Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 7 w Wietnamie, Activision poszukuje aktorów

40 postów w tym temacie

Ciekaw czy będzie tak samo jak z COD 5 ale wątpię. I mam nadzieje że będą zombi znów (; to jest najlepsza rzecz w Codzie 5. I ciekaw bohaterki Rosjanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę że kiedyś powstanie Call of Duty rozgrywające się podczas wojny domowej w Hiszpanii. To naprawdę ciekawy konflikt, na pewno nie mniej niż wojna w Wietnamie, zresztą wszystko co z tej serii jest świetne ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 22:05, karolekx23x napisał:

najbardziej się obawiam żeby nie było tak że w singlu pogramy kilka godzin i koniec zabawy
. A cena będzie powyżej 120 zł

Zapewne tak będzie, ale jeśli uda im się pokazać przez te kilka godzin piekło tej wojny to mi to szczerze wynagrodzi :), zawsze pozostanie świetny multi. Ciekawy jestem czy ruszy jakaś beta mp jak to było w przypadku WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wietnam,Kuba.OMG nie nawidze dżungli(jedyna która mi się podobała to w cod:waw i moh:pacyfic assault).Ale i tak pewnie kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zawsze chciałem jechac do Wietnamu, poznac nowych, egzotycznych ludzi i... zabic ich. Ci, którzy uciekają, są z Vietcongu. Ci którzy nie uciekają, są dobrze wyszkolonymi żołnierzami Vietcongu." Te cytaty są nieśmiertelne jeśli chodzi o Wietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko zrobienie gry na temat Wietnamu nie zrobiło z niej praktycznie czegoś jak piątka tylko że w innych realiach, tzn. te same tekstury i grafika tylko inna akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:14, zibi20 napisał:

coz po woli koncza im sie dobre przedzialy czasowe dotyczace wojny... wiec pewnie dalej
beda twozone gry na fikcynych wydazeniach...


Pustynna burza, Mogadiszu (black hawk down) ...itp. Oraz codzienność w Iraku/Afganistanie/wszędzie gdzie USA się pakuje to niewyczerpana żyła na fabuły na takie gry. Albo Tom Clansy :P (to już potwierdzenie Twoich słów) takie gry jeśli tworzone będą nie jako czysto marketingowy produkt to zawsze będą miały zdatną do grania/zacną i wciągającą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy czy zobaczymy tam Soupa (sorki jeśli źle napisałem) i Kapitana Price :D. Wyszło by na to że oboje zostali poskładani w podobny sposób co Shepard :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowy CoD miał się wzorować na filmie Full Metal Jacket? Hm... nawet jeśli, to bardzo dobrze, kopiuje się tylko najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukają? Ja już mam prawie całą listę:
Willem Dafoe (Frank Barnes),
Forest Whitaker (Joseph Lewis),
Adam Baldwin (Jason Hudson).
Dla ewentualnych dodatkowych postaci:
Charlie Sheen
Oczywiście nie obejdzie się bez Robina Williamsa w rozgłośni radiowej ;]
Ruska piczka nijak tutaj nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew.
Kolejna gra na tym samym silniku - ziew.
Pewnie ten sam multi - ziew.
Identyczny single - zieeeeeeeeeeeeeeeeeew
Idiotycznie duża cena - zzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam że CoD idzie w ilośc zamiast jakośc ? Serio, ile jest gier które mają 7 części i trzymają poziom ?
Nowe CoDy to bardziej map/gun paki niż nowe gry... Trochę to żałosne jak łatwo mało wymagający są gracze i jak łatwo można od nich kasę wyłudzić tworząc kolejne gry.
Proponuje nazwę Call of Duty 7: Atak klonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować