Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain się zawiesza

46 postów w tym temacie

Hm.. Przeglądam wiele serwisów o PS3 ( Polskich rzecz jasna). I w komentach ani razu nikt nie wspomniał o tym, że coś się zepsuło.Widać są to pojedyncze przypadki jak zwykle, a xboje robią już z igły widły.
[Trolll/on]
Do tego warto zauważyć, że nawet te pojedyncze przypadki zmuszą Sony( do zmuszenia dalej :P )/ producentów gry do poprawki. Tudzież xboje mogli by zlotem obsmarować swoje petycje i środkowego palca by jedynie zobaczyli
[troll/off].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Polygamii ten news pojawił się dwa dni temu i autor wyraźnie zaznaczył, że problem dotyczy tylko wersji kolekcjonerskiej - gra zawiesza się na bonusowych epizodach i tylko na nich. Wersja zwykła jest ponoć ok.

Niemniej QD dało lekko ciała - to jest tytuł ekskluzywny, robiony na jedną platformę, mieli mnóstwo czasu żeby wszystko dopracować i dopiąć na ostatni guzik. Żeby gra się na konsoli wieszała to jest po prostu wstyd. Fail Sony i dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 06:52, Lordpilot napisał:

Na Polygamii ten news pojawił się dwa dni temu i autor wyraźnie zaznaczył, że problem
dotyczy tylko wersji kolekcjonerskiej - gra zawiesza się na bonusowych epizodach i tylko
na nich.
Wersja zwykła jest ponoć ok.

Niemniej QD dało lekko ciała - to jest tytuł ekskluzywny, robiony na jedną platformę,
mieli mnóstwo czasu żeby wszystko dopracować i dopiąć na ostatni guzik. Żeby gra się
na konsoli wieszała to jest po prostu wstyd. Fail Sony i dewelopera.



Zważ na to, że to ich pierwsza gra na tej platformie. Nawet najlepszym się zdarza.
A moderację proszę o bana dla Pustelnika, tylko trolluje, co wie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegost - jeśli tak piszesz to może byś podzielił się z Nami kilkoma linkami ze źródłami ? Bardzo chętnie poczytam, w dodatku Twój komentarz jest na poziomie totalnego trola.
Pustelnik - . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polygamia sie troche myli.
Kroniki zwiesily mi sie 1 raz, juz po przy filmiku konczacym epizod (20 minut). Zas normalna historia powiesila sie 3 razy, pod koniec epizodow, pare razy byly tez dosc irytujace freezy, raz rozjechal sie dzwiek z obrazem.
Irytuje, ale fabula jest tak genialna ze nie mozna sie oderwac. Przechodze 2gi raz, zeby inne zakonczenia zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 01:17, pustelnik21 napisał:

hahah.Ach jak dobrze miec Xboxa .


Auch... uważaj na RROD''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co napisał @cisu.
Miałem bardzo podobne problemy podczas gry w Heavy Rain. Podczas przechodzenia głównego wątku fabularnego gra zawiesiła moją konsolę 3-krotnie w losowych momentach (pomagał tylko restart konsoli). Dodam, że to więcej razy niż przez 2 i pół roku posiadania PS3.
Drugi problem polegał na momentach, kiedy na 1-2 sekundy zanikał dźwięk (zdarzyło mi się to podczas 2 różnych scen). Wyglądało to tak, jakby konsola nie nadążała z doczytywaniem danych i dźwięk docierał trochę później (wystarczyło dać na sekundę pauzę i dźwięk "doganiał" obraz). Podobnie podczas jednej ze scen pościgu (bardzo dynamicznej) doświadczyłem powtarzających się momentów, kiedy to obraz zamarzał na ułamek sekundy. Tu też wyglądało to tak, jakby konsola nie dość szybko doczytywała dane z dysku twardego/napędu BR.
Z wypowiedzi graczy na różnych forach wiem, że te problemy nie dotykają wszystkich, więc być może te problemy to wina fragmentacji dysku twardego konsoli? W mojej PS3 mam dysk tylko 40GB i cały czas coś na niego nagrywam, coś kasuję, później znowu nagrywam i tak w kółko.. Może konsola musi doczytywać dane ze zbyt wielu miejsc na dysku i stąd te opóźnienia?

Inna sprawa, że te problemy to tylko mało znaczące drobnostki, które nie przeszkadzają cieszyć się WYBITNYM tytułem, jakim jest HR. Naprawdę szacun dla QD za zrobienie tak wspaniałej gry.

PSNid: Siarkus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 12:35, Tajnos-Agentos napisał:

Nie ważna jaka byłaby to maszyna i tak się w końcu zawiesi :D


Może i tak ale to jest wina gry a nie maszyny bo w innych grach nie ma mowy o zawieszaniu a mam PS3 już ze 3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takk właśnie nie ma to jak sobie coś ubzdurać i zacząść mówić to wina consoli!!!!!!!!! a następnie zgryźliwy śmiech xboyi << . To co się dzieje jest tylko i wyłącznie winą twórców... A jeśli chodzi o awaryjność to tym "Xboyom" chciał bym przypomnieć o % psujących się konsol oraz to że jedynym piecykiem jaki co niektórym się jeszcze przegrzewa jest xbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki przypadek. Dzisiaj o 4:40 postanowiłem zakończyć sesje z Heavy Rain i wyłączyłem konsole oczywiście po zapisie (odczekałem aż figurka origami zniknie i jeszcze pochodziłem sobie w kółko). Rano gdy się obudziłem chciałem dokończyć przygodę, a tu zonk gra się nie chce wczytać. Czekałem chyba z 30 minut na czarnym ekranie (po tym jak twarz naszego bohatera znika) i nic się nie działo. Musiałem rozpocząć grę jeszcze raz, ale nawet to nie odwiedzie mnie od tego tytułu bo jest na prawdę przyjemny i nie widziałem dawno tak dobrej gry. Mam nadzieję, że dostaniemy jakiś większy rozdział z Agentem FBI bo on najbardziej przypadł mi do gustu. W tą grę na prawdę trzeba zagrać, nawet spoilery na ps3site.pl oraz polygamia.pl mnie nie zniechęciły, a byłem na prawdę zły na tego frajera, który zdradził kto jest zabójcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ... dużo osób ma bugi, powinna wyść w najbliższym czasie duża łatka, bo przecież takie coś zabija klimat, który w tej grze musi być niesamowity [sam mam xboxa, więc mogę się co najwyżej domyślać] !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować