Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 10:48, melon2012gram napisał:

czy niepełnoletni może odebrać przesyłek w jednym z punktów odbioru


Tak ja u siebie w szczecinie już nie raz samemu odbierałem przesyłkę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 10:45, kotfilon napisał:

Czy oprócz grafiki i sterowania Wiedźmin 2 różni się czymś między PC i X360?

Interfejs jest chyba jeszcze przerobiony konsolowy tak aby był wygodny pod pada. Do tego intro jest inne (nie mam pewności czy PC w rozszerzonej tez ma to intro). Cała reszta jest tak jak zapowiadali twórcy, nic ucięte, nic dodane (nie licząc rozszerzonej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 11:44, Damianuss1 napisał:

Do tego intro jest inne (nie mam pewności czy PC w rozszerzonej tez ma to intro).


Twórcy mówili już o tym, że i intro na PC będzie zmienione ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny za podanie stronki gdzie można ściagnać save do jedynki. Kiedyś ją miałem zapisaną, ale gdzieś zgubiłem, a że zbliża się 17 to wypadałoby mieć jakiegoś dobrego save''a.

gitarka
Niestety tak. Co tam takiego jest? Intro i outro, trzy godziny dodatkowej fabuły, nowe lokacje, nowe questy, nowe przerywniki filmowe dodane do gry, nowe postacie, a do tego masa różnych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:32, Kraju napisał:

Byłbym wdzięczny za podanie stronki gdzie można ściagnać save do jedynki. Kiedyś ją miałem
zapisaną, ale gdzieś zgubiłem, a że zbliża się 17 to wypadałoby mieć jakiegoś dobrego
save''a.

tylko pytanko co oznacza dobry save ??XD
Rozumiem że chodzi o kwestię początkowej zbroji bo stylistycznie jak zwykle zbroja kruka najlepsza moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za chęci ale chodzi mi o save w którym popieram nieludzi. Dlatego wolę sam poszukać idealnego dla mnie save''a bo pod tym względem jestem wymagający. :D

Numenpl
Chodziło mi o kwestie fabularne, które bedą mogły sprostać moim oczekiwaniom. Czyli dobry save. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:19, Ostrowiak napisał:

Wszędzie jest dokładnie to samo, jedyne co XBOX ma inaczej/więcej to interfejs pod pady
szyty.


z tego co na razie zauważyłem to na xboxie nie ma animacji picia elixirów i medytowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, w zwiazku z dodaniem "nowych" rzeczy do wiedzimina 2 chcialem pograc w ta gre, instaluje, sciaga mi sie jakis patch potem niby ma sie sciagac kolejny i wyskakuej mi blad gry - runtime error "Program: D:gry\wiedzmin2\launcher.exe this aplication has requested..." i hmm... w momencie pisania tego posta gra zaczela sie "aktualizowac" dalej nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie uruchomic wkoncu po godzinie walki gre jednak nie da sie w nia grac... gra uruchamia sie tak jak by w "oknie" na dole caly czas widac pasek "windows" i tnie masakrycznie... to ja chyba podziekuje za takie łatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox-owcy też tak macie, że czasami na chwilke macie czarny ekran, np przegladacie ekwipunek i czarnieje, przegladacie przedmioty i tez raz na jakis czas na chwilke czarny ekran, nie chodzi mi o ekran ładowania gdy geralt wchodzi do domu itd, tylko normalnei gdy poruszamy sie po ekwipunku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Xboxsie już od wczoraj (dzięki za szybką dostawę). Mam pytanie do obeznanych graczy. Czy receptury na mikstury można sprzedawać i dalej pamięta się przepis, czy trzeba mieć w ekwipunku? W Skyrimie po prostu książka znikała po nauczeniu się, a tu jak znajdziemy recepturę to pojawia się info, że wpis w dzienniku jest. Można więc sprzedać czy nie?
Drugie pytanie. NIe wiem dlaczego na tym kole nauki postaci mam zablokowane Magię, Alchemię i Szermierkę, a punkty mogę dawać tylko w trening? Jestem na 5-tym poziomie. Jak odblokować inne gałęzie rozwoju?

@rafci007 Tak są takie przeciemnienia jak się przerzuca między np ekwipunkiem, mapą, postacią itd. Na początku troche zdziwko, teraz już przyzwyczaiłem się.

Teksty miażdżą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować