Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ej stop, bo z waszych wypowiedzi mam już lekko pomieszane w głowie. :P Można dostać teraz za darmo Wieśka 1 i 2 na gogu , czy tylko 2? :P Bo o jedynce nic nie słyszałem, a przydałaby się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 18:06, barsum napisał:

Ej stop, bo z waszych wypowiedzi mam już lekko pomieszane w głowie. :P Można dostać
teraz za darmo Wieśka 1 i 2 na gogu , czy tylko 2? :P Bo o jedynce nic nie słyszałem,
a przydałaby się. :D

jedynka była dla tych co sie zapisali do recenzowania wersji xboxowej

a że prawie nikt sie nie dostał, to dla uszczęśliwienia pysiów rozdali wiedźmina 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzesz w cholerę, błąd jakiegoś pliku :/
fr0.w2strings
Jak mam sprawdzić, czy dany part nie ma błędów? Po kolei ściagać wszystko od nowa mi się nie uśmiecha, to zajmie mi kolejne 27h.
Jeden part to jakieś 20-25min ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś spis nowych misji, czy coś takiego? Bo do tej pory skończyłem grę po obu stronach, chciałem teraz znowu z Iorwethem, ale na Tvgry coś tam przebąknęli, że droga Roche''a dostała więcej questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 18:58, Crew_900 napisał:

coś gry się nie da minimalizować po tej aktualizacji.


Musi być coś u Ciebie, ja na ten przykład nie mam najmniejszych problemów z minimalizowaniem spatchowanego W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem te 2 pierwsze pliki. Błędy (znowu) są z dwoma plikami z katalogu Movies. Czy jak dam Ignoruj to mam się spodziewać np. wywalania podczas odtwarzania filmików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było włączyć launcher i poczekać aż gra sama się zuptaduje do wersji 2.1. Inaczej mogą wychodzić takie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hai! Takie pytanko mam, warto przechodzić W2 na mrocznym poziomie trudności? Słyszałem, że to jedynie dodaje ok. 20 dodatkowych przedmiotów i jak się wyciągnie mroczny miecz to ekran traci barwy i ma jakieś tam efekty. Coś jeszcze daje ten tryb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 19:16, sinir napisał:

Jest gdzieś spis nowych misji, czy coś takiego? Bo do tej pory skończyłem grę po obu
stronach, chciałem teraz znowu z Iorwethem, ale na Tvgry coś tam przebąknęli, że droga
Roche''a dostała więcej questów.

też mnie ciekawi co i jak z ilością questów dla obu wersji historii

natomiast dopiero teraz zauważyłem Psy i koty ROTFL!!XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 20:00, donard napisał:

Hai! Takie pytanko mam, warto przechodzić W2 na mrocznym poziomie trudności? Słyszałem,
że to jedynie dodaje ok. 20 dodatkowych przedmiotów i jak się wyciągnie mroczny miecz
to ekran traci barwy i ma jakieś tam efekty. Coś jeszcze daje ten tryb?

DARK MODE to tryb insane z możliwością zapisu gry a te itemy to zestawy jak nie masz skompletowanego zestawu to on ci wysysa życie a jak masz to istny ownage bo broń wysysa przeciwnikom życie i daje je tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 13:17, Lordpilot napisał:

Ech, jednak nie jest tak różowo :/ Kod się dodaje, wyświetla się gra "FREE add to my
account"... i dalej wyskakują opcje płatności - dokładnie 4.99 dulara mam zapłacić :/

Poradziłeś sobie z tym ?


Po prawdzie to ja mam już Wiedźmina pierwszego na gog.com od jakiegoś czasu. Co do kodu od CDPR wygląda na to, że to nie jest kod na pełną wersję, a na zniżkę w wysokości 5$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 20:06, Wojman napisał:

Po prawdzie to ja mam już Wiedźmina pierwszego na gog.com od jakiegoś czasu. Co do kodu
od CDPR wygląda na to, że to nie jest kod na pełną wersję, a na zniżkę w wysokości 5$.


Ja bez żadnych kodów też mam możliwość kupienia pierwszej części za 5 dolarów, więc nie wiem czy akurat jakiś kod tą zniżkę zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się, 7 błędów....
Musze ściągnąć wersję z GOGa i mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez fuszery. Tylko że mam w kolejce parę gier z tego serwisu do nagrania więc może za miesiąc się uda mi ogarnąć ten bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować