Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zwycięzców konkursu "Mass Effect 2 - gry i koszulki do wygrania"!

62 postów w tym temacie

Bez komentarza, Twoje zachowanie jest śmieszne, a podejrzenia o "multikanciarzach" wywołują uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co gramsajt do konkursu?? Ten ktos nie musi sie nawet na forum wypowiadac bo po co, jesli zalozyl konto do konkursow- mozna tak robic, nie jest to zabronione. Moze byc, ze ktos zalozyl kilka(nascie) kont ale byc moze wygraly osoby z 1 kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 21:40, Albii napisał:

Edit: Oczywiście nie mówię, że akurat te osoby oszukiwały, nie jestem modem i nie mogę
sprawdzać, kto ma multikonta...


Posiadanie drugiego konta to jest oszustwo? W regulaminie nie ma zapisu regulującego posiadanie multikont, więc nie jest zabronione posiadanie drugiego konta...
Poza tym nie trzeba posiadać gramsajta, avatara, czy udzielać się na forum by móc wziąć udział w konkursie organizowanym na gram.pl
Nie rozumiem tego typu komentarzy, że wygrała osoba, która ma drugie konto założone tylko do tego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak będę miał 100 multikont i wygram wszystkie nagrody też będzie ok ?

Dnia 22.02.2010 o 18:32, Isildur napisał:

Nie rozumiem tego typu komentarzy, że wygrała osoba, która ma drugie konto założone tylko do tego celu...

To dla ciebie pomaganie szczęściu co ? To faktycznie mało rozumiesz.

Najlepiej widać ten problem przy właśnie takich konkursach gdzie nie trzeba dać czegoś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 11:02, mikim napisał:

Bez komentarza, Twoje zachowanie jest śmieszne, a podejrzenia o "multikanciarzach" wywołują
uśmiech na twarzy.



To się śmiej kanciarzu :) bo widzę, że zraniłem twoją dumę oszusta. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 11:26, L33T napisał:

To jak będę miał 100 multikont i wygram wszystkie nagrody też będzie ok ?

> Nie rozumiem tego typu komentarzy, że wygrała osoba, która ma drugie konto założone
tylko do tego celu...
To dla ciebie pomaganie szczęściu co ? To faktycznie mało rozumiesz.

Najlepiej widać ten problem przy właśnie takich konkursach gdzie nie trzeba dać czegoś
od siebie.



Dokładnie masz rację, ale widać nie rozumieją ducha fair play :) Dla nich liczy się wygrana nie ważne jakim kosztem, ważne by wygrać. Poza tym to teraz najlepiej zrobić te 100 kont fałszywych i brać udział w konkursie i zgarnąć wszystkiego nagrody. A później śmiać się z nich na forum, że nic nie wygrali. Bo przecież w regulaminie nic nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku, nie wygrałeś! Zrzućmy to na kanciarzy, multi konta, a może nawet hakerów? :(((

Ja już płaczę, bo nie wygrałeś :/.

Nie masz prawa mnie nazywać kanciarzem, ani oszustem. Widać naprawdę jesteś świetną osobą, skoro po jednym niewygranym konkursie potrafisz ludzi wyzywać od oszustów :))).

Poza tym nie wiem czy wiesz, ale obraza użytkowników jest karalna na tym forum. Nie mam zamiaru tracić czasu na "dyskusję" z Tobą, skoro jedynym Twoim argumentem jest "kanciarze, oszuści!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 11:26, L33T napisał:

To jak będę miał 100 multikont i wygram wszystkie nagrody też będzie ok ?


Wątpię, że na wszystkich 100 kontach byś wygrał, więc takie porównywanie nie ma większego sensu.

Dnia 23.02.2010 o 11:26, L33T napisał:

To dla ciebie pomaganie szczęściu co ? To faktycznie mało rozumiesz.


Proszę przedstaw mi dowody, że osoby, które wygrały ten konkurs mają inne konta, na których wypowiadają się na forum.

Dnia 23.02.2010 o 11:26, L33T napisał:

Najlepiej widać ten problem przy właśnie takich konkursach gdzie nie trzeba dać czegoś
od siebie.


Problem? Jaki problem? Ja nie widzę żadnego problemu, jedynie gorycz innych osób, które nie wygrały żadnej nagrody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mod który ma dostęp do danych userów. Rozumiem że multi konta w konkursach są ok ? Dobrze wiedzieć to w takim układzie mogę odpalić tu bota do zakładania kont i brać udział w konkursach ? W końcu kto mi broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem mam dostęp, ale nie jest moim obowiązkiem pilnowanie takich konkursów. Przypominam, że funkcja moderatora ogranicza się do Forum, gramsajtów oraz irca, a nie pilnowania, jaki użytkownik ile razy bierze udział w konkursie.
Czy są ok to nie mnie oceniać, ale narzekanie osób, które nie wygrały zaczyna się robić nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie nudzi ignorancja gram.pl przy konkursach, ten był zrobiony na odwal się. Z mojej strony eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jaki to bedzie mialo sens?? Gram.pl to nie tylko forum. Ludzie ktorzy nie pisza postow sa od razu zlodziejami, kanciarzami itp...takie myslenie jest zalosne...No ludzie... po co sie wypowiadac na forum, da sie bez tego zyc jesli chce sie tylko startowac w konkursach.
Teraz inna sprawa...skad wy wszyscy wiecie ze wygrali ludzie z multikontami?? Bo nie maja avkow, gramsajtow i nie wypowiadaja sie na forum...takie sa wasze argumenty... Sam na poczatku zalozylem konto gl. do konkursow potem zaczelem pisac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, już zapomniałem o tym konkursie a tu przychodzi taki niespodziewany mail ;] Pierwsze zwycięstwo w poważnym konkursie gram.pl. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to luzik, następnym razem ustawiam bota i na pewno któreś z przyszłych 10 tyś kont odbierze komuś nagrodę. :) <ironia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:11, qwerty5712 napisał:

To, że ktoś nie ma avatara, nie znaczy że oszukuje. Zazdrośnicy...

Ktoś tutaj pisze, że jak ktoś nie ma avatara to oszukuje ? "Oczywiście nie mówię, że akurat te osoby oszukiwały, nie jestem modem i nie mogę sprawdzać, kto ma multikonta..."
Po za tym czego tutaj zazdrościć ? O nie, nie wygrałem i nie będę miał się w co ubierać, bo nie dostanę koszulki, ale Ci zazdroszczę...

No, ale lepiej zakończyć ten temat, bo prowadzi tylko do niepotrzebnych spięć i powoli off się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:11, qwerty5712 napisał:

To, że ktoś nie ma avatara, nie znaczy że oszukuje. Zazdrośnicy...


Co to teraz za problem zalogować się na forum i napisać jednego posta tak jak ty to zrobiłeś.

No tak zazdrość bo wygrałeś koszulkę czy tam coś innego no LOL
Piszemy tutaj o sprawiedliwości.

karolekx23x
Piwo dla Ciebie, pomysł bardzo trafny. Tylko realizacja nie należy do nas.... niestety

Ja po swoich dwóch postach nie mogłem już więcej napisać.
Usunąłem konto. I przy najbliższych konkursach założę z 20 kont by sobie pomóc a co!
Dziękuję dobranoc tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować