Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska premiera Heavy Rain

26 postów w tym temacie

OST z edycji specjalnej jest nie do odpalenia poza ps3 i tylko za pomocą Vidzone, którego w polsce nie ma. Co to w ogolę za pomysł, jestem mega rozczarowany brakiem osobnego CD z soundtrackiem albo chociaż opcji ściągnięcia mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przede mna wielkie pytanie. Kupic czy pozyczyc? Jezeli pozyczyc to w pozniejszym terminie i przegapie caly ten hype (a widziales ta scene, a zrobiles to tak czy siak...zwariowac bedzie mozna :P), jezeli kupic to... wydatek rzedu 200zl za gre ktora przejde 1 gora 2 razy... duzo i slono. Mozna zawsze odsprzedac gre :) ale jednak pozyczenie jej jest darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka - 249 w EMPIK''u (notabene jedyna wersja jaką posiadają)
Standardowa - widełki 219-229 - MM - tak oznajmił typ, którego wypytałem dzisiaj o jeszcze niedostarczone egzemplarze.

Tak więc niestety ale U2 to byla JEDYNA gra na którą jestem w stanie wydać dwie stówy. Niestety trzeba będzie premiere osrać i poczekać na spadek cen w sklepach, gdzie gierki konsolowe po paru dniach schodzą z ceny.

Ktoś widział w sklepie za mniej niż dwie stówy?

PS. Dlaczego nie ma kolekcjonerki w Waszym sklepie? Na konkurencyjnym portalu była do wyjęcia za 209... Gdybym tylko tam mógł odebrać osobiście w Sferisie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlaczego ja kupiłem xbox :(

> Będzie zestaw z konsolą PS3 ??
w Poznaniu widziałem reklamę Saturna gdzie ps3 był z Heavy Rain za 1350 zł. Trochę drogo, zwłaszcza że za podobną cenę można kupić z trzema grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się pobiera te dodatki??? Tak samo miałem z Assassin''s Creed 2, nie wiem gdzie to jest.
A co do Heavy Rain. Ta gra zapowiada się znakomicie. Nie mogę się doczekać kiedy zacznę grać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 13:30, nerw89 napisał:

i dlaczego ja kupiłem xbox :(

Nie wiem. Nie będę nikogo obrażał(nie chcę drugiego degrada ;) ), ale IMO to mo[że być najgorsza decyzja w twoim życiu, hehe. Nie martw się na xboxie też są super gry np. Przehype''owana Forza 3 :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 13:36, Renzov napisał:

> i dlaczego ja kupiłem xbox :(
Nie wiem. Nie będę nikogo obrażał(nie chcę drugiego degrada ;) ), ale IMO to mo[że być
najgorsza decyzja w twoim życiu, hehe. Nie martw się na xboxie też są super gry np. Przehype''owana
Forza 3 :>.


na całe szczęście sprzedałem go i teraz sobie odkładam na ps3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2010 o 13:39, nerw89 napisał:


na całe szczęście sprzedałem go i teraz sobie odkładam na ps3 ;)

Mądra decyzja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garść komentarzy ode mnie:

- ci którzy już grają wyrażają się o produkcji QD bardzo pozytywnie. A że przeważnie są to gracze starszej daty, często "zaobrączkowani", to HR łapie bardzo dużego plusa

- soundtrack tylko do ściągnięcia z PSN ? W jakichś dziwnych plikach i mozliwy tylko do odtworzenia na PS3 ? Mega fail... :/ Prościej było chyba dać na płycie CD w postaci audiotracków...

- są problemy z edycją kolekcjonerską - wiesza się na bonusowych epizodach. Na dzień dobry jest do ściągnięcia 200 MB patch:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7595991,Problemy_z_deszczem.html

Króciutko - wstyd. Takie rzeczy na konsoli nie powinny mieć miejsca, tym bardziej że to tytuł ekskluzywny - QD miało mnóstwo czasu żeby wszystko dopracować

- uwaga na debili grasujących na forach i spamujących "kto jest Origami Killerem". Ja niestety odruchowo przeczytałem (choć w grę prędko nie zagram) - cóż smutne, że są kretyni dla których jedyną przyjemnością w życiu jest zepsucie innym zabawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:28, Lordpilot napisał:

- uwaga na debili grasujących na forach i spamujących "kto jest Origami Killerem". Ja
niestety odruchowo przeczytałem (choć w grę prędko nie zagram) - cóż smutne, że są kretyni
dla których jedyną przyjemnością w życiu jest zepsucie innym zabawy :/

Łaaaaaa! :O
Powiem szczerze że chyba odstraszyłeś mnie od czytania wszelakich komentarzy dotyczących Heavy Rain do czasu aż przejdę tą grę ;].

Demko bardzo mi się spodobało, pozostaje mi tylko znaleźć czas i kasę na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:28, Lordpilot napisał:

Króciutko - wstyd. Takie rzeczy na konsoli nie powinny mieć miejsca, tym bardziej że
to tytuł ekskluzywny - QD miało mnóstwo czasu żeby wszystko dopracować


Znak czasów. Kiedyś patch na konsole był nie do pomyślenia. Dziś nie ma już takiego ciśnienia na testy, bo przecież "każdy ma net".

Dnia 24.02.2010 o 16:28, Lordpilot napisał:

cóż smutne, że są kretyni dla których jedyną przyjemnością w życiu jest zepsucie innym zabawy :/


Aż chce się zacytować mistrza Lema. Dlatego ja nie czytam zapowiedzi ani recenzji gier mocno nastawionych na fabułę - staram się kierować własną intuicją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie. No mam PS3.
Tyle dobrych gier a tu nie ma kasy by wszystkie kupić. Pozostaje czekać aż cena trochę spadnie.

To jest minus a jednocześnie plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować