Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro 2033 - wymagania sprzętowe

74 postów w tym temacie

Optymalne karta graficzna GF GTX 480??
To te same które nVidia ogłosiła kilka dni temu że w marcu będą wydane??
O lol to jestem ciekaw gdyby nVidia nie ogłosiła wydania tych kart to nikt by nie odpalił na optymalnych.

Widać jak ta gra zarąbiście zoptymalizowana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... No, chyba ich łep boli. Takie wymagania? i7? GTX 480?! Niech się schowają z tą grą i nie pokazują więcej. Ble. Już nie chce nic o tym słyszeć. Grafika nie jest na te czasy nawet bardzo dobra a oni z i7 wyjeżdżają? Najlepiej jakby tej gry w ogóle nie wydawali. Idę grać w STALKERA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

optymalne są wg mnie zaniżone, jak ktoś włączy: tesselacje, physx''a na gpu, nvidia 3d vision to z tym sprzętem będzie miał pewnie z 20-30fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbawiła mnie konfiguracja optymalna. Nie ma to jak napychać kasę deweloperom kart graficznych poprzez zawyżenie wymagań i braku optymalizacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jak dobrze że mam Xboxa 360 .Nie martwie sie wymaganiami.Wkładam płytkje i grampełny komfort.
A co dogry to wątpie żeby przebiło fallout new vegas ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wydaje mi się że producenci mają potajemny konkurs na grę o jak największych wymaganiach.
Jeszcze nie dawno ledwie parę gier wspierało czterordzeniowce (o ile MSFS X można nazwać grą), a tu w optymalnych walną Core I7 :/
I co to do cholery znaczy "jak najwięcej pamięci RAM"!
To co, proces gry będzie się w nieskończoność zwiększać czy jak!
Ech, bracia pecetowcy zaprawdę powiadam wam, że ciężkie dla nas czasy nastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patałachy biorą się za robienie gry, a optymalizacji niet. Wymagania 3d niskie(ofc tylko karta), ale pewnie dlatego że ustawienia graficzne, poza trójwymiarem, też będą niskie. O ile Core i7 mnie nie dziwi zbytnio w optymalnych(choć nie wiem czy nie powinny się one nazywać na odwrót) bo wiadomo najnowszy i w ogóle, to 8+ GB ramu to przeginka. Jak do tej pory jedyną grą której nie wystarczały moje 4 gigsy jest GTA IV, ergo optymalizacja będzie w Metro na podobnym poziomie zapewne. Naprawdę przesadzili, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 15:10, pustelnik21 napisał:

Ach jak dobrze że mam Xboxa 360 .Nie martwie sie wymaganiami.Wkładam płytkje i grampełny
komfort.
A co dogry to wątpie żeby przebiło fallout new vegas ale zobaczymy


super, my na pc tez mamy komfort, jak mamy slabszy sprzet to odpalamy gre na 4letnim kompie z ustawieniami z xboxa360 czyli odpowiednik pctowych ustawien low-medium i smiga w 60fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy w dniu premiery nie będzie można odpalić tej gry na optymalnym konfigu? 8GB RAM+ (!) i karta graficzna której jeszcze nie ma (!!!). To nie jest nawet śmieszne, to już jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam rozumieć iż oni testowali na fermi już swoją grę? Na karcie której nie ma ? To ciekaw jestem jak zrobili wymagania NIE ZNAJAĆ OSIĄGÓW KARTY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o w morde, wymagania wysokie ale jak już wymaga ta gra grafiki której jeszcze nie ma to będzie krucho z pograniem na v. high.:) Ale ciekawe ile ta grafika będzie kosztwać? jak mniej niż 800zł to kupie, i na dodatek tyle pamięci ram, a umnie mam 3Gb a płyta główna obsuguje 4Gb ram MAX.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno dodam. Możecie to uznać za ciekawostkę. Gra na PC będzie się sprzedawać chyba najgorzej w historii przemysłu gier na PC. Na konsolę to co innego. Ja miałem kupować - nie kupuję. Dziękuję postoję. Pewnie będzie ogrom bugów ciągłe problemy, a w najlepszym przypadku gra w ogóle nie zadziała. Nie wiem który to już produkt tak źle zoptymalizowany, który wydaje THQ. Saint Row 2 też wliczajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego konczy się era komputerów jako maszna do gier.
Nie wiem jak wy ale ja w modernizowanie komputera aby poszlo mi wszystko przestalem bawic sie jakies 2 lata temu. Konsola only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba jakis CHORY ŻART!!! Jak tak dalej pójdzie, to producenci gier będą walili takie wymagania z komponentami, które dopiero co mają lu będą mieć premierę.
to jest jawne chcamstwo w stosunku do graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..Ale bierzecie pod uwagę, że w przypadku tych GFów, to chodzi o tryb DX11?

A jeśli nie, znaczy ze ktoś dostał w łapę, ale jak nie chcą moich pieniędzy, to wciskał im ich nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 15:17, ilpalazzo napisał:

> Ach jak dobrze że mam Xboxa 360 .Nie martwie sie wymaganiami.Wkładam płytkje i grampełny

> komfort.
> A co dogry to wątpie żeby przebiło fallout new vegas ale zobaczymy

super, my na pc tez mamy komfort, jak mamy slabszy sprzet to odpalamy gre na 4letnim
kompie z ustawieniami z xboxa360 czyli odpowiednik pctowych ustawien low-medium i smiga
w 60fps


Trzy bzdury w jednym zdaniu. To chyba jakiś rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować