Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dzięki za podpowiedzi z użyciem tego Quena. Z jego pomocą przeszedłem walkę z Kejranem bez zadraśnięcia ;]

Wkurzyła mnie przed chwilą jedna sytuacja. Mianowicie szukając róży pamięci dotarłem do tego ogrodu kochanków i znalazłem tam jakąś drogę do podziemi na końcu zabudowaną ścianą. Zniszczyłem ścianę Aardem i widzę podziemne pomieszczenie z basenem i kufrem w rogu, ale nie mogę do niego wejść. Jakiś bug czy jest inna droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:52, Rusty-Luke napisał:

Wejdziesz tam (a właściwie wpadniesz) wykonując wątek główny.


Tak myślałem, że odkryłem to za szybko, ale wolałem się upewnić, bo liczę, że w tym kufrze będzie coś ciekawego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:59, Wszystkozajete napisał:

Tak myślałem, że odkryłem to za szybko, ale wolałem się upewnić, bo liczę, że w tym kufrze
będzie coś ciekawego ;]

będzie coś znacznie ciekawszego niż się spodziewasz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wpadłem do tego pokoju podjąłem walkę z Letho, ale nie widząc żadnych perspektyw na pokonanie go, wczytałem wcześniejszy zapis i robię questy poboczne ;]

Jak wykorzystać te ulepszenia zbroi i znaki runiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 20:48, Wszystkozajete napisał:

Jak wykorzystać te ulepszenia zbroi i znaki runiczne?


Przeciągasz na wybraną (założoną) zbroję lub broń. Przy każdej z nich są małe kółka, które pokazują wolne sloty na ulepszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:52, Wszystkozajete napisał:

Jak z kolei używać tych mutagenów? W instrukcji pisze, że gdzieś w menu postaci jest
taka opcja ale za nic jej nie widzę...

Nie było tego gdzieś w talentach czy czymś takim? Gosh... muszę znowu zagrać w Wieśka. Nic nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:54, akwyx napisał:

taka opcja ale za nic jej nie widzę...
Nie było tego gdzieś w talentach czy czymś takim? Gosh... muszę znowu zagrać w Wieśka.
Nic nie pamiętam.


No właśnie tam szukam ale nie się nie da zrobić, może trzeba mieć jakieś punkty do rozdzielenia, więc sprawdzę jeszcze na następnym levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 22:04, Wszystkozajete napisał:

No właśnie tam szukam ale nie się nie da zrobić, może trzeba mieć jakieś punkty do rozdzielenia,
więc sprawdzę jeszcze na następnym levelu.

Przy niektórych była taka mała kropeczka czy coś i tam można było wrzucić o ile dobrze pamiętam. Popatrz dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 22:10, akwyx napisał:

Przy niektórych była taka mała kropeczka czy coś i tam można było wrzucić o ile dobrze
pamiętam. Popatrz dokładniej.


Dobra już znalazłem. Z tego co widzę to tylko dwa mutageny można użyć, chyba że później odblokują się następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 22:48, Wszystkozajete napisał:

Dobra już znalazłem. Z tego co widzę to tylko dwa mutageny można użyć, chyba że później
odblokują się następne.

Tak! Odblokowywało się, pamiętam. Im lepsze talenciki tym więcej tego można było wsadzić o ile mnie pamięć nie zawodzi.
Btw. Przez Ciebie awansowałem. A to mi się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:52, Wszystkozajete napisał:

Jak z kolei używać tych mutagenów? W instrukcji pisze, że gdzieś w menu postaci jest
taka opcja ale za nic jej nie widzę...


Przypęty post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 15:52, Wszystkozajete napisał:

Ktoś wie gdzie znaleźć klucz do tych drzwi? Na lewo też są drzwi do których potrzebny
jest klucz. Jest to miejsce obok kamieniołomu w II akcie.


Czy to nie jest droga, którą z Rochem przechodzimy do obleganego Vergen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 16:01, Polinka198 napisał:

Czy to nie jest droga, którą z Rochem przechodzimy do obleganego Vergen?


Nie wiem, wybrałem ścieżkę Iorwetha, więc nie miałem póki co takiego questa, chyba, że dostanę to zadanie podczas bitwy. Ciekawy tylko byłem, czy to nie jakiś ukryty schowek albo coś w tym stylu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 16:06, Wszystkozajete napisał:

Nie wiem, wybrałem ścieżkę Iorwetha, więc nie miałem póki co takiego questa, chyba, że
dostanę to zadanie podczas bitwy. Ciekawy tylko byłem, czy to nie jakiś ukryty schowek
albo coś w tym stylu ;]


Nie, za to drzwi po lewej to nadal zagadka. Możliwe że miało być jakieś zadanie poboczne, które w końcu nie zostało dodane do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w Wiedźmina 2 zaraz po premierze, wypadałoby wreszcie sobie przypomnieć i zobaczyć, co w tych edycjach rozszerzonych dali. ;) Gra na tym dark modzie? Są jakieś mody szczególnie warte uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full combat rebalance 2 można doinstalować w trakcie rozgrywki?
Zainstalowalem to jakoś w drugim akcie i miałem wrażenie, że wszystkie talenty się pobugowały, ba opisy były jakieś nie kompletne, a sam Geralt jakoś przekoksany. Tak miało być?
Póki co odinstalowałem dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 02:47, nightfaler napisał:

Full combat rebalance 2 można doinstalować w trakcie rozgrywki?
Zainstalowalem to jakoś w drugim akcie i miałem wrażenie, że wszystkie talenty się pobugowały,
ba opisy były jakieś nie kompletne, a sam Geralt jakoś przekoksany. Tak miało być?
Póki co odinstalowałem dla świętego spokoju.


O ile dobrze pamiętam, trzeba zacząć nową grę, żeby wszystko działało prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować