Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wormsy wracają na komputery w 2D!

55 postów w tym temacie

ehhhh.. aż się łezka w oku kręci.
No ja się cięszę że seria powróci.
Ciekawe w jakiej cenie będzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby to zrobic jako gre w przegladarce z turniejami i rankigami (cos jak Quake Live) i byloby git... pudelkowa (czy parowa) wersja na PC? Meh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam doskonale czasy, gdy godzinami siedziałem przy starych Wormsach. Chyba nie będę mógł sobie odmówić powrotu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehhh, stere dobre czasy się przypominają.
Może w napływie nostalgii kupię te wormsy.
Bardzo fajny jest taki powrót do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robaki na parze... Ech wolałbym w pudełkach. :) Niemniej miło, że z podziemi wychodzą nowe Robale, pamiętam czasy kiedy całymi dniami się w to zagrywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super informacja!:) Mam nadzieję, że wepchną tam jeszcze parę nowych rzeczy i rozgrywka będzie równie przednia jak w Armageddon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah powrót Robaczków, już dawno nie miałem styczności z tą serią od ostatniej odsłony z 2001 roku. Jednak w niektórych grach 3D poprostu nie pasuje. Czekamy więc z niecierpliwością na robaczki z bazooką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiegiem okoliczności kilka dni temu sam wróciłem na komputerze do Wormsów w 2D. Konkretnie edycji World Party i z miejsca zacząłem się zastanawiać, dlaczego współcześnie (w dobie zaskakującej popularności małych produkcji dystrybuowanych cyfrowo) nie wraca się do tematu. Nawet nie wiedziałem, że wracano kilka razy na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wormy w 3d były spoko, czego Wy chcecie ? No, ale nie zmienia to faktu, że te w 2d były bardziej spoko. Mam nadzieję, że dodadzą z czasem jakieś nowe Wormsy na XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować