Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Instalka Final Fantasy XIII na Xboksie 360 zajmie...

29 postów w tym temacie

A co ma instalka FF wspólnego z głośną pracą x360? Skoro ma mniejszy wiatrak, to będzie głośniejsza, bo obroty będą duże, ale nie widzę jakby to mogło przeszkodzić w samej rozgrywce; Zresztą jak ps3 zaczyna się grzać to też wyje jak pies (a im ładniejsze gry tym częściej to robi), ale większość właścicieli ps3 i tak powie,że chodzą cichutko, bo taka panuje opinia; Nie widzę powodu do nazywania tego "szajsem", mój komp ryczy jak zarzynany wół, ale szajsem bym go nie nazwał ;)

Apropos istalki-coś mnie się obiło o uszy,że miała być opcjonalna..To chyba oznacza,że nie trzeba będzie instalować wszystkiego na jeden raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w końcowej treści newsa.

Oczywiście można instalować tylko jedną albo dwie płyty, wbrew poglądowi autora.

Taka możliwość istnieje w każdej wielopłytowej edycji gry na 360. To nie jest instalacja sensu stricto znana z PC czy PS3, a po prostu zgrywanie obrazów płyt umożliwiające spoczywanie płyty w trakcie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz instalować tylko płytę z której korzystasz...
Ja instalowałem całe losty odysey 4 DvD i jakoś problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 15:52, kodi24 napisał:

A co ma instalka FF wspólnego z głośną pracą x360?


Nic, zupełnie nic... Wyjąca płyta w napędzie jest bardzo miłym dodatkiem do oprawy dźwiękowej gry. Ten hałas mnie przeraził gdy pierwszy raz odpaliłem swojego Xboxa. Wiedziałem, że ta konsola jest głośna, ale nie spodziewałem się, że aż tak... Możliwość instalacji była istnym wybawieniem i wreszcie pozwoliła mi spokojnie grać. Naprawdę cenię sobie ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że "nie wywołuj wilka z lasu", ale...

Gdzie jest teraz pustelnik21, który powinien teraz stać na czele fanbojów broniących swojej ukochanej konsolki, no gdzie? :P

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 14:06, Lordpilot napisał:

@Zaitsev,
Oczywiście, że nie musisz instalować wszystkich trzech płyt - możesz zainstalować tylko
tą, z której aktualnie grasz. Mam mały dysk (właśnie 20 GB) i "testowałem" to rozwiązanie
np. na "Lost Odyssey" (4 DVD) i ME2 (2 DVD) i instaluje się tylko płytę na której się
aktualnie gra. Na X360 instalka w takim sensie jak jest to na PC po prostu nie istnieje.

No ale każda bzdura jest dobra, żeby zrobić z igły widły i wywołać flejm, prawda :) ?

Tak, masz rację. Poprawiłem tekst. Przepraszam za brak wiedzy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, masz rację. Poprawiłem tekst. Przepraszam za brak wiedzy na ten temat.

Spoko. Człowiek się całe życie uczy, a błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować