Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Saboteur o połowę taniej w sklepie gram.pl!

22 postów w tym temacie

Połączenie systemów, niestety dośc marne i nudzące, po 4 godzinach miałem dosyć, nawet fabuły nie dokończyłem, a jedna sesja z grą max godzinę, potem zaczynałem ziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przewidywania się sprawdziły. Cóż, jak dla mnie to naprawdę fajna, wciągająca gra z dobrą muzyką i ładną grafiką. Jeśli ta zniżka sprawi że więcej osób polubi kupi, zagra i polubi tą grę to będzie fajnie :)

Polecam szczególnie ze względu na dwie rzeczy: ciekawego bohatera i ukryty pokój do którego kod jest w pudełku (minigierka jest odprężająca z fajnymi nagrodami, a dziewczyny... to dziewczyny ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były tylko 2 możliwości do tej obniżki, a że L4D2 sprzedaje się dobrze to nie było potrzeby robić przeceny i wiadomo było, że padnie na "Sabotażystę".
Ja dość mile wspominam tę grę i jej głównego bohatera, szczególnie zapadły mi w pamięci humorystyczne rozmowy w przerywnikach. Ale i koncepcja gry ogólnie była udana więc dotrwałem do końca bez problemu.
Jedynym minusem była optymalizacja... No ale to problem znany również z wielu innych tytułów.

Szczerze mogę ją polecić w takiej cenie tym co nie grali bo gra się przyjemnie i trzyma klimat wojennej Francji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holera! Dopiero co zamówiłem poprzez pewien serwis aukcyjny :(
Nie mogliście wcześniej się tym pochwalić? Tak bym kupił wersję na X''u tutaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że to będzie "The Saboteur" bo to gra od EA a Left 4 Dead 2 to z kolei produkcja firmy Valve a EA jest tylko wydawcą. Jak dla mnie to i tak nadal za drogo jak na takiego średniaka. Lepiej zaczekać aż wyjdzie w EA Classics i dopiero jak będzie promocja że dwie gry w cenie jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra to shit nie działa mi dalej, zacina się przy wczytywania do meni startu gdzie jest (jak mnie wam) Nowa gra, wczytaj itp. a najgorsze że kupiłem ją za 140 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 16:04, Citkowsky napisał:

Pierwszy raz na gram.pl jest taniej niż na allegro. Na grę się zdecyduję ale dopiero
jak trafi do jakiejś tańszej serii.

to chyba nie widziales promocji z dragon age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra taka sobie, fabuła specjalnie nie rusza. Momentami aż nudno jest wykonywac swoiste misje ,ale grafika jest już porządniejsza ale co z tego jak pachnie monotonnią :P Raczej się nie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować