Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Święta Wielkanocne. Wielkanoc

57 postów w tym temacie

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! DUŻO ZDROWIA, SZCZĘSCIA, POMYŚLNOŚCI, MOKREGO ŚMIGUSA-DYNGUSA I SMACZNEGO JAJKA, ŻYCZY SKARMORY DLA WSZYSTKICH GRAMOWICZÓW !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zajączki biegają wszędzie! Co to będzie? Co to będzie? A w koszyczkach mają bomby...takie jajka...to pisanka...Już kurczątko sobie leży na słomeczce i rozdaje po działeczce... Taka akcja jak w burdelu a to wszystko na satelitę...Takich rzeczy które są zrytę, na Wielkanoc wam wszystkim życzę!

Ps. Dzisiaj będę malował pisanki może każdy zrobi ich zdjęcie i wstawi to sobie pooglądamy? :)
Ps2. Za burdel przepraszam no ale wiecie tak jakoś wyszło :) hehe
Ps3. Troszkę się pośpieszyłem wiem :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim życzę udanych świąt Wielkanocnych ;], a szczególnie smacznego jajka. Najbardziej życzę tego moim znajomym z reala jak i z gramu (lista na GSe). Niech was obleją w lany poniedziałek. Jutro pójdźcie poświęcić koszyczek :D:D:D. :) Pozdrawiam wszystkich, życzy :::::: ==>> Yanek12 <<== :::::: . Mam nadzieję że mi też się Święta udadzą, bo mam dość dobry humor :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WESOłYCH SWIAT WIELKANOCNYCH DUZO SZCZESCIA ZDROWIA POMYSLNOSCI I BARDZO MOKREGO DYNGUSA ORAZ SMACZNEGO JAJKA MAZURKA CUDOWNEGO ZAJACZKA BOGATEGO I WSZYSTKIEGO CO TYLKO SOBIE ZYCZYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby śniadanie wielkanocne było najlepszym w Waszym życiu, żeby dyngus był baaaaaaaardzo mokry i żeby wasze komputery przy tym nie ucierpiały ;), żeby zawsze było w co grać, żeby gram.pl istniało wiecznie, żeby zawsze znaleźli się ludzie chętni do pomocy, żeby jak najwięcej czasu spędzać z bliskimi, żeby łącza internetowe były szybsze, gry tańsze, a komputery sprawniejsze. Niech Wam, Gramowicze, wszystkie marzenia się spełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję kiedy wypadają najbliższe święta Wielkanocne? Chyba mam małe zaćmienie, bo nie mogę znaleźć tej informacji w internecie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się Święta Wielkanocne. W związku z tym mam odwieczny dylemat. Kiedy składa się ludziom życzenia? W Niedzielę Wielkanocną, W Wielką Sobotę czy może już w Wielki Czwartek? Nigdy nie wiem, jak jest najstosowniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka kochani ! JAk mnie tu długo nie było ! Olaboga jak to moja babcia mówi.
Życze wam wszystkiego naj naj naj z okazji świąt <buziak>.
Abyście mogli ruszyć się sprzed komputera i wyjść do rodziny :) (nawet do pokoju obok).
Byście miło je spedzili :)
Dostali maaaaaaaaaaase prezentów od króliczka i wiele cukrowych baranków!!!
I żeby w końcu wiosna sie pokazała :P bo śnieg to chyba nie oznaka wiosny (chyba, co nie?)
No no to ja ide już do innego tematu :D 3majcie sie !!
(A, no i dużo fotek potraw na instagrama!)

20130330103541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam nadzieje że nie łamie zasad forum bo teraz zauważyłam e jednak nie mam bana na moim starym kochanym koncie !
No więc życzenia wyżej są ode mnie :)
Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre jedzonka zawsze można sobie zrobić, w święta upychają ile sie da. Kupują więcej niż trzeba, no i trzeba się sztucznie uśmiechać do wszystkich.
-------------------------------------
nie zaglądaj na sajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować