Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 na PC było w produkcji

108 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 11:05, Econochrist napisał:

Niech sobie wsadzą gdzieś ten marketingowy bubel.
Żaden PCtowiec nie zapłacze z powodu braku Halo 3 na tej platformie.


Dokładnie..jedynka była słaba, a dwójkę już sobie odpuściłem. Może i na Xboksie gra jest super hiper itd ale na PC to zwykły FPS jakich wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie że HALO jaka gra w klimatach sci-fi jest po prostu genialna.Akurat zagrywam się teraz w Halo Wars na XBoxie 360 .I świta HAlo jest naprawdę genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:12, pustelnik21 napisał:

Włąśnie że HALO jaka gra w klimatach sci-fi jest po prostu genialna.Akurat zagrywam
się teraz w Halo Wars na XBoxie 360 .I świta HAlo jest naprawdę genialny.


Haha wiedziałem, że napiszesz. Halo jest genialne>? Widać nie grałeś w dobre FPS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:14, Longer napisał:

Haha wiedziałem, że napiszesz. Halo jest genialne>? Widać nie grałeś w dobre FPS-y.

Widać nie grałeś w Halo 3. Tutaj on ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak sprzedało by się źle, pewnie znowu by była do tego zaporowa cena. I na koniec, Halo to fenomen czysto konsolowy, mało graczy PC-towych "rozumie" szum wokół serii (na przykład ja :P) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sikaja na ta gre z powodu designu i klimatu, a samo strzelanie jest po prostu rzemieslniczo zrobione na poziomie najlepszych FPS''ow. W FPS''ach nie ma miejsca na rewolucje wiec nie gadajcie o jakichs tam "lepszych fpsach ktorych jest wiele na pc". No chyba ze pogadamy o konkretach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że nie będzie , dwójka zalegała półki sklepowe . Cena ponad 200zł za grę na kompa to trochę za dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ chciał zrobić z Halo 2 reklamę Visty. I mocno im się to nie udało - ta gra chyba zachęciła do zmiany OS tylko osoby... nie wiem nawet jak je nazwać, nie wiem czy w ogóle takie osoby były. Ogólnie wymóg Visty do Halo 2 to śmiech na sali. Wtedy ta marka przegrała na PC bo pierwsza część, co by nie mówić, była przyjemną strzelanką s-f i tak samo mogło być z pozostałymi tytułami z serii. Teraz już nie ma odwrotu i wydanie czegokolwiek z serii Halo na PC to strata kasy dla producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:53, hallas napisał:

Teraz już nie ma odwrotu i wydanie czegokolwiek z
serii Halo na PC to strata kasy dla producenta.

mam wrażenie że tu wcale nie chodzi o kasę, tylko utrzymywanie, że klocek jest osom i wcale nie jest tak, że wszystkie jego exclusive''y są pół roku później na blaszaku. To raczej efekt wojny o drugie miejsce między konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 12:00, dark_master napisał:

To raczej efekt wojny o drugie miejsce między konsolami.

Cokolwiek, niech i tak będzie. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w tej chwili Halo jest tak samo popularne na PC jak Lips czy Metal Gear Solid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Halo jest beznadziejne w porównaniu chociażby z każdym CoDem czy innym dobrym FPS-em."

Halo 3 bije na łeb ten marketingowy bubel zwany MW2.

Zawsze kiedy na grunt rzuca się temat Halo to wielcy znawcy mówią ile to FPSów na PC jest lepszych. To ja się pytam - które? Bo osobiście to serię Halo stawiam tylko trochę niżej do serii Half-life.

I ZAWSZE, ale to zawsze muszą się pojawiać śmieszne ludziki z tekstami typu "nie rozumiem fenomenu Halo". No i? Ja też nie wiedziałem o co chodzi. Dopóki nie zagrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 i tak zmiecie wszystkie FPSy jakiekolwiek wyszły. Przynajmniej pod względem techinicznym itp.
Pod względem fabularnym Half-Life 2 jest niedościgniony.

Bad Company 2 jest zaawansowany technicznie. Halo 3 tylko udaje że jest dobry a tak naprawdę to przeciętniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się chce jak tego słucham!

Dnia 28.02.2010 o 11:14, Longer napisał:

> Włąśnie że HALO jaka gra w klimatach sci-fi jest po prostu genialna.Akurat zagrywam

> się teraz w Halo Wars na XBoxie 360 .I świta HAlo jest naprawdę genialny.

Haha wiedziałem, że napiszesz. Halo jest genialne>? Widać nie grałeś w dobre FPS-y.


Wymień mi te dobre fpsy!

Dnia 28.02.2010 o 11:14, Longer napisał:

> Niech sobie wsadzą gdzieś ten marketingowy bubel.
> Żaden PCtowiec nie zapłacze z powodu braku Halo 3 na tej platformie.

Dokładnie..jedynka była słaba, a dwójkę już sobie odpuściłem. Może i na Xboksie gra jest
super hiper itd ale na PC to zwykły FPS jakich wiele....


Pokaż mi takiego fps''a który jest jak halo... 1 proszę cię wystarczy jeden podobny i tak dobry fps...

Jesteście beznadziejni... ludzie z pc macie już takie kompleksy na punkcie swojej platformy, że tylko najazd na inne konsole sprawia wam przyjemność. Ogarnijcie się ; /

Halo to genialna seria a 3 jak najbardziej zasługuje na miano gry epickiej. Nie mówię, że to najlepszy fps ale jest naprawdę kozacki a osoby które się z tym nie zgadzają są po prostu tępe (przepraszam innych tępaków) można powiedzieć, że się nie podoba, ale ta gra najzwyczajniej w świecie jest dobra i tyle.

A to, że nie powstało na PC? Nic dziwnego, ta gra od samego początku była tworzona na xbox''y i na pc po prostu się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować