Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 14:14, DoMiNo1992 napisał:

Jest! Doszla! I... czuje sie zrobiony w balona. Na wstepie - dzieki Ci gram.pl, ze zamiast
obiecanego numerku 500-cos dostalem... 1178(!?). Po drugie, to pudelko musi byc tak cholernie
glupio zrobione ze praktycznie nie da sie go otworzyc?


Z tymi numerkami faktycznie są jaja, dlatego ja (przewidująco) dałem odbiór osobisty w punkcie i oczywiście Pani chciała mi dać zły numer, ale powiedziałem, ze miało być 29, poszukała i faktycznie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:14, BluesBoy napisał:

Wie może ktoś jak jest z tymi wiedźmińskimi ubraniami dla awatara? Czy w pudełku jest
kod na ciuszki?


Miałem pytać o to samo. Ja w pudełku nie znalazłem. Przy zamówieniu też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:09, Mikex napisał:

Z tymi numerkami faktycznie są jaja, dlatego ja (przewidująco) dałem odbiór osobisty
w punkcie i oczywiście Pani chciała mi dać zły numer, ale powiedziałem, ze miało być
29, poszukała i faktycznie było ;)


29? Ooo, to niezle sie zalapales :). Mam tylko nadzieje, ze otrzymam ubranko awatara dla obiecanych pierwszych 1000 zamowien, w koncu na fakturze mam jako dowod numerek 0498.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy - co do kodów na ubranko - w szczegółach zamówienia wyraźnie jest napisane, że kody będa działać od 17.04 i od tego też dnia beda wysyłane. Jesli nie wierzycie - sprawdzcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 14:14, DoMiNo1992 napisał:

Jest! Doszla! I... czuje sie zrobiony w balona. Na wstepie - dzieki Ci gram.pl, ze zamiast
obiecanego numerku 500-cos dostalem... 1178(!?). Po drugie, to pudelko musi byc tak cholernie
glupio zrobione ze praktycznie nie da sie go otworzyc?

Niestety część egzemplarzy nie dotarła do nas, więc mieliśmy do wyboru: albo wysłać tym osobom inny numerek, albo czekać, aż dojadą w poniedziałek. Sam rozumiesz- lepiej pograć w weekend niż czekać na konkretny egzemplarz do wtorku, prawda?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego pudelko jest zle zrobione? wyciagasz i tyle jest sznureczek :) Ogolnie na prawde kawał dobrej roboty, mój numerek dotarł bezproblemowo 96 :) A wydanie świetne, ksiązka, naklejki, pudełko wszystko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 14:14, DoMiNo1992 napisał:

Jest! Doszla! I... czuje sie zrobiony w balona. Na wstepie - dzieki Ci gram.pl, ze zamiast
obiecanego numerku 500-cos dostalem... 1178(!?). Po drugie, to pudelko musi byc tak cholernie
glupio zrobione ze praktycznie nie da sie go otworzyc?

Heh, miałem to samo przy EK na PC, też dostałem inny numer, ale dymu nie robiłem. To tylko zwyczajny numerek. Co do pudełka. Najwyraźniej trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz. Moje otwiera się bardzo dobrze. Ciągnę za czerwoną wstążkę i już, otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:14, karolekx23x napisał:

Chciałem pobrać Edycje Rozszerzonaael ajk zobaczyłem predkosc pobierania 70 kb/s to mnie
zszokowało. Pobierze mi prawie 10GB?



Masz w takim razie słabe łącze, bo ja właśnie ściągam i mam 700 KB/s. Prędkość u ciebie to nie wina ich serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jedna lipa ze nie można zatrzymać pobierania a jesli pzrerwiesz lub net sie rozłaczy trzeba pobierac od nowa.
A jesli ktos ma neta radiowego z wiekszym limiten nocnym to w ciagu 6 godzin można się nie wyrobić.

Predkość wzrosla, tą co podałem tylko an poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 00:35, karolekx23x napisał:

Tylko jest jedna lipa ze nie można zatrzymać pobierania a jesli pzrerwiesz lub net sie
rozłaczy trzeba pobierac od nowa.
A jesli ktos ma neta radiowego z wiekszym limiten nocnym to w ciagu 6 godzin można się
nie wyrobić.

Predkość wzrosla, tą co podałem tylko an poczatku.


I tutaj się mylisz bo ja przerywałem kilka razy i nie pobiera od nowa tylko od partu który był pobrany jako ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować