Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dobra oficjalnie:

CD Projekt RED znów spartolił. Patch mi się zainstalował (miałem ten sam błąd). Po instalacji uruchamiam gre nic sie nie dzieje. Kilkam ESC pojawiają się napisy reklamowe po czym w menu nie ma napisów. Dopiero po najechaniu jeden sie pojawia, kolejny znika. Zacząłem nową grę. Nowego intra brak, jest za to stare. Włączyłem zupełnie nową grę, doczekałem do pierwszego dialogu, napisów brak. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 00:38, lis_23 napisał:

Czyli po instalacji gry od nowa trzeba będzie od nowa pobrać ten 10GB patch? ...


Ten patch pobrałeś już sobie na dysk wcześniej to jest ok. Jeżeli nie wywaliłeś tych 10GB to nie musisz ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępną wersję patcha ściągnąłem już wcześniej... do folderu na dysku zewnętrznym. Czy teraz muszę przenieść te pliki na dysk C/the witcher2/downloads ???? i uruchomić aktualizację launchera gry i dopiero wtedy pobierze brakujące pliki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:49, Alienspectre napisał:

Mam taki dość dziwny problem co do wersji na xboxa. Godzinę na konsoli mam ustawioną
dobrze ale już podczas zapisywania gry podaje mi o 2 godziny albo godzine późniejszą.
Czym jest to spowodowane?

Masz tak za każdym razem czy np dopiero po jakimś czasie? Ja miałem coś takiego po pewnym czasie gry i jak zacząłem nadpisywać sejwy to nagle wróciło do normalnej godziny.

Przy okazji widzę, że zaczyna się shitstorm na CDP, znowu coś nie działa, współczuję wam. Tyle pobierania i czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 00:41, lis_23 napisał:

Nie wywaliłem ale wyżej ktoś pisał że to ów patch powoduje błąd - chyba że źle zrozumiałem.


Uszkodzony jest tylko jeden plik, który jest dostępny od 40 minut (TW2EE_Patch-1.bin) a te pozostałe są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To do rzyci. Czy wersja z gogusia jest już z łatką? Skoro pobiera się W2:EE to raczej, na chłopski rozum, tak. Mnie się nie śpieszy, więc chyba sobie po prostu pobiorę wersję z goga i łatkę oleję i całą zabawę z updatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś podejrzeć czy ma się zarejestrowanego wiedźmina 2? Bo cały czas mam odmowę dostępu i już nie wiem co mam robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 00:49, lis_23 napisał:

CDP już chyba wie że coś jest nie tak bo strona Wiedźmina się wysypała ... ;)


Obciążona pod naporem zbulwersowanych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować