Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Designer Criteriona o dzisiejszych FPS-ach - "są zaje..ście nudne"

49 postów w tym temacie

Widać, że nie grał w Uncharted ;).Tam owszem, wychylają się, ale trudno czasem przewidzieć gdzie. Poza tym, właśnie bezmyślna młócka w stylu "jestem Rambo" jest zaj*** nudna i nierealistyczna a ludzkie zachowanie przeciwników, którzy przecież chcą przeżyć, jest baaaardzo fajne i tego raczej powinniśmy się trzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nudne? Racja, lepiej wbić się w tłum przeciwników i kroić ich od góry do dołu a samemu wychodzić bez szwanku itp..Wolę taki Gears of War niż Halo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nowego S.W.A.T. ale nie wiem czy się doczekam, tam cała zabawa polegała na postrzeleniu i aresztowaniu wroga oraz uwalnianiu zakładników, podobało mi się to i nie było "bezmyślne". Ale Gearsów i tak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie które są nudne ale nie przesadzajmy , lepiej było napisać i krytykować ceny gier które ciągle zamiast spadać rosną , liczne bugi , czekanie na poprawki , i gry tego typu krótkie w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ma poprostu facet swój gust i tyle- ja łykam naiwnie każdego fps''a i tylko nieliczne mi się nie podobają (a właściwie tylko jeden,może dwa, szczęściarz ze mnie xD);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby gry były REALISTYCZNE. GoW nie jest taki do końca ale na pewno jest jakimś krokiem w tym kierunku i mam nadzieję że kiedyś zagramy w naprawdę realną grę. W GoWie trzeba myśleć a to że jest toświetna gra i ma wiele klonów to co innego. Samo krycie się jest ok ale powinniśmy mieć więcej wyborów itp. Podoba mi się kierunek rozwoju serii gta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryto. Jednak świat nie kończy się na marnym GoWie i nie generalizowałbym całego gatunku na przykładzie jednej, średnio-udanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare gry nie są lepsze tylko ma się do nich sentyment. Same w sobie dzisiaj są shitem i tego nie ukrywajmy. Dla mnie gow to bardzo dobra gra i myślę że wyniki sprzedaży to potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z nim nie zgodzić ,gdy popatrzy się na takie tytuły jak Gears of WaR , ME ,czy Army of Two xp
Nie jest to ogólnik ,ale wymienić można by jeszcze kilka innych ,gdzie rozgrywka nie polega na systemie chowania się i strzelania zza osłon ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, GoW- Mamy autoregeneracje życia, rżniemy wrogów piłą, uciekamy przed Berserkerem. Jednym słowem- Nuda, Operation Flashpoint:CWC- niema autoregeneracji, ba kryjemy się w trawie pod ostrzałem, bowiem jedna, dwie kule i Św. Piotr mówi "Hallo Babe"- Też nuda. Reasumując: Realizm- żle, radosna rozpierducha- Jeszcze gorzej. Panie Black, "Dziękuję, Dobranoc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, cover system to wg mnie najlepsze co przydarzyło się strzelankom. Wcześniej nawet nie chciało mi się w nie grać, a jak mam chwilę na rozplanowanie akcji i taktyczne podejście, jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 18:31, malaczek1 napisał:

Zgadzam się w 100% już nie ma gier w stylu Half-life Max Payne


Half-life takie gry zdarzają się na 10 lat . Chyba jest mało osób którzy nie grali w te dwie gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 18:31, malaczek1 napisał:

Zgadzam się w 100% już nie ma gier w stylu Half-life Max Payne


Dokładnie! Max Payne<3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 17:38, Pile napisał:

Stare gry nie są lepsze tylko ma się do nich sentyment. Same w sobie dzisiaj są shitem
i tego nie ukrywajmy.

Chciałbym ten przykład skrajnego kretynizmu zostawić bez komentarza - i chyba tak zrobię. Po co marnować na to kliknięcia klawiatury?

Wracając do tematu - jest teraz trend na ukrywanie się za osłonami. Jestem za, bo to krok do realniejszych starć. Co prawda na tym się to kończy, ale jest to miła odmiana od Niereali i Kwaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 17:38, Pile napisał:

Stare gry nie są lepsze tylko ma się do nich sentyment. Same w sobie dzisiaj są shitem
i tego nie ukrywajmy.


ZGIŃ.

Stare gry (a mówię o takich naprawdę starych, a dla niektórych to już i ten nieszczęsny GoW jest prehistoryczny) przewyższają nowe pod względem klimatu, ciekawych nieraz pomysłów, jakoś nikt nie kwapi się, by dorównać takiemu Tormentowi na przykład, jeśli chodzi o cRPG. RTSów Blizzarda jakoś wciąż nikt nie może przebić. Wymieniać można by bez końca, ale szkoda, że takie gry jak przygodówki, space simy, strategie turowe czy symulatory lotu są już na wymarciu... (no dobra, przygodówki nie - i nie waż mi się nazywać np. Curse of the Monkey Island shitem!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować