• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pluton

Bioshock2 bez zapisu i gry w sieci?...

Pytanie

Przepraszam jeśli już jest taki temat na forum, ale ani wyszukiwarka forumowa ani niezawodne google nie pomogły. Dostałem w prezencie Bioshock2. Uradowany instaluję grę i włączam gdy instalacja się kończy. Nagle wyskakuje jakieś denne okno z dopiskiem "Games for Windows LIVE!" które chce żebym podał numer seryjny i się zalogował na konto. Podałem numer i zalogowałem się na konto. Efekt?
To coś mówi mi że urodziłem się w niewłaściwym regionie i nie mogę ani zapisywać gry ani grać przez internet. Dziękuję bardzo. <_<

Czy ktoś już miał taki problem i może mi pomóc?

Naprawdę, następnym razem gdy ktoś zechce mi zrobić taki prezent to go poproszę o pieniądze które normalnie by wydał na grę a potem sam bym sobie kupił tę grę na Steamie. Mniej zachodu i zero takich problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

/.../

Gratulacje, zostałeś przez Microsoft uznany (jak wszyscy Polacy zresztą) za złodzieja niegodnego korzystania z tej jakże wspaniałej, niezawodnej i w ogóle najlepszej usługi jaką jest Live. W związku z tym, nie dane ci będzie skorzystać z trybu multiplayer. To bowiem jest narzędzie tylko dla "wybrańców" zza wschodniej, zachodniej, południowej i północnej granicy.

Załóż sobie konto na xbox live i jako kraj wybierz USA, za mieszkanie zaś ambasadę polską. Wtedy będzie działać (choć nie wiem, czy można "przerejestrować" grę na inny kraj).
Tutaj masz jeden z wielu poradników, jak mieć sprawny Live w Polsce:
http://ynleborg.info/article/8/games-for-windows-live-nareszcie-w-polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki, ale znowu mam problem. Gdy postępuję według podanej instrukcji utykam przy 2)... Nie mogę się zalogować, dostaję eror numer 80154002 in link "kliknij tutaj żeby rozwiązać". Klikam, to mnie rzuca do profilu i nic to nie daje. Pomysły?

Dzięki za dotychczasową pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2010 o 22:55, Pluton napisał:

Dzięki, ale znowu mam problem. Gdy postępuję według podanej instrukcji utykam przy 2)...
Nie mogę się zalogować, dostaję eror numer 80154002 in link "kliknij tutaj żeby rozwiązać".
Klikam, to mnie rzuca do profilu i nic to nie daje. Pomysły?

Dzięki za dotychczasową pomoc!


No to trzeba zrobić nieco inaczej. Z tej racji, iż nie pamiętam, skąd samemu wziąłem "poradnik" dot. Windows Live, to pewnie pojawią się pewne przekłamania:

Najpierw odwiedzamy:
1.) http://www.xbox.com/en-US/LIVE/ (tak, wiem, że pisze xbox, ale na PC-cie też będzie działać :P)
2.) Klikamy na Sign in (u góry)
3.) Po prawej stronie ekranu mamy duży, ładny napis Join Now i miejsce na podanie adresu e-mail. Proponuję zawczasu przygotować sobie konto pocztowe gmail, yahoo, czy gdzie tam chcesz, byle nie polskie ;)
4.) A dalej już postępujemy zgodnie z informacjami na ekranie, uważając jedynie, aby na jednym z etapów nie wybrać za kraj Polski, a np. Wielką Brytanię, czy USA. Tworzymy sobie konto, wybieramy avatar itp.
5.) Teraz pozostaje włączyć dowolną gierkę (np. Bioshocka 2). Jak zwykle, pojawi się opcja wyboru profilu Live, wpisujemy mu nasze nowo utworzone konto.
6.) Cieszymy się multiplayerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować