Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania sprzętowe Splinter Cell: Conviction

32 postów w tym temacie

Ja to bardziej obawiam się o wymagania sprzętowe niż internetowe. Nawet taki internet 5 Mbit to nie jest teraz duży wydatek, ba nawet 25 mbit/s to wydatek rzędu 65 zł miesięcznie, jednak nie wszyscy mieszkają w dużych miastach. Ja jednak mam to szczęście. Z drugiej strony jednak ciekaw jestem po co aż takie łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy w końcu przestaniecie histeryzować? ;) Net 1Mbit/s potrzebny jest do komfortowego grania w tryb multi!! Czy wy naprawdę myślicie, że aby utrzymać stałe łącze z serwerem UBI trzeba mieć neta 1Mbit/s? To jest wielki nonsens. Weście pomyślcie trochę a nie aby tu niepotrzebny offtop robicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:03, Czarek188 napisał:

Ludzie czy wy w końcu przestaniecie histeryzować? ;) Net 1Mbit/s potrzebny jest do komfortowego
grania w tryb multi!! Czy wy naprawdę myślicie, że aby utrzymać stałe łącze z serwerem
UBI trzeba mieć neta 1Mbit/s? To jest wielki nonsens. Weście pomyślcie trochę a nie aby
tu niepotrzebny offtop robicie :/


Ludzie histeryzują ostatnio nader często.
Histeryzowali, gdy przeczytali (wyssane z palca) wymagania sprzętowe Risen.
Histeryzowali, gdy przeczytali (wyssane z palca) wymagania sprzętowe Dirt 2.
Histeryzują i teraz, czytając wymagania sprzętowe Metro 2033 (nie odróżniając "zalecanych" od "optymalnych dla DX11".
Histeryzują w przypadku zabezpieczenia Ubisoftu.
To chyba modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie internetu... chyba nie wszyscy pamietaja, ze SC:C ma miec multi i co-op''a do grania. rozumiem, net przy singlu to troche zbedne, ale ta gra tez ma multi. Odnosnie wymagan samego zabezpieczenia juz bylo mowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przywykłem do tego, że twórcom się nie chce optymalizować gier, ale to 1Mbps to przegięcie. Niedawno był wywiad z ubisoftem to koleś się wypowiadał, że wystarczy zwykły modem dial-up, byle by połączenie było ciągłe, a tutaj takie coś. Wygląda na to, że sobie daruję kolejne produkty francuzów, już Steam jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować