Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według EA nikt nie może się równać z ekipą DICE

48 postów w tym temacie

Hmm, "jeśli chodzi o definiowanie trybów sieciowych i przestrzeni konfliktu oraz walki pojazdami." ..... nom DICE jest najlepsze :D pod tym względem Acti się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cenie Activision wraz ze Splash damage za Enemy Territory i Quake Wars, mimo wszystko tam koordynacja i współpraca miedzy graczami była łatwiejsza, a i były klany wewnątrz gry oraz masa opcji, których mi w BC2 brakuje. Mimo to jednak DICE górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.
Trochę agresywna polityka ale to już biznes.

Szkoda tylko że BC2 nie sprzeda się tak jak MW2. I tu mamy kolejny przykład tego że sprzedaż nie świadczy o jakości gry. Każdy kto widział gameplaye lub już teraz gra w betę czy demo że BC2 po prostu zamiata w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 10:32, Mesiek123 napisał:

Activision a co to ?


Troll atakuje!! ;]

Co do trybow multiplayer to bym sie troche nie zgodzil MW1 i jego tryby multi sa stworzono pod klanu 5+ osob i maja swoj urok, BC2 opiera sie na duzej ilosci graczy i wojnie totalnej co tez ma swoj urok...
Ehhh wojenki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie można porównywać MW 2 i BC 2. Pierwsza gra jest o wiele bardziej dynamiczna, szybsza, ciągle coś się dzieje. W Bad Company 2 zaś rozgrywka jest wolniejsza, bardziej taktyczna (co dla mnie jest plusem) i zróżnicowana. A tak btw to inżynier rządzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mają największe doświadczenie a każda kolejna cześć jest zagrywana przez miliony.. więc.. ZGADZAM się z tymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętając historię zwykłego Battlefield 2 stwierdzam ze DICE wcale nie jest taki idealne. Gra w momencie premiery była bardzo dobra, lecz razem z kolejnymi poprawkami ze studia DICE w grze pojawiało się coraz więcej błędów i w taki prosty sposob odstraszyli wiekszość graczy (a tak jeszcze nawiazujac do ich następnego produktu, czyli Battlefield 2142 to trzeba powiedziec iż był to tylko i wyłącznie Battlefield 2 z innymi teksturami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi coś zaczyna mówić że sprzeda się powyżej naszych oczekiwań. Tu w UK reklama jest zadziwiająco wielka jak na taką "małą" grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 to: małe, a nawet bardzo małe plansze, brak pojazdów(co jest tłumaczone wielkością map), głupie perki(last stand nowej generacji), masa dzieci oraz n00bów każdego możliwego rodzaju(co jest tłumaczone popularnością), brak dedykowanych serwerów(co jest tłumaczone portem z xbox''a 360), brak lobby przed rozgrywką(co jest tłumaczone portem z konsoli), krótka kampania singleplayer(activision chce zarobić) oraz słabą polonizacją(patałachy z LEM nawet do słownika nie zajrzeli).

Battlefield Bad Company 2 to: standardowa rozgrywka w stylu innych gier z serii, nowy silnik(niektórym może mulić, ale po ostatnim patchu na medium większość już powinna grać), zniszczenia otoczenia, battlefield moments, słabe sterowanie helikopterem(niestety), trochę chaotyczna walka(już mówiliście o tym, ale sądzę, że tak powinno być).

Podsumowując: mam oryginalnego CoD'a MW2, posiadam także betę BC2 i na pewno prędzej, czy później sięgnę po ten drugi tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować