Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2012 o 09:38, SarenkaB napisał:

Początek 2 akut jest poroniony. Nawet nie miałem czasu wypić eliksirów, do tego brak autosaveów między walkami. Jest na to jakiś dobry sposób?

Quen-unik-cios-unik-cios-Quen-unik-cios... Na jakim poziomie trudności grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 11:00, Lfdracon napisał:

> Początek 2 akut jest poroniony. Nawet nie miałem czasu wypić eliksirów, do tego
brak autosaveów między walkami. Jest na to jakiś dobry sposób?
Quen-unik-cios-unik-cios-Quen-unik-cios... Na jakim poziomie trudności grasz?

Na trudnym, ale już sobie z tym poradziłem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie/jak można zdobyć rudę srebra w II akcie po stronie Roche''a? Przeszperałem wszystkie możliwe miejsca (również

Spoiler

po drugiej stronie mgły

), u Lasoty (pomocnika kwatermistrza czy jak mu tam) wykupiłem chyba cały zapas, bo nawet po kilku dniach medytacji nie przychodzą nowe, a dwóch rud brakuje mi do skompletowania
Spoiler

rynsztunku Wiarołomcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja kupiłem wszystkie u Lasoty. Aby mu się odnowiła siłowałem się z Pangrattem na rękę dwa czy trzy razy, a potem medytowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was pytanie.Gdzie mam zgłosić stronę gdzie można pobrać nielegalnie Wiedźmina 2 i Edycje rozszerzoną? Nie będę jej tutaj podawał by ktoś sobie nie ściągnął.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 19:08, Durzo napisał:

Ja mam do was pytanie.Gdzie mam zgłosić stronę gdzie można pobrać nielegalnie Wiedźmina
2 i Edycje rozszerzoną? Nie będę jej tutaj podawał by ktoś sobie nie ściągnął.;D


Tutaj :

http://cbs.policja.pl/

Hehe:)

Nie masz co robić? Wieśmina można zassać z każdego torrenta, a ty to chcesz zgłaszać? LOL
Myślisz, że CDP da ci coś w nagrodę? LOL

20120527191352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

III akt, Roche

Spoiler

Skąd do cholery mam wziąć łuski smoka, żeby móc wytworzyć spodnie Bratobójcy? I języka trolla nie można nigdzie w akcie III dorwać, jeśli nie mam to muszę cofnąć się do aktu II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 23:22, Some_kind_of_Devil napisał:

Mam ten sam problem z językiem trola. Gdzie go dorwałeś?

Do kupienia u Felicii Cori, która stoi prawie naprzeciwko Lockharta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 09:22, Lfdracon napisał:

> Mam ten sam problem z językiem trola. Gdzie go dorwałeś?
Do kupienia u Felicii Cori, która stoi prawie naprzeciwko Lockharta.

Dzięki, nie znalazłem, i ukończyłem grę z pancerzem wiarołomcy, ale i tak zaczynam grę już z 55 raz i drugi raz na mrocznym więc się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:53, Budo napisał:

Czy jest już jakiś sposób na bezbolesne spatchowanie wiedźmaka do wersji rozszerzonej?


Jeśli masz wystarczająco szybki net, to polecam zassanie wersji gogowej. Jeśli nie masz możliwości/ochoty, to ściągnięcie paczek po kolei rozwiąże sprawę - wszystkie błędne archiwa zostały wymienione na poprawne.
http://pl.thewitcher.com/enhancededition/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 20:53, Budo napisał:

Czy jest już jakiś sposób na bezbolesne spatchowanie wiedźmaka do wersji rozszerzonej?

A nie naprawili już problemów z automatycznym zasysaniem?
Ja jakieś 2 tygodnie temu zaktualizowałem grę z poziomu launchera i nie miałem żadnych problemów, a od tamtej pory zdążyłem ją ukończyć 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdobycie skóry Trolla w akcie II po stronie Iorwetha jest możliwa do zdobycia ? Od razu mówię, że przeszukałem miejsca w Vergen i po stronie obozu Kedwen. Wiem, że po stronie Rocha jest możliwość ponieważ jest tam samotny Troll zaraz przy obozie. Gdy tam poszedłem to jest tam tylko droga prowadząca do wątku fabularnego. Może gdzieś w Vergen jest jakiś samotny troll do zabicia ? Szczerze nie mam ochoty zabijać i cofać się do miejsca gdzie są dwa przyjazne trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do czego potrzebna Ci skóra trolla w II akcie? Parę postów wcześniej pisałem, że można ją kupić w akcie III u Felicii Cori ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować