Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marka Star Wars: The Force Unleashed przekroczyła 7 milionów

18 postów w tym temacie

Halo, od kiedy to EA jest wydawcą Force Unleashed? Mogłby to ktoś poprawić? (LucasArts jest wydawcą prawie wszystkich Star Warsowych gier i SW:TFU nie jest wyjątkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest zajefajna ciekawy klimat kampania bardzo wciągająca i co miłe dla oka grafika na poziomie;)
ps jakie EA? LucasArts-.-

aprop na youtube jest już trailer 2 części dziwi mnie fakt ze on zyje ale ok;P

@Reffanov
Grałeś? to się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 16:17, Reffanov napisał:

Czyli jak dzięki marketingowi sprzedać żałosną grę w kilku milionach egzemplarzy.


TFU to dobra gra. No chyba, że masz na mysli skopany port PCtowy. Wtedy moge sie zgodzic, ze to crapiszon. A załosna gra jest Republic Heroes, która nie sprzedała sie w kilku milionach egzemplarzy. Jak widzisz nie tylko marketing był powodem sukcesu TFU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:26, shinian napisał:

> Czyli jak dzięki marketingowi sprzedać żałosną grę w kilku milionach egzemplarzy.


TFU to dobra gra. No chyba, że masz na mysli skopany port PCtowy. Wtedy moge sie zgodzic,
ze to crapiszon. A załosna gra jest Republic Heroes, która nie sprzedała sie w kilku
milionach egzemplarzy. Jak widzisz nie tylko marketing był powodem sukcesu TFU.

Sprzedaż wcale nie oznacza, że gra jest dobra. TFU to co najwyżej taki nieco lepszy przeciętniak (oceny rzedu 60-70% - zależnie od platformy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w TFU na x360, srednia ocen na gamerankings.com - 74.17%. Jeżeli to jest, cytuję "żałosna gra" to nie mam więcej pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Luke''iem"? Powinno być "Lukiem" - znajdźcie w necie poradnik odmiany zagranicznych nazw :P Te błędy to istna plaga - pojawiają się gęsto nawet w Gazecie Wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 14:56, shinian napisał:

Grałem w TFU na x360, srednia ocen na gamerankings.com - 74.17%. Jeżeli to jest, cytuję
"żałosna gra" to nie mam więcej pytan.

Nie żałosna - tylko przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować