Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy laureatów konkursu "Make Something Unreal"

23 postów w tym temacie

Mógłbym wziąść udział, ale sam jeden bym niewiele zdziałał :P ale gierka, która wygrała wygląda ciekawie no i oczywiście fajne nagrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już znacznie wcześniej...jakieś 3 miesiące temu, ale ciężko było znaleźć jakichkolwiek graczy. A tak to zabawa przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, nie udostępniono samego silnika, tylko zestaw narzędzi developerskich (edytorów). Ale nie cytujcie mnie w tej kwestii - może ktoś lepiej zorientowany wyjaśni, jak to jest rzeczywiście.

A zarówno inicjatywa udostępnienia tego, jak i konkurs - godne pochwały. Screen narobił mi smaku na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnili cały silnik. A ta gra akurat została zrobiona jako mod. Teraz konwertują grę na UDK, żeby działała samodzielnie ;).

O_o
"We won 50.000$ and a commercial Unreal Engine 3 license. Not a million dollars as the contest name would suggest." - LOL po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 14:28, Arkhaor napisał:

Udostępnili cały silnik.

Nie. Mimizu dobrze pisze, Epic dał tylko edytory. Nie słyszałem, żeby wypuścili źródła do wglądu (i ewentualnej modyfikacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanko czy jest potrzebny do tego unrealturment 3 czy morze byc UDK
Ja mam juz the haunted ale nie chce dzialac a mam UDK tyle ze niewiem jak dzieki niemu morzna wlaczyc the haunted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny mod nie moge sie doczekać pełnej wersji taki mix l4d z gears of war
kocham ten silnik elastyczny piękny graficznue idtech i source sie chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 17:57, belzeder napisał:

Dobra mam pytanko czy jest potrzebny do tego unrealturment 3 czy morze byc UDK
Ja mam juz the haunted ale nie chce dzialac a mam UDK tyle ze niewiem jak dzieki niemu
morzna wlaczyc the haunted


potrzebny jest unreal tournament 3i i patch 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdy Epic Games udostępniało publicznie, w ramach licencji niekomercyjnej i edukacyjnej, silnik Unreal Engine 3, ogłosiło też konkurs. Korzystając z udostępnionych narzędzi należało stworzyć grę."

Najmocniej przepraszam, ale siedziałem w scenie Unreal Tournament 3 i na podstawie jego narzędzi-"Unreal Editor for Unreal Tournament 3"-były tworzone mody do konkursu Make Something Unreal. Unreal Development Kit, udostępniony w 2giej połowie ostatniego roku, ktory był i jest darmowy i niekomercyjny, nie miał właściwie nic wspólnego z konkursem-gdyż był on adresowany głownie do tworcow modow dla UT3.

Pozdrawiam, Duobix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie kibicowałem Angels Fall First. Ale mimo wszystkom chłopakom od The Haunted sie należało, naprawde kawał świetnej roboty.
>Nie. Mimizu dobrze pisze, Epic dał tylko edytory. Nie słyszałem, żeby wypuścili źródła do wglądu (i ewentualnej modyfikacji).

Bardziej poprawne jest swierdzenie: Udostępnily cały silnik w wersji binarnej (bez kodu źródłowego). Bo prawda jest taka ze UDK to najnowsza wersja UE3 jaka aktualnie jest dostępna w repozytorium Epic - kod napisany w C++.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować