Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry przegapione i przespane - rok 2009

66 postów w tym temacie

Brütal Legend - pierwsza pudełkowa gra jaką kupiłem na PS3. nie żałuję ani złotówki.
żadna gra nie dała mi jeszcze tyle frajdy, po dniu pracy. idealna żeby usiąść wieczorem z browarkiem/herbatą przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z opinią, że przyczyną "braku popularności" Prototype było inFamous, według mnie znacznie gorsze od Prototype. To jak powiedzenie że Cryostatis nie zdobyło zbyt dużej popularności bo *wpisz nazwę jakiejkolwiek reklamowanej acz gorszej gry* była lepsza. Osobiście nawet nie wiem jak wyglądały kampania reklamowa [P], o grze dowiedziałem się tylko dlatego, że polecił mi ją znajomy admin. Opinia niemal każdego recenzenta wyrażała zaskoczenie "Jak taka świetna gra mogła zostać przeoczona?" Normalnie: nikt o niej nie wiedział i nikt nie starał się aby o niej powiedzieć. Nieliczni wtajemniczeni to byli albo maniacy, którzy wiedzą wszytko, albo osoby którym owi maniacy o [P] powiedzieli. I to jest absolutnie jedynym powodem, dla którego iF miało lepsze wyniki sprzedaży (jeśli miało, szczerze mówiąc nie wiem xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lucas_the_Great
Co do opinii to się zgadzam, ale popracuj nad pisownią. Nie z przymiotnikami piszemy RAZEM. Gdybyś był zwykłym user''em, nie zwróciłbym na to uwagi, lecz jesteś konsulem, a to zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Prototype i demko inFamous. No i bardziej spodobało się prototype :) Sporo spędziłem h przy gierce i idzie się pobawić, fabuła dość banalna, ale najgorsza też nie. Demo IF nie przypadło mi do gustu, powiedział bym totalne dno, ale też słyszałem, że demko ssie, więc jak załatwię sobie full wtedy giery porównam.

ps. Zaznaczam, że nawet z recenzji czy też trailerów to propotype bardziej mnie chłonęło. Klimat i wszystko :) IF odstrasza mnie głównym bohaterem... jakiś tym z piorunami w łapie - pomysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Król Artur to chyba najbardziej niezrównoważona gra w jaką miałem nie przyjemność grać od wieeelu lat. Ładna, zawiera kupę fajnych pomysłów, ale kiedy przychodzi do toczenia bitw - jest totalną porażką. Jeżeli została przespana przez kogoś - to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować