Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator odniósł sukces

40 postów w tym temacie

Bezsilna złość to najgorsze uczucie...
I teraz wydadzą trefne dodatki do - powiedzmy sobie szczerze - średniaka które będą się świetnie sprzedawać...
Czy to studio nie może zrobić wdzięczności graczom i się po prostu rozpaść..??

Gra jest na poziomie filmów AvP... Ni jak ma się do legendy która wywindowała Alien''a i Predator''a na szczyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 12:09, serbitar75 napisał:

Rebelion się cieszy? Przecież 90% recenzentów zjechało te gre (patrz gamespot)...

Sam czekałem na AVP... kupiłem kolekcjonerke i jestem koszmarnie rozczarowany - brak
dedykow i niegrywalny niemal multi w grach chostowanych + krótki i nijaki single sprawiaja
ze to nawet nie jest sredniak - moze jeszcze nie gniot ale produkt ponizej sredniej...
dokladnie taki jakiego mozna by oczekiwac po tworcach "saboteur"... PADAKA!


piszesz az w oczy kluje..a ty mowisz o ponizej sredniej >__> "chostowanych"... a nie czasem "hostowanych" pozatym jakbys poczytal to bys wiedzial ze client do dedykowanych serwerow jest w produkcji moze pierwsza wersja wyjdzie w tym tygodniu... przynajmniej chca je dodac a nie olac jak to zrobilo IW ze swoim MW2...

dla mnie to MW2 bylo totalna klapa... ktorej do MW1 daleka droga... tak samo przereklamowana byla... coz ja wiedzialem od poczatku ze duzo spodziewac sie nie ma co z AvP3 poniewaz zawsze pierwowzor jest lepszy od kolejnych czesci....... gra zla nie jest ma swoj klimat a producenci starali sie porownywac to do filmow z obcych i predatorow...... zdecydowanie nie jest to gra dla "nie fanow" tych serii poniewaz nie maja zbytnio pojecia o co chodzi.... i nie moga sie w klimat wczuc

oczywiscie spodziewalem sie ze bedzie dodanych pare rzeczy (predalien, krolowa...czy life cycle mode [od facehuggera po aliena] czyli dodanie trybow i klas jak to istnialo w AvP2)...ale jak to sie mowi nie mozna miec wszystkiego... tak samo jak w MW2 na PC wycieli LEAN... i odebrali dedyki na zawsze ^^ (nie wsponmne o tej dretwej, nudnej i wyzsanej z palca fabule)...

coz ludzie maja wygorowane wymagania... a jak cos im sie nie spodoba (kwestia indywidualna) to odrazu ocena spada... coz jakbym tak patrzyl na gry to pewnie wszystko co widzialem dostaloby ocene srednia bo kazda ma mase bledow... elementy ktore sie nie podobaja czy elementy ktorych nie ma a napewno wnioslyby wiele do gry...

ale dajmy grze szanse na rozwiniecie skrzydel... dopiero wyszla na rynek jak niecaly tydzien temu... a ludzie juz narzekaja.... nie od razu Rzym zbudowano... dodarza dedykowane serwery... DLC z mapami i skinami... moze mod tools.... i gra stanie dumnie na nogi... Fallouta3 tez na poczatku szpecono... ale z czasem jak patche sie pojawialy z dodatkami to odrazu oceny sie zmienialy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U angoli wszystko jest możliwe...

skoro na drugie śniadanie połowa wyspy zamawia bułkę z frytkami polanymi sosem pieczeniowym (gravy) ...

poczekajmy i zobaczmy czy gdzieś indziej powtórzy się ten sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AVP3 nie było takie złe - według mnie było o niebo lepsze od - jakże wychwalanego MW2. Jedyne co mnie w grze wkurzało, to to, że każdą rasą przechodziliśmy praktycznie te same lokacje.

Osobiście czekam na AVP4! ( było by super jakby Monolith pomógł przy jego tworzeniu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części na PC więc i w tę koniecznie muszę zagrać. Czytając i oglądając recenzje trochę żałuję, że twórcy nie uniknęli licznych niedoróbek oraz, że nie pokusili się o pewną dozę nieliniowości tak popularnej w dzisiejszych FPSach.

Jak dotąd najlepszą częścią był moim zdaniem Aliens versus Predator 2, który niewiedzieć dlaczego jest tak skrupulatnie pomijany we wszystkich recenzjach najnowszej odsłony. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że Rebellion wspomina tylko o swoim pierwowzorze, ale już w recenzjach brak odeniesień do tak dobrego (AvP2 było zdecydowanie lepsze od jedynki) sequela jest mocno zastanawiający.

Ciekawe jest też, że Rebellion przy okazji produkcji najnowszej odsłony powielił wiele błędów swojego pierwszego dzieła z tego uniwersum z roku...1999. Po raz kolejny broń marines jest zaskakująco mało skuteczna, jest problem z kolizjami obiektów, jest dość krótka mimo trzech kampanii. Z tego co pamiętam to w jednyce marine też nie potrafił...kucać.

Ciekawostka.
Zajrzałem sobie do stareńkiej recki AvP z CDA z 1999 roku i wtedy gra Rebellionu zatytuowana Aliens versus Predator dostała ocenę 7+. W roku 2010 gra Rebellionu zatytuowana Aliens versus Predator również dostaje 7+ w CDA. Zbyt wolny rozwój studia? :D

Jeszcze kwestia powielania tytułu. Mamy stare i nowe AvP oraz stare AvP2. Czyżby czekało nas nowe AvP2 czy twórcy pokuszą się może o jakiś bardziej oryginalny tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wookie3e

O ile się nie mylę to stare AVP = Alien versus Predator, a nowe Aliens versus Predator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 13:07, k13 napisał:

@Wookie3e

O ile się nie mylę to stare AVP = Alien versus Predator, a nowe Aliens versus
Predator.


Mylisz się :) Pierwowzór miał dokładnie taki sam tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]> @Wookie3e
>
> O ile się nie mylę to stare AVP = Alien versus Predator, a nowe Aliens versus
> Predator.


Mylisz się :) Pierwowzór miał dokładnie taki sam tytuł.[/quote]

Hmm no to zonk lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zibi20

A ty kto? profesor Miodek? Jak się nie ma czego czepić to się czepiamy jednej literówki? Żałosne...

Co mnie obchodzi, że dedyki "są w produkcji? Widząc jakość kodu sieciowego można śmiało założyć, że będą kompletnie do bani... Poza tym miały być na starcie! To może ja też zapłacę 50% ceny gry - a resztę ewentualnie dopłacę jak się ukażą...

AVP to gniot! To tragiczne, że ta gra się dobrze sprzedaje... jak zauważył któryś z przedmówców najlepiej by było jakby dziadowski Rebelion się rozpadł - może wtedy obcy i predatorzy trafiliby do innego dewelopera i była by szansa że powstanie coś fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu!! Dajcie coś lepszego na PieCa w końcu, a nie takie niedoróbki wychodzą prawie bez przerwy! TAK! Uważam, że AVP (to najnowsze) jest niedoróbką i jest nawet gorsze od jedynki i dwójki (które były zajebiste jak na swoje czasy i nadal wymiatają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w przypadku AvP recenzenci są szczerzy i wymieniają wady. Bo w przypadku takiego MW2 było co innego.
Ale nowy AvP mógłby być lepszy, trochę szkoda, ale gra mimo swoich wad jest dla mnie niesamowicie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest może tak dobra jak doskonały AvP2 ale mimo wszystko bawiłem się przy niej o wiele lepiej niż przy MW2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 12:50, Martimat napisał:

U angoli wszystko jest możliwe...

skoro na drugie śniadanie połowa wyspy zamawia bułkę z frytkami polanymi sosem pieczeniowym
(gravy) ...

poczekajmy i zobaczmy czy gdzieś indziej powtórzy się ten sukces


Należy w tym miejscu dodać, że druga połowa polewa swoje frytki octem winnym (vinegar)... bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przelałem już wszystkie fundusze na gry w ostatnim miesiącu więc przez jakiś jeszcze czas o kupnie niczego nie myślę. Może to i lepiej jeśli chodzi o AvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast myśleć nad kolejnymi częściami, zajeliby się łataniem pierwszej. Gra ma dosyć niewybaczalnego buga, psującego dużo radości z gry - gra usuwa część osiągnięć (ranga z multi, zdobyte dzienniki audio i pasy, zniszczone pojemniki w singlu) i cofa ustawienia do domyślnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować