Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza połowa roku celem StarCrafta II

9 postów w tym temacie

Fajnie, fajnie, mam tylko wielką nadzieję, że uda mi się jeszcze załapać do bety. Przyznam bez bicia, że w jedynce grałem tylko kampanie, jestem zielony, jeżeli idzie o te wszystkie taktyki i ich kontry, więc chociaż troszkę chciałbym się przygotować :P

p.s. Z innej beczki. Niektóre jednostki Terran brzmią komicznie, posłuchajcie odzywek Thora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym bardzo chętnie zagrał w otwartych Beta testach.
Może w przyszłym miesiącu coś się ruszy w tym temacie?

Co do wydawnictwa, ja celował bym w to, że skoro Blizzard sam robi polską lokalizację
to równie dobrze może też sam wydać tę grę u Nas pod własnym szyldem. W czym problem?

Ja i tak jeśli nie będzie w polskim wydaniu opcji wyboru wersji językowej to kupię wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie miałem do czynienia ze Starcraftem, ale chyba się to zmieni, bo po tym co widziałem do tej pory z samej bety wystarczająco przekonuje mnie do kupna nowego odświeżonego Starcrafta II. Czekam niecierpliwie na premierę w naszym kraju. Dodam, że polska wersja jest według mnie bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sarcraft II okaże się wielkim rozczarowaniem czy może będzie to wielki powrót.
Lecz ufam Blizardowi na tyle aby móc teraz założyć że jednak będzie to hit :)

PS.Pamiętam że jako maluch patrzyłem zawsze jak mój kuzyn gra i strasznie przeżywałem gdy przegrywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to zastanawiam się, jakie miny mają ci goście od "Diablo III Never" i "StarCraft II nigdy nie wyjdzie, Blizzard nawet nie zaczął prac, tylko się nie przyznaje" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, wyznawców teorii wielkich spisków nigdy nie braknie. SC2 to będzie na prawdę coś.Strategia, na którą bardzo długo czekałem. Mam tylko nadzieję, że obniżyli troszkę tempo gry, bo to dość skutecznie zawęża grupę grających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować