Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego nie będzie Metro 2033 na PS3?

28 postów w tym temacie

No trudna architektura. Może ogarnęli.

Ale jak patrzę na wymagania to chyba się cieszę że nie ma jej na PS3. Skoro na PC takie wymagania są to wątpię by optymalizacja na X360 będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno MS maczał w tym wszystkim swoje brudne paluchy. Gra nie będzie na PS3 bo MS wywalił kupe kasy na wyłączność tak samo było z dodatkiem do NFS:Shift dodające pojazdy Ferrari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za te wymagania optymalne od których można ze zdziwienia zrobić zeza o 180 stopni, i za taktyki M$ składam oficjalne życzenia dla THQ I M$.

uhh umm umm (przełykam ślinę)
-"ŻEBY TA CHOLERNA GRA BYŁA PRZYCZYNĄ WASZEJ KLĘSKI FINANSOWEJ, TO WŁAŚNIE PRZEZ TAKICH JAK WY UMIERA PC GAMING, POŻAL SIĘ BOŻE MARKETINGOWCY, MANIPULATORZY, IDIOTYCZNI PROPAGANDOWCY, MISTRZOWIE KODU Z BOŻEJ ŁASKI!!! PONADTO ŻYCZĘ POSIADACZOM PS3, ŻEBY TAKIE GNIDY JAK WY POZWOLIŁY NA WYKONANIE PORTU RÓWNIEŻ DLA TEJ PLATFORMY! NIECH CHOCIAŻ KONSOLOWCY SIĘ NACIESZĄ! DZIĘKUJĘ."

p.s. Przepraszam moderacje za użycie wielkich liter, chcę tylko aby mój komentarz odwzorował moją niechęć do wydawców (bo z newsa wynika że autorzy gry są chyba w porządku...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie na pS3 ale przeboleje, jest duzo wiecej dobrych tytułów.
@pustelnik21 -- > Szkoda mi cię.
@Pomidor --> Masz racje, ten M$ to jeden wielki bajzer ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z PS3 jest jeszcze taki problem, że trudno przewidzieć, czy dana gra sprzeda się dobrze na tej konsoli. Ja, szczerze mówiąc, nie jestem przekonany do Metra. Problem w tym, że PS3 ma się przede wszystkim dla exów i rzadko pojawia się gra multiplatform, która mnie zaciekawia. Jedyna w tej chwili to Red Dead Redemption - must have :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ dostało kasę, żeby nie robić tej gry na PS3 po prostu. Wojna Micro z Sony - ciąg dalszy. Ciekawe, czy dożyjemy czasów, kiedy nie będzie już exclusive''ów. I Micro i Sony mogliby się ogarnąć i przyciągać graczy usługami sieciowymi, gadżetami do konsoli itp, a nie tytułami na wyłączność, przez które gracze tracą często okazję do zapoznania się ze świetnymi grami, bo nie mają akurat danej konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to czasowe tak jak z epizodami. Wyłożyli kasę i tyle. Jeśli okaże się dobre, to kupię na PC, bo tam jest ruski dubbing. A kto grał w Stalkera, wie jaki klimat on stwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Jak dla mnie to i na PC go nie potrzeba. Single może i nieliniowy, ale podobno króciutki, a przy tym brak multi. Geez, jeśli nie ma multi, to chociaż by ten single mogli zrobić obszerniejszy. A tak to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe tam, mała strata, wątpię by klimatem przebił któregokolwiek STALKER''a na PC... A na PS 3 wychodzą teraz takie hiciory, że ten jeden tytuł na tle pozostałych wypada najzwyczajniej w świecie bardzo słabo...

Nie rozumiem tej ekscytacji tym tytułem, patrząc na niego jestem niemalże pewien, że wyjdzie z tego typowy średniak... (jestem ciekaw co wtedy takie osoby jak pustelnik21 powiedzą xD)

Gra ma szanse odnieść jedynie sukces na Xbox''ie 360 ( o ile optymalizacji nie spierniczą a patrząc na wymagania wersji PC wszystko na to wskazuje) bo PC ma genialne STALKER''y z dużo ciekawszym światem, wcale nie gorszą grafiką i duuuuużo mniejszymi wymaganiami sprzętowymi a na PS 3 jest obecnie taki wylew genialnych Exclusivów, że nie ma sensu się typowym średniakiem przejmować... Straty nie ma...

BTW. Jeszcze nie tak dawno widziałem pierwsze "rednery" z tego tytułu takie typowe concepty które dopiero zapowiadają grę na daleką przyszłość, a to coś już wychodzi? o_O No tym bardziej mam wątpliwości co do jakości tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:57, Mrocz napisał:

BTW. Jeszcze nie tak dawno widziałem pierwsze "rednery" z tego tytułu takie typowe concepty
które dopiero zapowiadają grę na daleką przyszłość, a to coś już wychodzi? o_O No tym
bardziej mam wątpliwości co do jakości tej gry...


Tu masz trailer z 2006 roku
http://www.youtube.com/watch?v=jGXdhbLqwz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować