Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zabiera się za promocję Projektu Natal

18 postów w tym temacie

"Microsoft nie ukrywa, że celuje w ludzi, którzy do tej pory mogli być zainteresowani jedynie Nintendo Wii."

A cóż takiego innego, czego nie oferuje Wii, zaoferuje Natal? Tylko kontrolera nie będzie w łapie, ale rozgrywka podobna, gry te same... A tak obwieszczali światu, że zmienią oblicze "gamingu" w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:43, Zdenio napisał:

A cóż takiego innego, czego nie oferuje Wii, zaoferuje Natal? Tylko kontrolera nie będzie
w łapie
, ale rozgrywka podobna, gry te same... A tak obwieszczali światu, że zmienią
oblicze "gamingu" w ogóle.

Sam sobie odpowiedziałeś i się jeszcze pytasz. Gdy kabel w telefonie zamienili na komórkę też mówiłeś, że to jest to samo co telefon stacjonarny tylko bez kabla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:43, Zdenio napisał:

A cóż takiego innego, czego nie oferuje Wii, zaoferuje Natal? Tylko kontrolera nie będzie
w łapie, ale rozgrywka podobna, gry te same... A tak obwieszczali światu, że zmienią
oblicze "gamingu" w ogóle.



A musi oferować coś innego aby przyciągać ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nigdy Natal nie przebije Nintendo Wii. Biblioteka gier na to drugie jest za duża i za dobra. Natal nigdy nie będzie miał Zeldy, Maria itp. Wiec jakby niedzielny gracz miał wybierac pomiędzydzy Nintendo Wii, a Natal. Każdy chyba wybrałby to pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to normalne ze natal jest skierowany bardziej w strone casualowych graczy pokoroju tych grajacych na wii, bo jakos niebardzo wyobrazam sobie w granie w jakas bardziej zaawansowana produkcje przy jego pomocy- no bo przedstawmy sobie granie w taka Bayonette przy pomocy natala- przez te wszystkie kombost, podskoki i wykopy toby sie mozna co najmniej pozadnie spocic, a prawdopodobnie rowniez zdemolowac spora czesc chaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:43, Zdenio napisał:

"Microsoft nie ukrywa, że celuje w ludzi, którzy do tej pory mogli być zainteresowani
jedynie Nintendo Wii."

A cóż takiego innego, czego nie oferuje Wii, zaoferuje Natal? Tylko kontrolera nie będzie
w łapie, ale rozgrywka podobna, gry te same... A tak obwieszczali światu, że zmienią
oblicze "gamingu" w ogóle.


Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie zrezygnowanie W OGÓLE z jakiegokolwiek kontrolera obsługiwanego rękami jest zmienieniem oblicza gamingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Microsoft nie ukrywa, że celuje w ludzi, którzy do tej pory mogli być zainteresowani jedynie Nintendo Wii.
Z tego wynika, że mimo wszystko będzie to zwykła casualowa zabawka, bez ambicji na jakieś poważniejsze tytuły. Obym się mylił, bo mimo wszystko miałem nadzieję, że chociaż 1% z całego pr''owego bullshitu, jaki wciska Microsoft od ogłoszenia prac nad Natalem, będzie prawdziwe i zagramy w jakieś ambitniejsze tytuły na tym.

Mercuror: sama idea grania bez kontrolera to nic nowego, żadna zmiana oblicza gamingu. Ewentualnie to, co miał Natal oferować (interpretacja mimiki twarzy itp) to jest jakaś tam rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:22, Redjevel napisał:

Z takimi opóźnieniami chyba nikt nie będzie grał
http://www.youtube.com/watch?v=DJyA46lbcys&feature=player_embedded#

Hi hi hi. Dlatego Wii używa podczerwieni i znacznie prostszych punktów odniesienia (a i tak jak się człowiek skupi to zauważy opóźnienie).

Ja tam nadal nie mam żadnej wiary w Natal. Jeśli dodatkowo ten filmik to nie fake (wszak są na świecie na tyle zdolni ludzie by to zrobić) to wróżę Natalowu bycie akcesorium bez przyszłości jakich było już parę w historii konsol i nie tylko. Ale opóźnienia było już widać na oficjalnych animacjach więc fakem bym tego nie nazwał.

A tak na marginesie pokazywano raz na Discovery jak wygląda sprzęt do animowania w czasie rzeczywistym postaci za pomocą techniki motion capture: kombinezon niezbędny nie mówiąc już o kilku kamerach i nie wiadomo jakim sprzęcie ukrytym pod biurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:38, hallas napisał:

Hi hi hi. Dlatego Wii używa podczerwieni i znacznie prostszych punktów odniesienia (a
i tak jak się człowiek skupi to zauważy opóźnienie).


Natal też używa podczerwieni. Nie trzeba się szczególnie skupiać, żeby zobaczyć to opóźnienie. Bez Wii Motion + jest spore, ale przy Wii motion + też występuje bez wielkiego skupiania się.

Dnia 27.02.2010 o 16:38, hallas napisał:

Ja tam nadal nie mam żadnej wiary w Natal. Jeśli dodatkowo ten filmik to nie fake (wszak
są na świecie na tyle zdolni ludzie by to zrobić) to wróżę Natalowu bycie akcesorium
bez przyszłości jakich było już parę w historii konsol i nie tylko. Ale opóźnienia było
już widać na oficjalnych animacjach więc fakem bym tego nie nazwał.


Tak jak mówiłem Wii (tutaj też mowa o Wii remote bez motion +) ma też sporego laga, więc cóż i tak się kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 16:52, Xjumpaytech napisał:

Tak jak mówiłem Wii (tutaj też mowa o Wii remote bez motion +) ma też sporego laga, więc
cóż i tak się kupi.

No właśnie, i tak się kupi, nie ważne czy będzie przereklamowanym crapem, albo nie sprosta wymaganiom ;] Tak chce szanowny pan Greenberg i reszta ferajny z Microsoftu, więc się kupi, bez wchodzenia w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować