• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
witkab

Problem z działaniem Rome: Total War

Pytanie

Witam, mam problem z grą Rome: Total War. W menu głównym występuje dziwny błąd - wygląda to tak, jakby obrazy nie zmieniały się, np. gdy włączam Opcje, w tle widzę jeszcze menu główne. To samo dzieje się z kursorem, który zostawia ślad, który nie znika. Z kolei podczas gry, gdy kliknę na zakładkę Senat, gra natychmiast wyrzuca do pulpitu. Mój komputer to: AMD Athlon 4200+, GeForce 7300 GT, 2Gb ram. Próbowałem na najnowszych i starszych sterownikach, nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.02.2010 o 17:30, witkab napisał:

Witam, mam problem z grą Rome: Total War. W menu głównym występuje dziwny błąd - wygląda
to tak, jakby obrazy nie zmieniały się, np. gdy włączam Opcje, w tle widzę jeszcze menu
główne. To samo dzieje się z kursorem, który zostawia ślad, który nie znika. Z kolei
podczas gry, gdy kliknę na zakładkę Senat, gra natychmiast wyrzuca do pulpitu. Mój komputer
to: AMD Athlon 4200+, GeForce 7300 GT, 2Gb ram. Próbowałem na najnowszych i starszych
sterownikach, nic się nie zmieniło.

Fiu fiu widzę karta lichutka sam miałem ją na lapku i można było zapomnieć o graniu w nowsze tytuły i używanie mocniejszych programów. Na początek zobacz czy gra obsługuje tą grafikę bo np NWN i NWN2 nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Grałem kiedyś w Rome na dużo słabszej karcie i wszystko działało prawidłowo. Na pudełku jest napisane że gra obsługuje karty GeForce 2 i nowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możesz spróbować odinstalować kodeki video (FFD , KLite czy co tam masz). Czasem się nie lubią z filmami w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować