Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2011 o 21:34, karolekx23x napisał:

A niektórzy kupują po to aby sprzedać na allegro i znaleźć osobę która zapłaci trochę
więcej niż 230 zł.

Mój kolega kupił 8 edycji kolekcjonerskich tylko po to aby sprzedać je na allegro. Na nic moje próby wmówienia mu, że nie zostawiając sobie ani jednej i nie zagraniu w Wiedźmina 2 będzie kompletnym kretynem :/ Nie rozumiem niektórych ludzi, ale myślę, że wszyscy ci "obojętni" po przeczytaniu pierwszych zachwytów graczy z całego świata w podskokach polecą do sklepu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2011 o 22:48, Hartus napisał:

Mój kolega kupił 8 edycji kolekcjonerskich tylko po to aby sprzedać je na allegro. Na
nic moje próby wmówienia mu, że nie zostawiając sobie ani jednej i nie zagraniu w Wiedźmina
2 będzie kompletnym kretynem :/ Nie rozumiem niektórych ludzi, ale myślę, że wszyscy
ci "obojętni" po przeczytaniu pierwszych zachwytów graczy z całego świata w podskokach
polecą do sklepu... :P



ja zainwestowłem w EK poniewaz stwierdzilem ze trzeba wesprzeć polski zespól który cięzko pracował nad tą grą a po drugie 1 bardzo mi się podobała i wiem że nie bede żałowal pieniedzy wydanych na wiedzminka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam mówić:
Moja rozmowa z kumplem
Ja- Słuchaj, świetna POLSKA gra wychodzi niedługo, wiedźmin 2, słyszałes???
Kolega- Tak grałem w TW1, fajna gra...
J- To jak kupujesz TW2, na gram.pl są kolekcjonerki, ja zamówiłem,,,
K- Nieeee, ja sobie ściągne.
No ręce opadają :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:12, Harrolfo napisał:

Tak samo miałem u mnie na uczelni, tragedia :(


nie tragedia, co durna Polska mentalność (powodowana kulawym prawem było nie było) typowe myślenie- nie jestem złodziejem, bo nic nie ukradłem, nikomu nie zbywa, to jakby zdjęcie samochodu zrobić- właściciel nie traci a ja mam też.... Dziś mnie prawie poniosło z powodu Wieśka jak tłumaczyłem znajomemu co i jak i idąc jego tokiem porównałem: to ja wychędożę Twoją siostrę, ale jej nie zapłacę, bo przecież jej nie zbywa, co nie? Znajomym było do śmiechu a delikwent się zagotował na całego ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:19, Pariah napisał:

Wieśka jak tłumaczyłem znajomemu co i jak i idąc jego tokiem porównałem: to ja wychędożę
Twoją siostrę, ale jej nie zapłacę, bo przecież jej nie zbywa, co nie? Znajomym było
do śmiechu a delikwent się zagotował na całego ;P


hehe, niezłe porównanie, już widzę minę znajomego ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas się wacham. Kolekcjonerks zamowiona i nie wiem czy warto doplacic 2 dychy i miec oczywiscie najwazniejsze czyli DLC i plyte z muzyką no i tę naklejkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 12:54, lord0 napisał:

szkoda tylko że od 1 części miałem już chyba 2 albo 3 formaty i savy mi się pogubiły
:(

Na facebooku cd-prokejekt rozdaje różne sejwy z dobrze wypasioną postacią. Wystarczy poszukać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na facebookuCDP napisał, że już jutro ujawnią jak w polsce "zdobyć DLC ktore do tej pory nie byly u nas dostepne czyli swordsmen suit i magician suit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:11, 1096 napisał:

J- To jak kupujesz TW2, na gram.pl są kolekcjonerki, ja zamówiłem,,,
K- Nieeee, ja sobie ściągne.


No to wybor Twojego kolegi, ale sicaganie kolekcjonerki Wiedzmina 2 na przyklad z UK wyjdzie mu znacznie drozej niz kupienie jej na gram.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:42, 1096 napisał:

na facebookuCDP napisał, że już jutro ujawnią jak w polsce "zdobyć DLC ktore do tej pory
nie byly u nas dostepne czyli swordsmen suit i magician suit


Nie widze tego wpisu CDP. :( Ale wydaje mi sie, ze to DLC bedzie mozna zdobyc po rejestracji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka. I przy okazji: jak cytujesz to cytuj dokladnie. Bo jutro zostanie ujawnione "jak zdobyć "zestaw miecznika" a pod koniec tygodnia, jak zdobyć "zestaw maga"".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tymczasem stoczyłem heroiczną walkę z samym sobą i portfelem. Za kasę z kolekcjonerki mógłbym kupić nową chłodnicę do Poloneza i wężyki. Myślałem czy by nie zrezygnować z kolekcjonerki ale stwierdziłem że Polonez może poczekać, a kolekcjonerka niechybnie się rozejdzie. A na allegro nie mam ochoty przepłacać. Znowu błyszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 00:50, Wojman napisał:

Dzieki za linka. I przy okazji: jak cytujesz to cytuj dokladnie. Bo jutro zostanie ujawnione
"jak zdobyć "zestaw miecznika" a pod koniec tygodnia, jak zdobyć "zestaw maga"".


Ooooo Kurde. To chyba ze zmęczenia złe napisałem, chyba pójdę już spać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym na innym wątku, ale napiszę i tutaj, bo to ważna, choć przykra informacja. Otóż info się potwierdziło - niestety, Wiedźmin 2 został już złamany, na 6 dni przed premierą. I tym sposobem zabezpieczenia znowu okazują się antyużytkownikowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh już na forach piraci się chwalą że można ściągać wiedzmina 2....
Mam cichą nadzieję że i tak nie pograją przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba coś Ci się pomyliło... W internecie można znaleźć wersję STEAM-ową ale cracka nie ma i raczej przed 17 maja nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować