Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2014 o 11:48, Paluch_222 napisał:

Witam

Spoiler

Poważny problem po stronie Iorwetha. Gdy dobiegam do końca misji "Oblężenie Vergen"
i razem z wiewiórem osłaniam Zoltana, który toporkiem odblokowuje koło zamykające bramę,


CIACH

Rozwiązanie problemu okazało się zadziwiająco proste. Wystarczyło zrestartować komputer :P

Gra wspaniała, tylko bugi ku*wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 14:40, Paluch_222 napisał:

Gra wspaniała, tylko bugi ku*wy.


I optymalizacja - optymalizacja kuleje mimo tego że wydali tyle patchy, tzn raz jest okej i na przykład w trakcie walki wszystko śmiga płynnie a innym razem w trakcie spokojnego spacerku po mieście gra lubi się zaciąć (raz nawet na amen) heh takie to uroki Wieśka 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Wiedźmina od dnia premiery i żadnych problemów z nim nie miałem a mój sprzęt demonem wydajności nie jest. Bugi jak to bugi zdarzają się ale w Wiedźminie jakoś specjalnie dużo ich nie ma. Już jakbym miał się do czegoś przyczepić to do długości fabuły i niewielu okazji do zarobienia sporych pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problemik z grą. Być może to kwestia zbyt dużej ilości plików z zapisem gry. Podczas wczytywania gry czasami lubi mnie wywalić do pulpitu, przez co muszę od nowa odpalać steama. Stan gry zapisuje mi się w chmurze. Próbuję z poziomu gry trochę ich powywalać jednakże średnio co 4 usunięty zapis wykrzaqcza mnie z gry co staje się powoli frustrujące :/ Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie zakupić Wiedźmina 2 na X360 i w wielu sklepach widzę dwie wersje. Classic oraz edycję rozszerzoną. Natomiast zdjęcie jest takie samo, czyli po prostu edycja rozszerzona. I teraz pytanie brzmi, czym one się różnią? Chodzi mi generalnie o to, że chcę wersję kompletną (ze wszystkimi dlc etc, co w gruncie rzeczy tak czy inaczej powinno zostać ściągnięte po zainstalowaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm a to nie jest tak, że Erka się pobiera po instalacji Classica? Kupując w sklepie Eerkę płacisz za samą cenę wystawienia jej na półce. Takie odnoszę wrażenie, to samo było z W1 ER, kosztowała w sklepach 20zł mimo, iż była za darmo w internecie dla posiadaczy podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnicą jest tylko dopisek Classic, na X360 wszystkie wersje są w Edycji Rozszerzonej więc nie masz co się martwić o jakieś braki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Postanowiłem odświeżyć sobie tą świetną grę. Grałem w Wieśka 2 jak jeszcze nie było Edycji Rozszerzonej, czyli bardzo dawno. I teraz mam pytanie do was, jakie modyfikacje się pojawiły do W2. Chciałbym zacząć nową przygodę z W2 właśnie na odpowiednio dobranej paczce modyfikacji. Doradźcie coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 17:18, sylwasss napisał:

Witam forumowiczów,

Postanowiłem odświeżyć sobie tą świetną grę. Grałem w Wieśka 2 jak jeszcze nie było Edycji
Rozszerzonej, czyli bardzo dawno. I teraz mam pytanie do was, jakie modyfikacje się pojawiły
do W2. Chciałbym zacząć nową przygodę z W2 właśnie na odpowiednio dobranej paczce modyfikacji.
Doradźcie coś. :)

Po wszystkich aktualizacjach dostaniesz wszystkie dlc za darmo, erka, podbudowaną Arenę i mnóstwo innych rzeczy. Nie wiem, czy jest sens psucia tego modyfikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 17:18, sylwasss napisał:

Witam forumowiczów,

Postanowiłem odświeżyć sobie tą świetną grę. Grałem w Wieśka 2 jak jeszcze nie było Edycji
Rozszerzonej, czyli bardzo dawno. I teraz mam pytanie do was, jakie modyfikacje się pojawiły
do W2. Chciałbym zacząć nową przygodę z W2 właśnie na odpowiednio dobranej paczce modyfikacji.
Doradźcie coś. :)


Albo nic albo Full Combat Rebalance
I to właściwie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie w końcu wiedźmina. Wszystko fajnie gdyby nie problem z CRC pierwszy raz na nowym laptopie
miałem problem z dwuwarstwowymi dvd. Wydaje mi się, że jakoś licho wytłoczona płyta.
W każdym razie przy próbie kopiowania plików na dysk też miałem problem w połowie(płyta ostro buczała)(nówka).
No, ale co zrobiłem wykorzystałem feature windowsa 8 chyba i ponowiłem kopiowanie. Przeleciał mi całą jedną warstwę z cache''a i zaczął czytać od drugiej warstwy (wtedy napęd był cicho). Udało mi się, ale mam nadzieję, że wiedźmin 3 będzie lepiej wytłoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, z tego co pamiętam to błąd CRC miał miejsce tylko przy premierówkach, ale niestety widać, że przy ER też się sporadycznie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napędy w lapkach takie już są, że załadowanie przez nich daty jest loterią. Dlatego kupiłem sobie adapter na USB bym mógł podpiąć porządny napęd z dekstopa i nima bata, każda tłoczona płyta z gra jak była w miarę zaszanowana to instalacja właziła jak nóż w masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie po zainstalowaniu ER(czyli tego niby wiedźmina 2.0) okazało się, że chyba lepiej mogłem kupić przez neta XD. I tak muszę ściągać 10Gb. Więc jutro sobie pogram :/
Tzn mógłbym teoretycznie ściągnać w 2-3 h, ale nie chcę zawalać całego łącza.

Zaskoczyło mnie, to że tyle dupereli dają do Gry. Mile się zaskoczyłem. Szkoda, ze tak późno, ale poprzedni komputer nie pozwalał mi na grę w satysfakcjonujących mnie detalach("Triss xD"). W końcu będę mógł z przyjemnością pograć sobie w wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że jest zauważalna różnica na samej optymalizacji ? Mogę wiedzieć jakiego masz kompa ?
Wystarczy że dasz wpis z dxdiaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 13:14, Rebal napisał:

Chcesz powiedzieć, że jest zauważalna różnica na samej optymalizacji ? Mogę wiedzieć
jakiego masz kompa ?
Wystarczy że dasz wpis z dxdiaga.

Teraz mam laptopa xd
http://pl.msi.com/product/nb/GE60_2OE.html#specification
Tylko, że mam SSD + HDD i 12GB Ram. Dużo ramu, ale programuje no i zużywam tyle.

Poprzedni sprzęt, to był PCet
9600GT, E8200, 2Gb ramu. Wiedźmin 2 jakoś działał. Tylko, że nie podobało mi się jak.

Na laptopie SC2 tudzież ACIV działa na FULL HD i praktycznie max detalach.
Nie licząc tych efektów z dymem w ACIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 21:52, niko888 napisał:

Aktualizację można pominąć wystarczy pobrać patcha 1.3 jeśli dobrze pamiętam. ;)

Tylko wtedy nie będę miał wszystkiego. Tak mi się wydaje.
Co do tego patcha, to jeszcze go ściągam, bo się crashuje co jakiś czas pobieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować