Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Edycji Kolekcjonerskiej Metro 2033

36 postów w tym temacie

Działająca maska p. gazowa ciekawa rzecz, kto go tam wie, może się przydać ;-)
A możecie zamiast instrukcji do gry dorzucić soundtrack ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh edycja kolekcjonerska jest tańsza niż gry na Ps3 także ja raczej bym sie nie kłócił, po za tym chętnie bym się skusił na tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu cdprojektu zmienił grafika :P. To jest obleśne.

A sama edycja - niezła, ale zbyt droga. Nie jest tyle warta z pewnością ;).

Jeszcze tylko taka kwestia, ile kosztuje książka ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na edycje kolekcjonerska jest dobry , bo chciałem mieć zestaw z książka ale cena 190 zł to wielka przesada.
Wiec sam kupie gre i ksiązke i to mnie tylko interesuje , za sama gre dam 100 i książka kosztuje coś ok.35 zł , patrząc na cene ksiązki to edycja ta jest droga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:53, Henrar napisał:

Z czystej ciekawości: jakie są rozmiary tej maski?


Jak to w wojsku - są dwa rozmiary, za mała i za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak Bys kupił oddzielnie gre i książkę to na pewno zmieściłbyś wydatki w 130-140 zł , bo większość tylko to interesuje.

Żeby poczytać i potem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się założymy, że po ostatnich wyprzedażach w Agencji Mienia Wojskowego, CDP zarzuci nas w najbliższych latach kolekcjonerkami z gadżetami wojskowymi? Ludzie, jak rany, ten sam sprzęt można za parę (DOSŁOWNIE!) złotych kupić od wojska. Kurtki po 4-5 zeta, popularne "kostki" po 8. Wiecie, ile ten "zasobnik" kosztuje? 10 zł w I kategorii, 6 w II. Podliczmy więc:
Gra: 99,90
Zasobnik: 10,00
Książka: 39,90
RAZEM: 149,80
Czyli wychodzi na to, że maska gazowa kosztuje 40 zł? Na Allegro chodzą po 10 zł. Wniosek? 30 zł na czysto zysku z każdej kolekcjonerki...

Fajnie, że CDP kombinuje z kolekcjonerkami, jak za czasów STALKERa, ale ta cena, za takie dodatki, to przegięcie. Sorry, ale ja kupię podstawową wersję, a jak będę chciał, to resztę dokupię od AMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym cała racja , chcą zarobić i myślą że tu graja idioci , którzy nie mają pojęcia ile co kosztuje. Myślałem że zestaw czegoś to kupienie w atrakcyjnej cenie , taniej a tu wychodzi że drożej.
Jak sądze ze za 150 zł nikt nie był by jest poszkodowany i sam bym od razu zamówił nawet dziś .Ale cóz marnie to widze jak to szybko zejdzie , moze podstawka tak ale eta edycja kolekcjonerska to licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 18:04, karolekx23x napisał:

Jest w tym cała racja , chcą zarobić i myślą że tu graja idioci


Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dostajemy "gołe" dodatki. W przypadku STALKERa na torbie przynajmniej był nadrukowany symbol radioaktywności. W Quake Wars na torbie było logo gry. A tu co? Nic. Goły wór, żywcem wzięty z magazynów AMW. Naprawdę przykro się robi, jak takie rzeczy człowiek widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat podoba że bez żadnego logo, IMHO po jakimś czasie trochę to lipnie wygląda.
Zgodzę się że za 150 zł można by pomyśleć i ew. kupić ale 190...
Trochę szkoda tej kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 19:02, karolekx23x napisał:

Tu nie jest problem z zestawem tylko ceną , za droga . Niższa o 30-40 zł była by odpowiednia
. Każdy był by zadowolony.


A dla mnie jest wprost przeciwnie. Problemem jest nie cena, tylko zestaw. CDP poszedł po linii najmniejszego oporu, wziął parę groszowych gadżetów, dodał je do gry (zauważcie, swoją drogą, że jako "element składowy" zestawu podana jest INSTRUKCJA... Kiedyś takie rzeczy dodawano za friko - no, chyba że nie chodzi o instrukcję, tylko o poradnik) i zażyczył sobie prawie 2 stówki. Gdyby chociaż postarano się o nadruki z logo gry, całość wyglądałaby zupełnie inaczej. Rzeczywiście zasługiwałaby na miano edycji kolekcjonerskiej. A tak?

Wspominałem wcześniej o EK dwóch gier: STALKERa (konkretnie chodzi tu o Clear Sky, bo EK SoC była NAPRAWDĘ unikatowa i wiem, że gracze z całego świata nam jej zazdrościli) i Quake Wars. Gadżety tam dodane może nie były z najwyższej półki, ale widać było, że stanowią część kolekcjonerki, że zostały przygotowane z myślą o tej konkretnej grze. A tu? Tu mamy coś, co zostało losowo dorzucone bez żadnych dodatkowych "ozdóbek" i za co gracze zapłacą ciężkie pieniądze. Czy naprawdę tak ciężko było zorganizować na plecaku haft z logo gry? Albo chociaż "prasowankę"? Takie rzeczy naprawdę drogo nie kosztują, a z pewnością podniosłyby atrakcyjność zestawu.

W porównaniu z wcześniejszymi EK od CDP (dodajmy tu kolejny tytuł: EK World in Conflict), ta wypada naprawdę blado. Pomysł niezły, ale wykonanie, jak to często bywa, mizerne. Może to i lepiej, że nie wydają Medal of Honor, bo pewnie dostalibyśmy "kostkę" i arafatkę. Albo tylko zwykłą czarną (i jakże "taktyczną" bandankę). Jeszcze trochę, i do kolejnych tytułów dorzucą oryginalne, wojskowe kalesony. Jedyne 16 groszy za sztukę. Są chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować