Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Space Marine - pierwsze obrazki

22 postów w tym temacie

Slashery przeważnie nie wychodzą na PC
więc niech się nikt na tę grę nie napala że wyjdzie na komputery.
Uwielbiam uniwersum Warhammer 40000
a tu jeszcze slasher . . mniam!

AlmostAngel skoro to dla ciebie "konsolowy śmieć" to po ciula się wypowiadasz w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje święte prawo mieć płytką laske. Ale pewnie chodziło Ci o krótką a nie o płytką. Nie podoba Ci się nazwa konsolowy śmieć to możesz sobie nazwać konsolowy odpad. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 14:43, Phobeus napisał:

Zakpiłem z gościa powyżej, naucz się czytać ze zrozumieniem.


Sorry stary, od razu to zmieniłem. Widocznie jeszcze czytałeś starą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc konsolowy śmieć mialem na myśli konsole a nie grę która mogłby być fajna ale niestety robi się ją na konsole... Dziwi mnie też to że Relic robi gry na ten ogłupiający złom. No ale po wmontowaniu GfwL w DoW2 który zabił MP w tej grze nic lepszego nie należało się po nich spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chociaż jestem do szpiku kości pc-towcem, planuję zakupić konsolę w bliżej nieokreślonym czasie (na 100% PS3). Uwielbiam obie części Dawn of War, tak samo jak firmę Relic. Tylko pozostało mi czekać na kolejne informacje i GAMEPLAY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra zadebiutuje w okresie między 1 kwietnia 2011 a 31 marca 2012 roku."
Omg, nawet się jeszcze nie będę nastawiał na grę w ten tytuł. Premiera jeszcze daleko, daleko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 14:26, AlmostAngel napisał:

Świat się kończy boski relic wydaje gry na konsolowy śmiec ;(. Taka dobra firma [*]



Hmm... to by znaczyło po polsku mniej więcej: "Chodzę do gimnazjum, nie stać mnie na konsolę, a rodzice nie chcą kupić". Ale mogę się mylić dawno, nie tłumaczyłem gwary podwórkowej :) Choć w sumie ocenianie gry czy czegokolwiek przed premiera jest troszkę poniżej możliwości przeciętnego gimnazjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe to znaczy mniej więcej że konsola ogłupia. Jedyne co możesz z jej pomocą zrobić to wydać pieniądze któe trafią albo do sony albo Microsoftu. Kupując konsole nie masz żadnej możliwościu wyboru w przeciwieństwie do PC gdzie jesgo flaki możesz poskładać sobie samemu. Chłam taki jak XBox360 byłbym w stanie kupić z jednej pensji ale nigdy w życiu nie wsadze 1100zł w jakiś odpad do którego będę musiał dokładać srogą kase a do tego że jestem z Polski będę przez drogi M$ traktowany jak złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak i te flaki, które to można sobie wybrać samemu starczą później na dłuuugi czas i wcale a wcale nie trzeba ich wymieniać. I pewnie się jeszcze dowiem, że za równowartość konsoli, czyli te 1100zł kupię kompa na którym wygodnie i komfortowo pogram w coś bardziej złożonego niż "Bierki 3D" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starczą na długi czas bo okres kiedy trzeba było kupować karte graficzną co półroku skończył się już dawno temu.

Zagraj sobie na konsoli bez dobrego telewizora. Szczególnie polecam przeczytanie tekstu na telewizorze kineskopowym np w GTA IV. Czyli tak naprawde do 1100 zł musisz dodać cene telewizora LCD. A za taką kase jak poświęcisz troche czasu na wyszukanie komponentów to złożysz sobie już całkiem fajną maszynke w tkórej uwaga! będzie trzeba zmienić tylko karte graficzną! Już pomine to że masz dostęp do netu. Komputer może służyć do wszystkiego. Chociażby mój znajomek używa kompa zamiast wzmacniacza gitarawego... Na konsoli możesz max pograć w guitar hero a i to nawet nie jest namiastka gry na fujarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Andurril chyba zaraz parę żyłek pójdzie u mnie ^^. Uwielbiam uniwersum WH40k, więc ta gra do dla mnie zbawienie. Poza tym uważam, że Dawn of War 2 to niedoróbka. Gdyby tylko nie te głupie zajmowanie punktów kontrolnych (czy czegoś tam) dla zbierania punktów żeby wygrać, to ,,dwójka" byłaby świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować