Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Designer Criteriona o dzisiejszych FPS-ach - "są zaje..ście nudne"

49 postów w tym temacie

[wzdycha] Czysta radosna hipokryzja. Jeszcze parę lat temu ludzie zionęli ogniem opowiadając jak to głupie są boty w strzelankach bo lecą pod lufę i dają się kosić całymi legionami. Teraz gdy w końc zmajstrowano chowających się w miarę inteligentnych przeciwników ludzie znowu zioną ogniem bo to TEŻ im się nie podoba. No niech się zdecydują NOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 10:44, Cygi napisał:

Stawiam na dwa tytuły: któraś część Legend of Zelda lub Soul Calibur 1

Dobrze stawiasz, bo te dwie gry są w czołówce. Jak wspominałem, różnice sa minimalne, są tam też gry nowe jak GTAIV, które prawdopdobnie na to zasługuje. Ale nada Ocarina of Time na pierwszym miejscu.

Dnia 25.02.2010 o 10:44, Cygi napisał:

Co autor Pile miał na myśli dając gramowiczom te dwa zdania?

To nie konkurs poetycki, by bawić się w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 17:38, Pile napisał:

Stare gry nie są lepsze tylko ma się do nich sentyment. Same w sobie dzisiaj są shitem
i tego nie ukrywajmy. Dla mnie gow to bardzo dobra gra i myślę że wyniki sprzedaży to
potwierdzają.

Porażka... Właśnie zagrywam się w MGS1 i COD;Classic z PSN i obie są wspaniałe i przebijają swoich następców o 50%. ja osobiście w grach typu GofW, K2, COD:MW2 czy tez Hejlo nie dostrzegam wielkiej frajdy. Po prostą są tym samym od tylu lat (kontynuacje), grałem niedawno w MW2, teraz gram w COD:1 i nie dostrzegam żadnych różnic prócz grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:18, hallas napisał:

To nie konkurs poetycki, by bawić się w takie rzeczy.


Uch, budową zdania chciałem jakoś mniej poważnie podejść do tematu, ale dajmy się Pile szerzej rozpisać nad tym, o co mu chodziło.

Ale pewnie już do tego tematu nie zajrzy, po tym jak go ''zbesztaliście'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 17:38, Pile napisał:

Stare gry nie są lepsze tylko ma się do nich sentyment. Same w sobie dzisiaj są shitem
i tego nie ukrywajmy. Dla mnie gow to bardzo dobra gra i myślę że wyniki sprzedaży to
potwierdzają.


A co Ty, dzieciaku, możesz wiedzieć o graniu? Gdy premierę miał Max Payne i Deux Ex ledwo dukałeś literki; gdy ukazał się Duke Nukem 3D i Quake, lałeś w pieluchy; gdy wydano The Secret of Monkey Island i Civilization nawet cię nie było w planach. Ale zaraz chwileczkę... Jak poważnie można traktować kogoś, kto GoW i XB360 określa mianem "ultimate gaming eXperience"?

Stare gry są jak muzyka klasyczna - można jej nie lubić, ale NIKT nie kwestionuje jej artyzmu, ponadczasowości i geniuszu twórców. Nikt, kto nie chce uchodzić w oczach otoczenia za ślepego ignoranta i głupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:17, kindziukxxx napisał:

NO tak, nie ma to jak pierwszy Unreal :)


Albo Quake, pamiętam te czasy... pierwsza sala komputerowa w szkole a tam wszyscy na 10 stanowiskach rypią w "dwójeczkę". To co że n-el patrzy, a gra brutalna... Ważne że dzieci mają radochę... Teraz to na takich komputerach to jeszcze CS pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować