Zaloguj się, aby obserwować  
Jakli

Civilization V - Temat ogólny

721 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2010 o 22:14, Gosu napisał:

> Wywal intro z głównego folderu.

Niestety ale ja nie wiem gdzie sa pliki gry w steamie :)


Faktycznie, w folderze steamappld czy coś takiego, poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 22:33, Kolumbiadek napisał:

Faktycznie, w folderze steamappld czy coś takiego, poszukaj ;)


Usunalem, ale co z tego, nadal jest kursor windowsa przez tego glupiego steama, ktory przy kazdym uruchomieniu gry wyskakuje z jakas reklama, przez co moj komputer glupieje. Nienawidze tego programu arghhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 11:42, Gosu napisał:

> Faktycznie, w folderze steamappld czy coś takiego, poszukaj ;)

Usunalem, ale co z tego, nadal jest kursor windowsa przez tego glupiego steama, ktory
przy kazdym uruchomieniu gry wyskakuje z jakas reklama, przez co moj komputer glupieje.
Nienawidze tego programu arghhhh!

Tak nie rób. W katalogu cywilizacji w Moich Dokumentah jest plik UserSetting.ini. Jest tam opcja SkipIntrocośtam = 0
0 zamieniamy na 1 i nie ma intra.

W sprawie Steam to zrób tak - zamiast skrótu do gry zrób skrót do steam i grę odpalaj ze jego poziomu - jeśli będą jakieś reklamy to będą zanim odpalisz grę.

Uroki DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 18:59, Isildur napisał:

Przyznawanie się do tego, że pobrałeś piracką kopię gry było odważnym posunięciem, na
Twoje konto wędruje BAN.


Znaczy, ma Ci przedstawić teraz dowód zakupu gry, żeby dotarło, że posiada on wersję oryginalną...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 11:59, Furr napisał:

Znaczy, ma Ci przedstawić teraz dowód zakupu gry, żeby dotarło, że posiada on wersję
oryginalną...?


Z samym zainteresowanym już wyjaśniłem sprawę ;)
Proszę nie odpisywać na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz opracować odpowiednie technologie odsłaniające te surowce na mapie a następnie po ich znalezieniu (i przyłączeniu do swojego terytorium) kazać robotnikom postawić na nich odpowiednie ulepszenie terenu.
Jeśli tych surowców nie ma nigdzie na, lub w pobliżu, Twojego terytorium możesz jeszcze dogadać się z innym państwem w kwestii wymiany handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się update do CivV. Po czym wnoszę? Pojawiły się nowe osiągnięcia, jeszcze nie mają opisów, ale np. osiągnięcie za 50 pkt nauki i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 20:38, Net_com napisał:

Ma ktoś jakieś ogólne rady dotyczące jak grać w civ , bo przyznam , że na wyższych poziomach mam problemy , a jest to pierwsza gra z serii w którą gram i w dodatku po angielsku.

Zagrać najpierw na niższym poziomie trudności. Wyższe poziomy są dla osób które są już zaznajomione z grą i szukają wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 20:49, Karharot napisał:

Zagrać najpierw na niższym poziomie trudności. Wyższe poziomy są dla osób które są już
zaznajomione z grą i szukają wyzwania.

A i jeszcze jedno od jakiegoś czasu mam duże problemy ze wczytaniem zapisanego stanu gry. Muszę po 10 razy włączać grę za nim coś się odpali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 20:53, Net_com napisał:

A i jeszcze jedno od jakiegoś czasu mam duże problemy ze wczytaniem zapisanego stanu gry. Muszę po 10 razy włączać grę za nim coś się odpali ...

Sam mam problemy ze stabilnością CivV (zawiesza się co jakiś czas bez żadnego widocznego powodu). Nie wiem czy można coś na to poradzić i liczę na to że w najbliższym czasie pojawi się patch który te problemy usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 21:20, Karharot napisał:

Sam mam problemy ze stabilnością CivV (zawiesza się co jakiś czas bez żadnego widocznego
powodu). Nie wiem czy można coś na to poradzić i liczę na to że w najbliższym czasie
pojawi się patch który te problemy usunie.

Dzisiaj już prawie godzinę próbuję uruchomić i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 11:47, hallas napisał:

W sprawie Steam to zrób tak - zamiast skrótu do gry zrób skrót do steam i grę odpalaj
ze jego poziomu - jeśli będą jakieś reklamy to będą zanim odpalisz grę.

Uroki DRM.


Niestety nic to nie pomoglo, jakbym nie uruchomil gre to przeskakuje windows na reklame, nawet jak odpalam gre z poziomu steam bezposrednio, albo musze dlugo czekac i ogladac czarny ekran, albo spamowac alt tab. Szczerze mowiac mam na Steamie 5 gier, AvsP, Fear 2, Modern 2, King Arthur i Civ V, z kazda mam jakis inny problem z powodu steama, dlatego uwazam ze jest baznadziejny i zawsze zalamuje rece jak wyczytuje ze jakas gra ktora mnie interesuje bedzie uzywala tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam pewien drobny acz nurtujący mnie problem posiadam laptopa z CPU i3 2,13, 4 GB ,i Radeonem M 5650 1 GB i Win 7 HP. Gra na DX 9 działa mi bez żadnego problemu, lecz nie mam możliwości włączenia DX 10 i 11 przed startem samej gry( Po wyborze przy starcie steam mogę wybrać Civ V (DX9) i Civ V. Następnie pojawia się okno z Civ V (DX9) i Civ V (10 & 11) które jest zaciemnione. Czy ta druga opcja nie jest jeszcze dostępna czy to ja mam jakiś problem.
Z góry dziękuje za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 10:38, Gosu napisał:

Niestety nic to nie pomoglo, jakbym nie uruchomil gre to przeskakuje windows na reklame,
nawet jak odpalam gre z poziomu steam bezposrednio, albo musze dlugo czekac i ogladac
czarny ekran, albo spamowac alt tab.

Heh chyba trochę meliski by Ci się przydało ;) Ja mam steama cały czas uruchomionego w tle i reklamy informujące o premierach czy promocjach pokazują mi się może 2 razy w tygodniu, to raczej niezbyt często. A co do intra to alt-tab nic nie daje, po prostu coś kliknij i odczekaj te 15-20 sekund intra potem się wyłączy.

Dnia 05.10.2010 o 10:38, Gosu napisał:

Szczerze mowiac mam na Steamie 5 gier, AvsP, Fear
2, Modern 2, King Arthur i Civ V, z kazda mam jakis inny problem z powodu steama, dlatego
uwazam ze jest baznadziejny i zawsze zalamuje rece jak wyczytuje ze jakas gra ktora mnie
interesuje bedzie uzywala tego programu.

To ciekawe bo ja osobiście żadnych problemów nie miewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 11:25, Angar0 napisał:

Witam wszystkich.
Mam pewien drobny acz nurtujący mnie problem posiadam laptopa z CPU i3 2,13, 4 GB ,i
Radeonem M 5650 1 GB i Win 7 HP. Gra na DX 9 działa mi bez żadnego problemu, lecz nie
mam możliwości włączenia DX 10 i 11 przed startem samej gry( Po wyborze przy starcie
steam mogę wybrać Civ V (DX9) i Civ V. Następnie pojawia się okno z Civ V (DX9) i Civ
V (10 & 11) które jest zaciemnione. Czy ta druga opcja nie jest jeszcze dostępna czy
to ja mam jakiś problem.
Z góry dziękuje za pomoc .

Jest dostępna. Ja na lapku z GF 330GT gram w DX10. Jedyna rada to zainstaluj najnowsze sterowniki i poszukaj na forach czy ludzie mają problemy z DX10 w tej grze na radeonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 12:16, Namaru napisał:

Heh chyba trochę meliski by Ci się przydało ;) Ja mam steama cały czas uruchomionego
w tle i reklamy informujące o premierach czy promocjach pokazują mi się może 2 razy w
tygodniu, to raczej niezbyt często. A co do intra to alt-tab nic nie daje, po prostu
coś kliknij i odczekaj te 15-20 sekund intra potem się wyłączy.


melisy? a widzisz zebym uzywal jakis wykrzyknikow? zastanow sie co do mnie piszesz. Mi sie reklama pokazuje za kazdym uruchomieniem gry. A twoja smieszna rade kliknij i poczekaj 15-20 sek zachowaj dla siebie, bo ja wlasnie nie chce czekac tych 20 sekund, tyle to ja wiem ze sie w koncu uruchomi.

Dnia 05.10.2010 o 12:16, Namaru napisał:

To ciekawe bo ja osobiście żadnych problemów nie miewam...


To masz duze szczescie, pogratulowac, ja mam ze steamem jednak problemy za kazdy razem i nie uwazam steam za dobry program, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować