Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Nie dziwi was czasem jedna rzecz? Gdy robiłem misje z

Spoiler

Szpitalem

(1 akt) pojawiał się tam duch Nilfgaardczyka i inne zjawy ,,Pacjentów''''. Mój medalion wogóle nie wibrował dlaczego?? tak miało być czy to jakiś błąd? Gdyż całe to miejsce śmierdzi magią.Medalion powinien wyczuwać zjawy i duchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego. Mam już po kokardę tych j**anych QTE. Odcinam wszystkie macki Kejrana bez kłopotu,a tu nagle ten mnie łapie i co? I mam naciskać LPM. Naciskam go jak najszybciej - nie działa. Naciskam go w rytmie - też nie działa. Dlatego szukam miłej duszyczki która mi przejdzie tą walkę,póki jeszcze mam myszkę ^^. Ten kto ma trochę czasu i dobrej woli,proszę o wysłanie cynka na

dj_verti@wp.pl

lub niech tutaj wyśle poda swój mail a ja do niego wyśle sejwa. Naprawdę będe bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj to przejsc na najmniejszych efektach graficznych i obowiazkowo mniejszej rozdzielczosci (najlepiej o 2-3 "wymiary" w doł lub odrazu najmniejszą rozdzielczosc.) Tez mialem z tym problem, a jak dalem namniejsza rozdzielczosc to dalo rade(bo i tak mialem niskie ustawienia). I trzeba klikac jak najszybciej wg. mnie, jak widac ze macka na ciebie leci to zacznij klikac nim nawet QTE sie pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 12:02, Durzo napisał:

Nie dziwi was czasem jedna rzecz? Gdy robiłem misje z

Spoiler

Szpitalem

(1 akt) pojawiał
się tam duch Nilfgaardczyka i inne zjawy ,,Pacjentów''''. Mój medalion wogóle nie wibrował
dlaczego?? tak miało być czy to jakiś błąd? Gdyż całe to miejsce śmierdzi magią.Medalion
powinien wyczuwać zjawy i duchy.

Medalion wykrywa głównie zagrożenie związane z magią, a to były tylko duchy które służyły za złudzenie opętanego szpitala itd. Nilfgaardczyk też nie chciał nas skrzywdzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 14:42, Bithda napisał:

> Nie dziwi was czasem jedna rzecz? Gdy robiłem misje z

Spoiler

Szpitalem

(1 akt) pojawiał

> się tam duch Nilfgaardczyka i inne zjawy ,,Pacjentów''''. Mój medalion wogóle nie
wibrował
> dlaczego?? tak miało być czy to jakiś błąd? Gdyż całe to miejsce śmierdzi magią.Medalion

> powinien wyczuwać zjawy i duchy.
Medalion wykrywa głównie zagrożenie związane z magią, a to były tylko duchy które służyły
za złudzenie opętanego szpitala itd. Nilfgaardczyk też nie chciał nas skrzywdzić:P

ehh... ale magie medalion też wyczuwa co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2012 o 15:23, Durzo napisał:

ehh... ale magie medalion też wyczuwa co nie?

Jeśli niesie ze sobą zagrożenie:P
Wampiry to magiczne postaci a np. nawiązując do książki przy Regisie nawet Geraltowi raz nie drgnął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 3 posty pod rząd,ale już coś znalazłem (Wyśmienity Srebrny Miecz za questa z endriagami) ale niestety - nikt nie może mi go wykuć. Ani krasnolud,ani Żegota,ani Cedric.Miecz ma rangę "Magiczny" i to może dlatego. Ktoś zdołał go wykuć w pierwszym akcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:39, Crew_900 napisał:

Pewnie ci brakuje jakichś surowców lub pieniędzy.


Nie nie nie. W ekwipunku mam schemat,lecz jak poproszę kogoś o wytworzenie przedmiotu,tego schematu w ogóle nie ma. Składniki wszystkie mam,forse też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:51, bobobo napisał:

Nie nie nie. W ekwipunku mam schemat,lecz jak poproszę kogoś o wytworzenie przedmiotu,tego
schematu w ogóle nie ma. Składniki wszystkie mam,forse też.


Miecze i zbroje robi tylko kowal. I tylko u niego pojawi się ten schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 23:39, vegost napisał:

Miecze i zbroje robi tylko kowal. I tylko u niego pojawi się ten schemat.


Pisałem,że u krasnoluda nie pokazał się. A zresztą ta twoja teoria jest błędna. U Żegoty mogłem zrobić Srebrny Miecz. U Cedrica chyba także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 23:41, bobobo napisał:

> Miecze i zbroje robi tylko kowal. I tylko u niego pojawi się ten schemat.

Pisałem,że u krasnoluda nie pokazał się. A zresztą ta twoja teoria jest błędna. U Żegoty
mogłem zrobić Srebrny Miecz. U Cedrica chyba także.


Ja wykonywałem ten "Wyśmienity" miecz u kowala, ale rzeczywiście mogłem poprosić o to dowolnego rzemieślnika. To było jeszcze przez ostatnim dużym rozszerzeniem, więc może coś zmienili ...

Najlepiej daj screeny z inwentarza, może rzeczywiście czego Ci brakuje i cierpisz na "wybiórczą ślepotę" - to się zdarza każdemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 07:10, MarcusBrutus napisał:

Najlepiej daj screeny z inwentarza, może rzeczywiście czego Ci brakuje i cierpisz na
"wybiórczą ślepotę" - to się zdarza każdemu. ;)


Coś się popieprzyło z gramem i nie mogę wysyłać zdjęć. W każdym razie mówię prawdę,na 1 screenie miałem ekwipunek z tym mieczykiem,a na drugim okno robienia przedmiotu,gdzie ten schemat się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 07:10, MarcusBrutus napisał:

Ja wykonywałem ten "Wyśmienity" miecz u kowala, ale rzeczywiście mogłem poprosić o to
dowolnego rzemieślnika. To było jeszcze przez ostatnim dużym rozszerzeniem, więc może
coś zmienili ...


Na pewno zostało to zmienione. Pamiętam bardzo dobrze, że miecze i zbroje robił tylko kowal. Inni robili pułapki na potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, postanowiłem "skończyć" grę, czyli przejść na mrocznym po stronie Roche''a (po stronie Iorwetha już przeszedłem i mam save''y na użytek w W3). Wszystko fajnie, tylko mam taki mały zgryz - nie mogę w przerywniku pokonać

Spoiler

Iorwetha walcząc jako Roche. Nie dość że każde pominięcie animacji to od razu gwarantowane dwa ciosy na klatę (a po trzecim leżę), to jeszcze Roche wydaje się nie mieć w ogóle szybkiego ataku - po bloku bardzo trudno mi trafić elfa ...

Może mi ktoś podpowiedzieć taktykę? Niby do akcji nic nie wnosi, ale wk... denerwuje mnie ta przegrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 18:32, vegost napisał:

> Ja wykonywałem ten "Wyśmienity" miecz u kowala, ale rzeczywiście mogłem poprosić
o to
> dowolnego rzemieślnika. To było jeszcze przez ostatnim dużym rozszerzeniem, więc
może
> coś zmienili ...

Na pewno zostało to zmienione. Pamiętam bardzo dobrze, że miecze i zbroje robił tylko
kowal. Inni robili pułapki na potwory.


No nie wiem. Nie mam stanu gry sprzed wyboru ścieżki w I Akcie, więc tam do kowala nie mogę już pójść, ale w II akcie sprawdziłem i krasnolud od pułapek też może mi wykonać ten miecz, a kowalstwem się nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:51, MarcusBrutus napisał:

No nie wiem. Nie mam stanu gry sprzed wyboru ścieżki w I Akcie, więc tam do kowala nie
mogę już pójść, ale w II akcie sprawdziłem i krasnolud od pułapek też może mi wykonać
ten miecz, a kowalstwem się nie zajmuje.


Trzeba by było sprawdzić grę z przed aktualizacji. Wcześnie takich rzeczy chyba nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować