Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Witam. Mam takie małe pytanie. Chciałbym sobie kupić EK, ale nie wiem, czy mój komputer pozwoli na komfortową rozgrywkę. Czy mój PC-et(PODPIS) udźwignie Wiedźmina 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo ciekawi czy uda się sprzedać cały nakład EK przed premierą, jak myślicie ? Jak by się udało to sukces, zostało kilka tylko kilka dni do premiery, szansa jest.

Czekam także po premierze na oceny, recenzje oraz wyniki sprzedaży Wiedźmina 2. I czym miłym do premiery mnie jeszcze zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:11, DoMiNo1992 napisał:

A ja czekam na mój egzemplarz z gramu. Ed. kolekcjonerska ma się rozumieć. Niechaj stanie
się już poniedziałek!!! ;-)

No jest poniedziałek :) Tak, wszyscy czekamy na 16 Maja - chyba zarwę nockę, odeśpię na polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam zamiar zamówić EK W2 ale czy mogę liczyć na zniżkę z tytułu posiadanych cd punktów nawiasem mam ich z 500 i w końcu przydałoby się je na coś wykorzystać . Z góry przepraszam za ewentualne klonowanie postu...
ps: chociaż przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:13, Mixers napisał:

Witam wszystkich mam zamiar zamówić EK W2 ale czy mogę liczyć na zniżkę z tytułu posiadanych
cd punktów nawiasem mam ich z 500 i w końcu przydałoby się je na coś wykorzystać . Z
góry przepraszam za ewentualne klonowanie postu...
ps: chociaż przesyłkę?


Za punkty z CDP możesz ściągnąć grę z oferty gog com zajrzyj tutaj: http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram/lista .
Punkty CDP służą jedynie do tego, nie uzyskasz za nie zniżki na grę w sklepie gram.pl .

Widzę że ktoś mnie już ubiegł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:11, ppoz93 napisał:

Witam. Mam takie małe pytanie. Chciałbym sobie kupić EK, ale nie wiem, czy mój komputer
pozwoli na komfortową rozgrywkę. Czy mój PC-et(PODPIS) udźwignie Wiedźmina 2?


W podwieszonym poście masz podane wymagania sprzętowe, ewentualnie link do strony gdzie sprawdzisz czy ci pujdzie, chociaż ja bym tym wynikom nie ufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:12, karolekx23x napisał:

Mnie bardzo ciekawi czy uda się sprzedać cały nakład EK przed premierą

/ciach/

lepiej nie ;) ( chociaż z tego co wyczytałem to kolekcjonerek nie zabraknie , tylko 10 tysięcy "numerowanych egzemplarzy") bo u mnie wypłata dopiero w piątek... A i tak pogram 27 Maja dopiero i jeszcze sprzęt muszę zmieniać na proca i7 i radka HD 6850... Kij tam z numerowaną edycją, ale kolekcjonerki zabraknąć nie możne.

BTW ( trochę w temacie) Gdy oglądałem tzw. "walkę pomiędzy CDP red i CI w batalii: Sniper Ghost Warrior vs Wiesiek 2, wielki śmiech mnie ogarnął, gdy przedstawiciel CI chwalił się jak to w trzy dni po premierze zeszły aż 3 tysie Snipera, podczas gdy przedstawiciel redów się nie odezwał... a ja pomyślałem.... taaa jesteście liderami jak myślicie: 3 tysie w 3 dni, podczas gdy Wiesiek jeszcze przed premierą rozszedł się w ponad 9 tysiącach i to tylko kolekcjonerek, a co będzie po premierze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3tys EK sprzedało się w niecałą godzinę, jak się nie myślę. W 3 dni to spokojnie milion złapie.
Takie chwalenie sie taka liczba to tylko głośno się śmiać z i cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:24, Pariah napisał:

lepiej nie ;) ( chociaż z tego co wyczytałem to kolekcjonerek nie zabraknie , tylko 10
tysięcy "numerowanych egzemplarzy")

Edycji kolekcjonerskich jest tylko i wyłącznie 10tyś. Wszystkie są numerowane i tylko tyle ich jest. Być może część osób zrezygnuje i nie potwierdzi zamówienia, dzięki czemu będzie można kupić parę egzemplarzy w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy kupują po to aby sprzedać na allegro i znaleźć osobę która zapłaci trochę więcej niż 230 zł.

Pariah
Nie martw się jedna sztuke znajdziesz w Polsce i to spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

are You sure??? ( kurcze postawiłbym diamenty przeciwko orzechom, że czytałem o 10 tyś numerowanych egzemplarzy.. i "nieograniczonej" reszcie losowo numerowanych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:35, Pariah napisał:

are You sure??? ( kurcze postawiłbym diamenty przeciwko orzechom, że czytałem o 10 tyś
numerowanych egzemplarzy.. i "nieograniczonej" reszcie losowo numerowanych....


Z tego co pamiętam na sprzedaż jest 9999 sztuk, gram na pamiątkę zostawia sobie jedna sztukę.

Numerowanych jest tylko 1000 sztuk po kolei, reszta chyba ma losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:35, Pariah napisał:

are You sure??? ( kurcze postawiłbym diamenty przeciwko orzechom, że czytałem o 10 tyś
numerowanych egzemplarzy.. i "nieograniczonej" reszcie losowo numerowanych....


No więc gdzie te diamenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 21:40, sirufok napisał:

Gdzie te diamenty?


damn... to się musiałem zakręcić straszliwie... Cóż, będę musiał zamawiać już dziś coby kmieciowi jak mi, nie brakło strawy duchowej jakim Wiedźmak chutliwy będzie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda Ek jest numerowana, ale tylko te z przedziału 1 - 1000 dostaną numer odpowiadający kolejności zamówienia kolekcjonerki.
Na przykład - ktoś zamówił EK jako osoba numer 505, więc jego EK będzie miała numer 505.
A jeśli ktoś zamówił np jako 1564 osoba, to EK może mieć numer 1564, jak również każdy inny z przedziału <1001;10000>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo, za jakieś 9,5h będę mógł sprawdzić ile pkt dostał wiedźmin i przeczytać recenzję ^^.
Zostały jeszcze 562 sztuki TW2. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni wszyscy niezdecydowani i czekający do konca kupią sporo kolekcjonerek, Zostanie max 200/300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować