Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter wróży: Natal w Stanach za ponad 50 USD

27 postów w tym temacie

W moim odczuciu żadna, ponieważ nie wierzę, żeby tylko Natalem dało się przechodzić gry. I żeby wykraczały one po za jakieś popierdułki.

Dopóki nie pokażą pełnej, poważnej gry z tym czymś, nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzmy:

- fanboje kupia to za prawie kazde pieniadze, chocby miala to byc najwieksza kupa na swiecie
- casual gamersi maja wii
- psowcy wysmieja to jako podrobke wii

Reszta poczeka na pojawienie sie jakichs powazniejszych gier niz jakies popierdulki...

Moja cena? Dla mnie zero PLN. Dla reszty? Pewnie koszt w okolicy 55-60$ bylby do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piotrek_k--->Mimo iż żadnej konsoli nie mam więc i fanbojem nie jestem ale dla mnie to jest coś bardziej innowacyjnego niż wii,zobacz iż wii posiada kontroler a natal już nie.Dla mnie to pierwszy krok w rewolucji przemysłu komputerowego,może następna generacja konsol nie będzie posiadała już kontrolerów?Choć nie wyobrażam sobie skakania i biegania po całym domu i machania na lewo i prawo natal na pewno jest wielkim krokiem w stronę nowej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox to takie moje małe hobby i chętnie kupie Natala nawet ot tak, żeby pograć sobie w takie śmieszne mini gierki. Na pewno ktoś wymyśli jakąś ciekawą i godną kupna gierkę pod ten sprzęt - tak jest zawsze. Zapewne wyjdzie też sporo miłych Arcade''ów pod Natala. Jeśli maszynka będzie kosztowała tak jak kiedyś było pisane: mniej więcej 170zł jak przeciętna gra na Xbox''a to według mnie to dobra cena. A do maszynki i tak pewnie dołożą w zestawie jakąś zabawną gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć ten odcinek PachAttack, jest na gametrailers.
Pachter mówi tam mniej więcej coś takiego : "I may be wrong and i sure gonna be flamed by 13 years old Phd''s in engeniring" i to świetnie odnosi sie do Pana Piotrek_K, który pozjadał wszystkie rozumy i pieprzy głupoty nawet nie wiedząć o czym. A sama prognoza Pachtera, moim zdaniem jego argumenty są rozsądne, to nie jest zwykły dodatek do xboxa, tylko pewien upgrade, który pośrednio ma przynieść zysk z gier, które będą go obsługiwać, coś jak Avatar, zarobił tyle kasy bo jest rewolucyjny, ale podejrzewam,że nie będzie sie dobrze sprzedawał na DVD bo tylko w kinie wygląda fajnie a z powodu gównianej fabuły można go oglądać tylko dla efektów wizualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena to jedna sprawa, i tak to kupię. Bardziej interesuje mnie kwestia mocy konsoli poprzez zrezygnowanie z wewnętrznego procesora w natalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:39, Dr_Freeman napisał:

Piotrek_K
"- psowcy wysmieja to jako podrobke wii"

Sorry, ale to PS3 dostanie Dildosy które są już kompletną zrzynką, więc?

Masz mózg jak dildos.

Ale fakt, argument głupi. Natal to coś zupełnie innego niż Wii, przy czym zauważy to średnio rozgarnięty orangutan, więc nie ma co nawet rozpoczynać waśni o takie sprawy. A, że fanboje kupią, choćby to miał być najgorszy crap, to nie ulega wątpliwością. Takiej reklamy jak Natal to nawet Obama przed wyborami nie miał. Czy okaże się, że podobnie jak Obama, nie sprosta oczekiwaniom, czy może będzie rewolucją to się okaże. Na pewno sprzeda się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę być zatrudniony na podobnym stanowisku, co ten człowiek. Mieć możliwość wróżenia z fusów, wygadywania wołających o pomstę do nieba bzdur i jeszcze otrzymywać za to wszystko pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:51, Pile napisał:

Cena to jedna sprawa, i tak to kupię. Bardziej interesuje mnie kwestia mocy konsoli poprzez
zrezygnowanie z wewnętrznego procesora w natalu.


Po prostu będą gry z grafiką rodem z Wii i kosmicznym lagiem, więc w nic poważnego nie bedzie się dało grać. To ja już wolę starego Eye Toya na PS2. Też można było się wygłupiać przed ekranem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja jak ja kocham tego analityka i jego przepowiednie :D
Też chciałbym dostawać pieniądze za takie przepowiednie i mieć zdanie innych gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:07, Piotrek_K napisał:

- casual gamersi maja wii


Tak, parę tytułów z gatunku horror i masa tytułów RPG(nie tylko te cukierkowe jrpg) to naprawdę świetny towar dla casuala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem podobnego zdania jak Pachter ze natal bedzie kosztował 50 dolarów albo taniej, według mnie 49$ plus jedna lub 2 gry (stawiam ze jedna bedzie od rare i zgodnie z moda elekttronicy tez wydadzą gre z dołączonym natalem) dołaczone do zestawu ale oferujace cos wiecej niz wii play bo microsoft bedzie chciał pzrekonać nie tylko ludzi ale i branze ze natal nie bedzie jak wii w wielu domach casuali zbieral kurzu. Microsoft dzieki temu obniżeniu ceny produkcji 360 i dobrych winikach windowsa 7 z pewnością mozę sobie pozwolic nawet na tracenie na natalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby było za 50 USD to bym skakał z radości bo u nas by to kosztowało z 200 zł. Ale jednak to mało realne. Ja bardziej obstawiam 800-900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 50-100 $ to realna cena. Powyżej tej już nie, bo to ma być tańsze od Wii, więc musi dać trochę zarobić na sobie i jednocześnie kosztować mniej niż Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 23:01, Principes napisał:

Chcę być zatrudniony na podobnym stanowisku, co ten człowiek. Mieć możliwość wróżenia
z fusów, wygadywania wołających o pomstę do nieba bzdur i jeszcze otrzymywać za to wszystko
pieniądze.


Duże pieniądze warto dodać.

Pogadaj z Michałem Kicińskim, ma sporo znajomych w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena w granicach 100-150zł to całkiem rozsądna cena... powiedziałbym, że nawet bardzo rozsądna biorąc pod uwagę, że niektóre myszki są droższe... ale jakoś tak.... mam poważne wątpliwości co do przyjemności z gry natalem... wiecie co mam na myśli... wyjdzie się nie chcący poza obszar łapania natala, zginie postać w grze, nie zapisało sie wcześniej... natal i plazma rozwalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeśli cena tego czegoś będzie w tak niskich granicach jak 50 dolców to pewnie skoczy na to naprawdę spora grupa osób, mnie osobiście się to nie widzi, rozwój growej technologii? - może i tak, osobiście jednak uważam, że sprzęt ten będzie przeznaczony dla dzieciaków i ludzi "leniwych" inaczej, gdyż ja sam siebie nie widzę w pozycji skaczącego przed tv "grając" w jakąś gierkę, gram na konsoli by odpocząć po ciężkim dniu w pracy, gdy chcę się poruszać idę na rower, pobiegać, bądź w inny sposób wyładować się fizycznie, napewno nie skakał bym jak wyrośnięty orangutan - promocja tego ustrojstwa będzie ściśle powiązana z reklamą typu cała rodzinka przed tv etc.......
Osobiście takie coś to nie dla mnie, i nie ważne ile by takie coś miało kosztować - ile miało by podobno przynosić frajdy dla mnie jest to po prostu kolejna zabawka naganiająca sprzedaż - a jak się dobrze zareklamuje to rzuci się na nią z pianą na ustach tłum bezmyślnych jednostek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować