Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain się zawiesza

46 postów w tym temacie

Ja przeszłam grę w dwóch podejściach i ani razu nie miałam najdrobniejszych problemów :) O DLC z EK się nie wypowiadam, bo jeszcze nie grałam, przejdę sobie ten epizod wieczorkiem i zacznę grać drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:59, Mrocz napisał:

> hahah.Ach jak dobrze miec Xboxa .

Auch... uważaj na RROD''a...


Trolling nieudany, bo szansa na RRODa wynosi teraz około 0,03%.

Nikt już się nie skarży na to od ponad roku, bo konsole z końcówki 2008 już nie mają tego problemu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich poinformować, że problem ten dotyka nie tylko USA, właśnie chciałem kontynuować moją przygodę z heavy rain, czarny ekran... czarny ekran... 5 minut spokojnie minęło, więc restart... znów kontynuuj klikam... czarny ekran... kolejny raz pomyślałem wybiorę inny rozdział... czarny ekran... Dziękuję Sony za przygotowanie wspaniałem edycji specjalnej, nigdy mi nikt tak nie popsuł zabawy!

Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc, jak mogę odzyskać zapisane stany gry, proszę o pomoc!
adamslip@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:04, Ramonek napisał:

Buahahahaahahaaa... A jeszcze nie dawno jakiś troll zaczął trollować że HR będzie grą
bez problemową że nikt jej nie dorówna ! Muahahaaaaa

O widzę, z twojej wypowiedzi, iż naddajesz rzeczy nieożywionej ludzkich cech - Ja osobiście nie będę próbował dorównać HR - moi koledzy pewnie też nie, nie wiem zresztą na jakiej z możliwych płaszczyzn powinienem próbować dorównać <komu?czemu?> to wie już kolega....
Następnym razem zamiast tego szalonego śmiechu proponuję pomyśleć i przeczytać te kilka razy, to co szanowny kolega pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problemy...Kupiłem grę w dzień premiery..Przy instalacji było wszystko w porządku..Prolog też bez szwanku,a po nim...albo obraz sie zawiesza albo muzyke przerywa...Dzięki SONY za taką niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie, Sieć grzmi. Przy odrobinie szczęścia, gdy wrócę w sobotę do domu, patch naprawiający patcha już się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować