Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2012 o 00:54, Kraju napisał:

Najlepszy jest ten z GOL-a lub Oficjalny Poradnik do gry który można było kupić w kioskach
i Empikach.


W Oficjalnym Poradniku nie ma przygód dodanych po premierze, a i sam poradnik ma mnóstwo błędów, np. słynne gniazdo nekkerów w jaskini obok doków. Sprawdź poradnik gram.pl nie wiem jak to jest w przypadku W2, ale kupiłam do AC2 i był całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie można znaleźć kawałek pancerza krasnoluda ? Potrzebny jest do stworzenia "stalowego mahakamskiego shihila".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przeinstalowałem system i zainstalowałem Wiedzmina 2 ponownie i wyskakuje mi zebym wpisał klucz aktywacyjny wpisuje i wyskakuje uzyj ekranu startowego aby aktywowac gre.
Najpierw musiałem uruchomic jako administrator ale zmieniłem kontrole uzytkownika i teraz się uruchamia aktywacja gry ale nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin już nie wymaga aktywacji. Jeżęli po instalacji wyskakuje ci okienko aktywacji wyłącz je i ściągnij zainstaluj łatkę która zmiena grę w edycje rozszerzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 18:34, Arishok napisał:

Czy w pierwszym akcie mogę natrafić na krabopająka? Jeżeli tak to w której części mapy
szukać?

Pozdrawiam.


Pod koniec aktu I będziesz miał możliwość spotkania się z nim i to tyle. Potem w każdym następnym akcie będzie dostępny do ubicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, bałem się, że go gdzieś pominę i nie będę mógł wykonać questa pobocznego, ale słuchając waszych rad spokojnie podążałem wątkiem głównym i dorwałem bydlaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem ze zabiciem Keriana w grze, a mianowicie poodcinalem macki, wskakuje na to to latajace, dźgam go mieczem, pasek sie naladowywuje do końca. A mój Geralt spada...... Po chyba 15-tu próbach nie wiem co dalej robic.....

Co robie źle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 22:05, TETRIANDOCHH napisał:

Witam.
Mam problem ze zabiciem Keriana w grze, a mianowicie poodcinalem macki, wskakuje na to
to latajace, dźgam go mieczem, pasek sie naladowywuje do końca. A mój Geralt spada......
Po chyba 15-tu próbach nie wiem co dalej robic.....

Co robie źle ???

Jak spada ten most musisz na niego wejść.. O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spada ten most musisz na niego wejść.. O to chodzi?

No właśnie nie wiem czemu nie dolatuje do tego mostu na macce. Spadam z niej w tym miejscu co na nią wchodze.
Ten pasek (co sie pokazuje jak Keriana ciacham podczas lotu)naladowany jest na maksa, a ja spadam nie przestawajac klikac ...


Most właśnie zostaje tylko popękany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 22:05, TETRIANDOCHH napisał:

Witam.
Mam problem ze zabiciem Keriana w grze, a mianowicie poodcinalem macki, wskakuje na to
to latajace, dźgam go mieczem, pasek sie naladowywuje do końca. A mój Geralt spada......
Po chyba 15-tu próbach nie wiem co dalej robic.....

Co robie źle ???


Ucinasz trzy macki. (Yarden i te sprawy). Potem przy czwartej macce wsiadasz na nią i zadajesz obrażenia od miecza. Po QTE Geralt schodzi z macki a kejran uderza nią w ruiny mostu, które potem go przygniatają. Potem wchodzisz na most i robisz zwody uważając na spadające głazy rzucane przez obie macki kejrana i to wszystko. Jak dobiegniesz do mostu the end. Jak Geralt zeskakuje z macki, chociaż zrobiłeś to co trzeba w odpowiednim czasie to widocznie jest to bug. Radzę wczytać stan gry z przed walki z kejranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pare minut temu zrobiłem.
Może dla tego mi nie szlo, bo ucinałem wszystkie 4 macki. Jak zrobilem 3 - to problem sie sam rozwiązal.

Właściwie na chlopski rozum,

Spoiler

4 macki są do obcięcia

, powinno być bez problemów - może jakiś bug w grze...

W każdym razie dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 00:41, TETRIANDOCHH napisał:

Właściwie na chlopski rozum,

Spoiler

4 macki są do obcięcia

, powinno być bez problemów
- może jakiś bug w grze...


Nie. Do obcięcia są tylko trzy macki. Przy czwartym podejściu Kejran sam miota ostatnią macką i Geralt się na nią wspina. Potem sam niszczy podpory w starym moście i dalej już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 00:47, vegost napisał:

Nie. Do obcięcia są tylko trzy macki. Przy czwartym podejściu Kejran sam miota ostatnią
macką i Geralt się na nią wspina. Potem sam niszczy podpory w starym moście i dalej już
wiesz.


No nie wiem, jak obcinalem 4 - to mi Geralt spadal w tym samym miejscu co "wsiadal" na to to mackę...ale na reszcie problem rozwiazany. Ide dalej.

@ vegost - nie wiedziałem , ze ma sam most po 4-tej odciętej rozwalic...ale to już nie ważne. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować