Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 09:45, Paoro napisał:

Runiczny Krasnoludzki Sihil - gdzie go można było zdobyć/zrobić w jedynce? I co to był
miecz wykorzystywany w wiedźmińskich stylach czy młot/topór?

Spoiler

Dostawaliśmy go od Wielkiego Łowczego Królewskiego za zabicie wszystkich dziesięciu wielkich potworów.
Wiedźmiński miecz stalowy, jak najbardziej użyteczny w wiedźmińskim stylu walki. Dawał +100% obrażeń. Cóż, ja go wybrałem ze względu na to, że pod koniec gry raczej nie walczymy z potworami tylko z ludźmi, więc był bardziej użyteczny :P


Dnia 02.09.2011 o 09:45, Paoro napisał:

poza tym podobno

Spoiler

Saska
pokonała Smoka

także nie wiem czy bd miał jeszcze okazję z nim powalczyć. No nic
podyskutuje po skończeniu gry, bo nie chcę się czegoś dowiedzieć i zepsuć sobie zabawy
:P

Nie będę spoilerował, ale przejdź sobie grę ścieżką Iorwetha to się wszystkiego dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, sama się zaktualizowała (ktoś wie do jakiej wersji?) i teraz Launcher woła o płytę do uruchomienia opcji oraz gry. Po kilku (czasem -nastu) anulowaniach gra odpala. Ktoś wie jak się pozbyć tego komunikatu?
Edit: ...ale tak żeby nie było płyty w napędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 10:50, Growin napisał:

Zainstalowałem grę, sama się zaktualizowała (ktoś wie do jakiej wersji?) i teraz Launcher
woła o płytę do uruchomienia opcji oraz gry. Po kilku (czasem -nastu) anulowaniach gra
odpala. Ktoś wie jak się pozbyć tego komunikatu?
Edit: ...ale tak żeby nie było płyty w napędzie...


Mój kolega miał dokładnie tak samo. Na początku stwierdziliśmy, że jednak trzeba płytę aby uruchomić grę, ale przeczytaliśmy że płyta nie jest niezbędna do odpalenia. Za pierwszym razem (po wyjęciu płyty) klikaliśmy też parę razy anulowanie, aż w końcu włączyła się gra i było dobrze. Może spróbuj uruchomić jako administrator albo w folderze z grą Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:59, Growin napisał:

Dzięki, ale nie wiedzieć czemu defragmentacja wszystkich partycji pomogła. Możliwe, że
miałem syf, bo trwało 4h (250 GB)


No to też możliwe :) No to dobrze, że już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 11:07, Harrolfo napisał:

Dziwne problemy to znaczy jakie?


Są momenty, kiedy obraz się zamraża, po chwili widać czarny ekran, przez ułamek sekundy miga pulpit, a potem gra wraca do normy, z tym, że widać jak cała grafika się na nowo renderuje (najpierw kanciaste bryły, potem nakładanie tekstur itp.) - wszystko to trwa kilkanaście sekund, najdłużej zaś trwa samo zamrożenie obrazu. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, a także najnowszego patcha. Czy może to być spowodowane przegrzewaniem się podzespołów? Dodam, że ustawienia graficzne są prawie maksymalne. O ile się nie mylę (chociaż nie grałem zbyt długo), problem nie występował na starszym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

II akt Obóz Kaedwen, ścieżka Iorwetha - Wiewiórek,

Spoiler

przekradam się przez obóz, spotykam kucharza, puszczam na niego czar o idzie spać, idę dalej do bramy, za bramą stoi kilku wojaków, przedzieram się do jaskiń

, a tam nie mogę zejść na dół, ikona schodzenia jest przekreślona na czerwono.. po chwili pojawia się filmik, że jestem w obozie i mnie zczaili, Wiesiek dostaje kilka strzał i pada, mimo, że byłem już za obozem... Muszę też zdobyć
Spoiler

krew Henselta

, da się to tu zrobić przy okazji szukając Triss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziesz cały czas dobrze, tylko wychodząc z obozu pewnie cię zauważyli, a ty poszedłeś dalej. Triss nie szukaj. Sama się znajdzie w tym queście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 16:22, Growin napisał:

Idziesz cały czas dobrze, tylko wychodząc z obozu pewnie cię zauważyli, a ty poszedłeś
dalej. Triss nie szukaj. Sama się znajdzie w tym queście.

No tak tylko idąc dalej za kucharzem, muszę wyjść z obozu przez bramę, ale przy bramie jest 6-7 strażników, po prostu otwieram bramę a oni już tam są i krzyczą alarm i mimo, że trochę z nimi powalczę też pojawia się ten wspomniany filmik. I co mam z nimi walczyć dalej, czy co? Chyba nie, domyślam się, że muszę ich odciągnąć od bramy tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 16:26, Paoro napisał:

> Idziesz cały czas dobrze, tylko wychodząc z obozu pewnie cię zauważyli, a ty poszedłeś

> dalej. Triss nie szukaj. Sama się znajdzie w tym queście.
No tak tylko idąc dalej za kucharzem, muszę wyjść z obozu przez bramę, ale przy bramie
jest 6-7 strażników, po prostu otwieram bramę a oni już tam są i krzyczą alarm i mimo,
że trochę z nimi powalczę też pojawia się ten wspomniany filmik. I co mam z nimi walczyć
dalej, czy co? Chyba nie, domyślam się, że muszę ich odciągnąć od bramy tylko jak?

Sorki za kolejnego posta, zobaczyłem na youtube jak ktoś idzie i się okazało, że to bug :P po prostu musiałem wczytać grę a przez to zamiast wejść do obozu, tych 5-6 żołnierzy zwyczajnie zostało za bramą. Choć powinni wejść.. nom wgram jakiegoś wcześniejszego save choćby z początku obozu to może będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeżeli pojawia się film, że giniesz, to znaczy, że zostałeś zauważony.
A przekreślone na czerwono zejście na dół znaczy, że jesteś w walce.
Tak, jak już dojdziesz do obozu nilfgardczyków to zobaczysz jak zrobić to z Henseltem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, kiedy premiera wersji 2.0?
Edit: Jak pamięć RAM wpływa na działanie Wieśka? Widać różnicę miedzy 2 a 3 GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 19:45, Growin napisał:

Ktoś może wie, kiedy premiera wersji 2.0?
Edit: Jak pamięć RAM wpływa na działanie Wieśka? Widać różnicę miedzy 2 a 3 GB?

a ile masz obecnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2011 o 19:59, Numenpl napisał:

a ile masz obecnie??

2x1GB (Dual) 800mhz, a dokupiłem jeszcze 2x512Mb specjalnie dla Wieśka, a się nie zastanowiłem wcześniej, czy coś to da. Pomoże coś w działaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 20:18, Growin napisał:


> a ile masz obecnie??
2x1GB (Dual) 800mhz, a dokupiłem jeszcze 2x512Mb specjalnie dla Wieśka, a się nie zastanowiłem
wcześniej, czy coś to da. Pomoże coś w działaniu?

jakbys miał 64 bitowy system to jeszcze by coś dało mi system+smieci 1.2 gb ram jak w2 odpale zużycie dochodzi całkowite do ponad 3GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować