• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Serej1

Avp Pomoc. Brak książeczki z kodem odblokowującym skiny pre order. Nie wiem czemu nie dostałem.

Pytanie

Witam, zakupiłem nie dawno avp 3 pre- order no i kiedy to otrzymałem zainstalowałem wszystko ekstra chodzi tylko mam pytanie czego nie dostałem kodu odblokowującego skiny pre orderowe do avp 3? czy dostane je emailem? Dlaczego tego nie dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.02.2010 o 22:06, Serej1 napisał:

Witam, zakupiłem nie dawno avp 3 pre- order no i kiedy to otrzymałem zainstalowałem wszystko
ekstra chodzi tylko mam pytanie czego nie dostałem kodu odblokowującego skiny pre orderowe
do avp 3? czy dostane je emailem? Dlaczego tego nie dostałem?


Gdzie kupiłeś i jaką edycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2010 o 22:06, Serej1 napisał:

Witam, zakupiłem nie dawno avp 3 pre- order no i kiedy to otrzymałem zainstalowałem wszystko
ekstra chodzi tylko mam pytanie czego nie dostałem kodu odblokowującego skiny pre orderowe
do avp 3? czy dostane je emailem? Dlaczego tego nie dostałem?


Witam, też chcialbym poruszyć tą kwestię. Gdy zamawiałem grę to była jeszcze informacja o dodatkowych skinach. niestety w pudełku nic takiego nie znalazłem. Również kupowałem w sklepie gram.pl i również pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już wiem, klucz jest w zakładce "Moje zamówienia", tam przy zamówieniu AvP powinno być "Pobierz swój klucz", wklej go do steamu tak jakbys rejestrował grę, jeszcze nie próbowałem, ale powinno działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2010 o 08:04, Serej1 napisał:

możesz dać ssa może jak to wygląda bo nie widze nigdzie "pobierz swój klucz" ;/


A ja tak się spytam. A gdzie się wstawia ten klucz?

Serej1
Wchodzisz na moje konto -> lista moich zamówień (klikasz tutaj) -> i tam przy numerze zamówienia jest podkreślone pobierz swój klucz. Otwiera się plik tekstowy z kluczem właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2010 o 09:36, mufur napisał:

A ja tak się spytam. A gdzie się wstawia ten klucz?


W steamie wejdź w zakładkę "Moje gry" i tam "Aktywacja produktu w Steam" tam wklejasz ten klucz, u mnie skiny się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jesli wybrales odbior w salonie sferis/pobranie pocztowe to musisz poczekac az gram.pl dostanie pieniadze, wtedy udostepnia klucz. mialem tak z dragon age. nie masz sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować