Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry przegapione i przespane - rok 2009

66 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2010 o 20:08, Drangir napisał:

Właściwie o większości wymienonych słyszałem, ale o X3 niewiele, do tego kosztuje 30zł.

Mhm, w międzyczasie trafiła do taniej serii i cenę ma baaardzo apetyczną.
Przy okazji przecen - do jutra trwa w naszym sklepie mega promocja na The Saboteur :)

EDIT: Nie było moim zamierzeniem pisać o rzeczach maksymalnie niszowych, więc nie dziwne, że o większości tych gier coś tam się mówiło. Zwłaszcza, że wiedza forumowiczów gram.pl jest ponadprzeciętna :)
Mimo to jednak patrząc na ilość odsłon recenzji i na wyniki sprzedaży tych tytułów, zaliczam je do przegapionych i przespanych... nie zdobyły rozgłosu na jaki zasługują po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie które z tych gier zostały no cóż nie tylko co przegapione czy przespane np. o Brutal Legend mówiło się trochę tak samo o Prototype. Brutal Legend według mnie został zepchnięty na drugi plan, premiera bodajże w końcówce już 2009 roku, a wiemy, że wtedy tez pojawił się MW2, Uncharted 2 czy inne superprodukcje.
Z Prototypem to dla mnie wyszło coś takiego - mamy inFamous grę na ps3 exclusive świetnie przyjęta przez graczy, media i w nie dalekim czasie pojawia się kolejny BARDZO podobny tytuł Prototype, no i tu zaczął się bój o to co lepsze, wygrał inFamous wg. mnie fakt jest o niebo lepszy od Prototype, ale to nie znaczy, że można o nim zapomnieć bo też zakupiłem na swoją czarnulkę Prototype, ale kilka miesięcy później.
Brutal Legend fakt zepchnięty na drugi plan przez superprodukcje.
Prototype przegrał pojedynek z inFamous.

Wydaję mi się, że będziemy w tym roku mieli powtórkę z rozrywki mowa tu o Alan Wake i Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, i pomyśleć, ze do Króla Artura nawet się w grudniu przymierzałem. Ale zrezygnowałem z miejsca, jak się okazało, że gra wymaga steam-a. I tyle w temacie. A zważywszy na fakt, iż mam w co grać, to jeśli jeszcze w ogóle kupię tą grę, to tylko gdy wydana zostanie w jakiejś gazetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do Prototype, Cryostasis i Saboteur i wszystkim mogę wystawić max. 6 lub 7/10 nie traci się wiele jak w nie się nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi że niektóre gry miały po prostu zły termin premiery . Ale z tego co pamiętam to Prototype było jedną grą po MW2 najbardziej piraconych , wiec w tamtym rankingu nie była ta gra tak przespana.
Te wszystkie gry po pierwsze słaby marketing , są i takie o których nie słyszałem a może były nawet nie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... prototype był dobrą premierą, a według mnie gra znacznie lepsza niż inFamous (w którego też grałem) poza tym the saboteur był niezły chociaż reklama kulała, a co do brutal legend to nie wiem czemu tak źle poszło jeśli poszło nie wiem nie widziałem statystyk ale w necie sporo szumu było na temat tej produkcji. Reszta mnie nie interesuje po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takimi nieszczęśnikami roku 2010 będą Red Steel 2, Monster Hunter Tri, The Last Story oraz Calling... a to dlatego, że żyjemy w Polsce, gdzie Wii omija się szeroki łukiem, a nawet jeśli już pojawia się jakaś zapowiedź/recenzja to ma ona raczej charakter "Dobra coś tam naskrobiemy, żeby dali nam wreszcie spokój".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich wymienionych tytułów najbardziej żal mi jest Prototype, które IMO było kapitalne. Jak można było nie pokochać gry w której można było zabijać całe TŁUMY ludzi przy pomocy mutacji własnego ciała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prototype był niezły, a inFamous bardzo średni. Za to w tym gronie brakuje Torchlight. Widział ktoś jakąś reklamę tej gry? Ja ani jednej, a gra jest boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować