Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Szukam w Verben sztandaru Burej Choroągwi. Mam już miecz i grot włóczni. Byłem w katakumbach, pokonałem różne stwory i w tym jednego takiego wielkiego. Po walce zabrałem trupowi klucz do katakumb. Spotkałem Zoltana, ale wycofałem się na powierzchnię. Wróciłem do katakumby i próbowałem otworzyć drzwi za salą w której walczyłem z tym czymś wielkim. Nie mogę otworzyć tych drzwi i nie mogę zdobyć sztandaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina przeszedłem rok temu, teraz instaluję patch do rozszerzonej i mam pytanko: wszędzie piszą o tym, że będzie nowy samouczek, outro, intro itd. Czy edycja rozszerzona wycina coś z zawartości normalnej wersji? Czy po prostu zobaczę nowe outro obok "biedronki", a nie zamiast niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do walki z Kejranem potrzebna jest mi Mangusta zawierająca Cieniokost, czy wystarczy dowolna Mangusta?
Niestety składnik zebrałem wcześniej i musiałem go sprzedać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:02, Strange101 napisał:

Wiedźmina przeszedłem rok temu, teraz instaluję patch do rozszerzonej i mam pytanko:
wszędzie piszą o tym, że będzie nowy samouczek, outro, intro itd. Czy edycja rozszerzona
wycina coś z zawartości normalnej wersji? Czy po prostu zobaczę nowe outro obok "biedronki",
a nie zamiast niej?


Nic nie wycina, a dodaje. Podejrzewam, że pełni podobną rolę do outra w W1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 21:48, Sigu napisał:

Czy do walki z Kejranem potrzebna jest mi Mangusta zawierająca Cieniokost, czy wystarczy
dowolna Mangusta?
Niestety składnik zebrałem wcześniej i musiałem go sprzedać :/


W ogóle nie potrzeba Mangusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa z innymi składnikami. Przeszedłem już grę, a teraz przygotowania do bycia Mrocznym...

Mam problem z "Rykoszetem"... coś nie chce mi wyskakiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzuci ktoś jakiś fajny config na mocny komputer?

zależy mi, żeby gra nie bawiła się co chwila dość nieudolnie bloomem, oraz by tekstury nie dogrywały się na krok od obiektu, no i nie mam jednak serwera NASA, ubersampling odpada

ustawiony miałem śliczny config ale się zresetował ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zacząłem pobierać patch z edycją rozszerzoną (niestety serwery pełnej pary nie dają ;/), czy w sprawie grafiki i optymalizacji wnosi on coś szczególnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wszystko zależy od konfiguracji sprzętowej. U mnie akurat gra lepiej działa, ale też mam inną kartę graficzną teraz, więc to może być skutkiem. Ogólnie u niektórych jest lepiej u niektórych tak samo jak wcześnie. Sam musisz sprawdzić jak u Ciebie gra będzie obecnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść do kryjówki królobójców. Jestem już po rytuale z Detmoldem, kryjówkę mam zaznaczoną na mapie, ale nie mogę znaleźć do niej drogi. Wychodzę z obozu, idę w kierunku burdelu, a tam wąwozami dochodzę do chaty na wybrzeżu albo do tego miejsca, gdzie spalono na stosię tę czarownicę. Jest inna droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:28, marekl1975 napisał:

Nie mogę dojść do kryjówki królobójców. Jestem już po rytuale z Detmoldem, kryjówkę mam
zaznaczoną na mapie, ale nie mogę znaleźć do niej drogi. Wychodzę z obozu, idę w kierunku
burdelu, a tam wąwozami dochodzę do chaty na wybrzeżu albo do tego miejsca, gdzie spalono
na stosię tę czarownicę. Jest inna droga?

Tak, musisz biegać wąwozami i pamiętać, że czasami musisz wejść w inny wąwóz który doprowadzi Cię do następnego, zgodnego z kierunkiem który pokazuje Ci kompas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł patch 3.1 do Wiedźmina 2. Można go pobrać z poziomu launcher lub ściągnąć stąd: http://pl.thewitcher.com/patch3-1/

Patch wprowadza jedną bardzo ważną zmianę: poprawia wyświetlanie filmów między aktami w formatach innych niż 16:9. Niektórzy z tym mieli problemy, w tym i ja.

Jeżeli komuś wyskoczy błąd z .NET, stąd można pobrać najnowszego hotfixa: http://pl.thewitcher.com/dotnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w akcie trzecim i robię zadanie dla Kimboldta. mianowicie mam sprawdzić autentyczność jego listu. Idę do skryby, a ten leży nawalony jak stodoła. Podchodzę do stołu alchemicznego i muszę zrobić jakąś mieszankę. Może mi ktoś podac kolejnośc robienia tej mieszanki? Tracę już powoli cierpliwość. Zadanie lepiej zacząć z brudnopisem czy od razu z dokumentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 11:37, marekl1975 napisał:

Zadanie lepiej zacząć z brudnopisem czy od razu z dokumentem?


A masz pewność, że mieszanka nie spali dokumentu? Chyba nie masz, prawda? :P

Wapno / Woda / Gówno / Gaz


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prolog da się jakoś pominąć? Za pierwszym razem jakoś dałem radę ale już czuję że przy próbie ponownego przejścia będzie z tym katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Najlepiej zrobić save po przejściu Prologu i z niego korzystać przy kolejnych przejściach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: przez dwa miesiące nie miałem własnego kompa i jestem troszkę nie w temacie. Zawartość dodatkowa z Xboxa 360, czyli patch uaktualniający do "edycji rozszerzonej" dalej robi mnóstwo błędów, czy już hula po ludzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych błędów nie robi. Jak masz wątpliwości, to ściągnij W2 z GOG.com. Jeśli masz wolny net, to ściągnij sam patch. Wszystko hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek 2 akut jest poroniony. Nawet nie miałem czasu wypić eliksirów, do tego brak autosaveów między walkami. Jest na to jakiś dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować