Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premier Wielkiej Brytanii o rynku gier

23 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 10:33, kjubus napisał:

no coz, skoro wiekszosc z nas ma XBL na WB to nic dziwnego, ze 1/3 ruchu w internecie
przechodzi przez ich kraj. ;)


No ja mam w US... ale ja mam inne pytanie. Jaka gra wyszła z WB?? Jakoś ja nie pamiętam żadnej...

Ups, był ortograf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:33, kjubus napisał:

no coz, skoro wiekszosc z nas ma XBL na WB to nic dziwnego, ze 1/3 ruchu w internecie
przechodzi przez ich kraj. ;)


Ja mam też Wii pod nich zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:57, Mariusz178 napisał:

Haha no to dowalil, chwali się tym że grubasy zamiast wyjsc gdzies, siedza przed kompem,
konsola. Jiiiiz.

No niestety o to faszystom chodzi. Goebbelsa zastąpiono jakiś czas temu rozrywką. Skłonność narodu do buntu ciągle spada, więc hulaj dusza. Nie to co w w takiej Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry wyszły z WB? Między innymi: Tomb Rider''y, seria Fable, The Movies, Black and White, Richard Burns Rally,Viva Pinata, Kameo, Worms, MotorStorm, seria Dungeon Keeper itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i wszystkie gry Rebellion (między innymi AvP). A że sam Tomb Raider jest na tyle kultowy w UK, Lara Croft dostanie ponoć własną ulicę w Londynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 11:29, Los_Emilos napisał:

Z tego co pamiętam seria Hitman (Edios był w WB).

Nie prawda, Edios był tylko/aż wydawcą. Twórcami Hitmana było duńskie studio IO Interactive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 11:18, Davian_Thule napisał:

Pomidor-połowa tych gier jest od Lionhead''u.... ;D
To bardzo mierny wynik moim zdaniem jak na "przodowników" ;D

Policz dokładnie- Podałem 5 gier Lionheadu (Fable I i II, The Movies, BaW I i II), oraz 20 gier innych firm (Samych TR jest... trzynaście, nie licząc dodatków!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wkurzamy brytoli, to warto nadmienić ze sam Ubisoft (francuski przecież) wypuszcza jakies 2x tyle gier co brytyjczycy razem wzieci. No i oczywista oczywistosc, prawdopodobnie jakby ktos sprawdzil ilu użytkownikow XBL i temu podobnych serwisow zarejestrowanych jako brytyjczycy faktycznie tam mieszka- podejrzewam że mniej niż 1/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem w Polsce kolejne rządy nie uważają deweloperów za ważnych dla ekonomii. Może pora sięgnąć po brytyjskie wzorce?" - może za jakieś 50-100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 11:53, Pomidor napisał:

> Z tego co pamiętam seria Hitman (Edios był w WB).
Nie prawda, Edios był tylko/aż wydawcą. Twórcami Hitmana było duńskie studio IO Interactive.

Sorry, popełniłem niezła gafę :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować