Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

kurcze, zaczyna mnie już coś trafiać...
myślałem, że po 2 dniach na stronie są już prawidłowe pliki patcha. Ale okazało się, że mój problem dotyczy właśnie błędnych partów. Pobrałem więc te "prawidłowe" party, reinstalowałem grę, i przy próbie instalacji patcha wyskakuje błąd pack0.dzip (czyli ten, który miała większość). Nie ma możliwości, żeby party były z błędami, bo ściągane były z posta Cd Projektu na fcb. Czy istnieje cokolwiek co mogę zrobić, żeby tego dziadowskiego patcha poprawnie zainstalować i móc wreszcie zagrać? Nie będę ukrywał, że nie uśmiecha mi się pobierać tej wersji z Gog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 01:21, macabr napisał:

Mam pytanie do tych, którzy posiadają w edycji rozszerzonej któryś z "mrocznych" zestawów
ekwipunku - czy w grze nadal jest po założeniu kompletnego rynsztunku efekt zaniku kolorów
i czarna obwódka wokół ekranu?
To ważne, jeśli nada jest, to zaoszczędzicie mi czasu i orenów na składanie tego pancerza,
bo bardzo mi się ten efekt nie podobał, mało widać ;)


Tak, efekt pozostał. :) Faktycznie mogliby to nieco stonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę po raz trzeci (pieprzony instalator patcha za każdym razem jak się wykrzaczy "psuje" całą grę), zainstalowałem patcha 1.35, ponownie ściągnęłem te rzekomo wadliuwe pliki, i znowu to samo! Czy naprawdę jedyną możliwością jaka mi pozostaje jest reinstalacja gry, i ściągnięcie tym razem 17 GB z GOGa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 18:52, Elwro napisał:

Zainstalowałem wersję z GOGa. Czy mogę bez ryzyka wyrzucić pliki z rozszerzeniem "w2speech"
zawierające głosy w językach, w których grać nie będę?


Powiedziałbym, że tak. Zresztą zawsze możesz je przenieść np. na pulpit i uruchomić grę. Jeśli będzie działać ok, to znaczy, że pliki nie były potrzebne.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś spatchować grę do wersji 2.1? Może to w jakiś sposób by pomogło, bo napisałeś tylko że zainstalowałeś patcha 1.35. Ja instalowałem Edycję Rozszerzoną na wersję 2.1 i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:43, Kraju napisał:

A próbowałeś spatchować grę do wersji 2.1? Może to w jakiś sposób by pomogło, bo napisałeś
tylko że zainstalowałeś patcha 1.35. Ja instalowałem Edycję Rozszerzoną na wersję 2.1
i nie miałem żadnych problemów.


nie tego nie próbowałem, ale okazuje się, że po prostu mam błędy w partach (mimo, że mają identyczną wielkość). Sprawdzałem programem podanym na stronie pomocy Cdprojektu i rzeczywiście, błędne są party 1,2,33,34,35. Co ciekawe pobierałem je ponownie i ciągle mają błędy... Zaczyna mnie to coraz bardziej wkurzać, może za którymś piętnastym razem w końcu zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie ma to jak włożyć płytkę do napędu i czekać aż gra się zainstaluje. Ewentualnie na Steamie, bo tam od razu gra jest zainstalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może mi ktoś pomoże. Próbuję stworzyć eliksir grom, mam recepturę i potrzebne składniki ale za każdym razem jest komunikat: "Nie udało ci się wykonać". Inne rzeczy tworzę bez problemów. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:51, Marcin08 napisał:

Sprawdzałem programem podanym na stronie pomocy Cdprojektu
i rzeczywiście, błędne są party 1,2,33,34,35


Mógłbyś rzucić linkiem do tej stronki? THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie post pod postem.

Czy ktoś z w miarę szybkim netem byłby tak miły i uploadował na jakiś serwis party 1, 2, 33, 34, 35?

Pobierałem kilkakrotnie właśnie te party i za każdym razem są błędy, pozostałe części nie stanowią problemu. Jednak wolałbym ściągnąć 1,5 GB zamiast 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam nieco z innej mańki.
Gram sobie w W2 EE i podczas walki widzę czasem, iż ciosy Geralta osłabiane są przez zmęczenie.
Od czego to dokładnie zależy? Od zużycia wigoru? Jeśli tak - są jakieś sposoby na niwelowanie zmęczenia, oprócz nie zużywania wigoru na znaki i parowanie ciosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak się wykonuje ripostę na Xie? Totalnie zapomniałem, a nie chce mi się przechodzić samouczka od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak jest obecnie z optymalizacją Wieśka? Przy premierze trochę cieło,teraz pobieram rozszerzenie i zastanawiam się czy w tej kwestii coś się od premiery zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:00, Mikex napisał:

Powie mi ktoś jak się wykonuje ripostę na Xie? Totalnie zapomniałem, a nie chce mi się
przechodzić samouczka od początku.

RT blok i ikonka kontrataku się pojawia gdy masz umiejętność kontrataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz ktoś jak zabić tego ciula w masce w zadaniu sprzed stuleci, bo teraz ni cholery nie da się, prawie nieśmiertelny jest i sdo cholery cały czas używa osłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć dobrze rozwiniętą postać i odpowiednio się do walki przygotować. Walka JEST wymagająca, mi się udało go pokonać chyba za 20stym razem. Wystarczy odrobina taktyki, uników i wyczucie ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować