiego "Śpiewu".

Pytanko trochę nie na temat:
Na jakim papierze wydrukować "Papercrafty" z GoG com?
http://www.box.net/shared/d2x5ov9n6n
W zwykłej drukarni da radę to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować