Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 na PC było w produkcji

108 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 12:31, mistshoo napisał:

Ja wytrzymałem przy sesji z 3 mniej więcej godzinkę, później out z konsoli. Jak dla mnie
straszna miernota.

Tak? To podaj swój Gamer Targ. Jeśli na prawdę grałeś będzie to zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 12:36, Xjumpaytech napisał:

> Ja wytrzymałem przy sesji z 3 mniej więcej godzinkę, później out z konsoli. Jak
dla mnie
> straszna miernota.
Tak? To podaj swój Gamer Targ. Jeśli na prawdę grałeś będzie to zapisane.


Wejdź na mój gramsajt, tam masz wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Halo kojarzyłem sobie z FPS z najwyższej półki, aż go nie zobaczyłem i w niego nie zagrałem... Chyba tylko najwięksi fanboje i Amerykanie (gdzie gra się we wszystko, co jest rozreklamowane) coś w tej grze widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo dla konsol jest jak Quake dla PC. To była rewolucja. Nie każdemu może odpowiadać design, ale nazywanie Halo kiepska grą jest głupotą i przejawem ignorancji. A już kompletną hipokryzją i debilizmem jest mądrzenie się ludzi, którzy w tę serie nie grali a wypowiadają się na ten temat.
Halo 3 nie pojawi się na pc, tak jak i nie pojawią się inne gry wydawane przez Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:02, MrGregorA napisał:

Ja Halo kojarzyłem sobie z FPS z najwyższej półki, aż go nie zobaczyłem i w niego nie
zagrałem... Chyba tylko najwięksi fanboje i Amerykanie (gdzie gra się we wszystko, co
jest rozreklamowane) coś w tej grze widzą.

Pograj na multi. Ta gra w trybie multiplayer jest mocarna. Najlepsze multi na konsole aż do wyjścia Reach. Single jest dobry tylko do gry co-op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 11:33, Xjumpaytech napisał:

Widać nie grałeś w Halo 3. Tutaj on ma racje.

Według Ciebie może i tak. Dla mnie Halo to zwykłe FPS-y jakich wiele. Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 12:20, Czaroxxx napisał:

Jesteście beznadziejni... ludzie z pc macie już takie kompleksy na punkcie swojej platformy,
że tylko najazd na inne konsole sprawia wam przyjemność. Ogarnijcie się ; /
Halo to genialna seria a 3 jak najbardziej zasługuje na miano gry epickiej. Nie mówię,
że to najlepszy fps ale jest naprawdę kozacki a osoby które się z tym nie zgadzają są
po prostu tępe (przepraszam innych tępaków) można powiedzieć, że się nie podoba, ale
ta gra najzwyczajniej w świecie jest dobra i tyle.

Nie będę pisał, że jest dobra skoro dla mnie jest słaba! Nie mam żadnych kompleksów na punkcie peceta bo sam zamierzam kupić w maju PS3 albo Xbox360. Piszę tak jak uważam, i nie zamierzam kłamać i pisać pod publikę.

Dnia 28.02.2010 o 12:20, Czaroxxx napisał:

A to, że nie powstało na PC? Nic dziwnego, ta gra od samego początku była tworzona na
xbox''y i na pc po prostu się nie sprawdza.

WŁAŚNIE. Nie sprawdza się, więc dla mnie jest to zwykły FPS, nic ciekawego. Nie podoba mi się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft już dawno skonczył wydawac gry na PCta.Zresztą po co ma wydawac gry na śmierdzącą piractwem i oszustami platformę?Ja się cieszę że mam Xboxa 360 MS od moich młodzienczych lat był moją ulubiona firma obok Bioware.Mechwarrior,Age of Empires,Halo te tytuły mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Longer: A podoba Ci się Crysis2 i Doom 4? Pytam, bo jako jeden z nielicznych potrafisz oceniać gry, w które nie grałeś i których na oczy nie widziałeś. Powiedz, o wyrocznio - dobre są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o o tym nie słyszałem, ale nie będę dużo gadał gdyż w tą gre nie miałem okazji pograć.;)
ale jeśli jest dobra to musowo ja chce ją na PC-eta.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:16, pustelnik21 napisał:

Microsoft już dawno skonczył wydawac gry na PCta.Zresztą po co ma wydawac gry na śmierdzącą
piractwem i oszustami platformę?Ja się cieszę że mam Xboxa 360 MS od moich młodzienczych
lat był moją ulubiona firma obok Bioware.Mechwarrior,Age of Empires,Halo te tytuły mówią
same za siebie.

Na X360 nie ma piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaucz
wejdź sobie na pierwszy lepszy portal Torrentowy przed jakąś dużą premierą
i skończ pieprzyć że nie ma piractwa na XBoxie.
Jest, tylko o tym się nie mówi tak głośno jak o piractwie na PC.
Tylko PS3 i ew Wii jest wolne od piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:32, Econochrist napisał:

Kaucz
wejdź sobie na pierwszy lepszy portal Torrentowy przed jakąś dużą premierą
i skończ pieprzyć że nie ma piractwa na XBoxie.
Jest, tylko o tym się nie mówi tak głośno jak o piractwie na PC.
Tylko PS3 i ew Wii jest wolne od piractwa.

Myślę że nie wyczułeś sarkazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już kompletną

Dnia 28.02.2010 o 13:06, aope napisał:

hipokryzją i debilizmem jest mądrzenie się ludzi, którzy w tę serie nie grali a wypowiadają
się na ten temat.


Tacy "znawcy" tematu mają zawsze najwięcej do powiedzenia - jak się później czyta te "mądrości" to ręce opadają. No ale jest news, o Halo, wiec jest okazja żeby paru frustratów sobie pohejtowało grę, w którą nie grali :) Ja tam nie wiem - jak ja jakiejś gry/serii nie lubię, to w nią nie gram, ale też nie sypie gimnazjalnymi tekstami w rodzaju "w tą grę graja tylko debile, jest przehajpowana na maksa". Nie zabieram np. głosu w wątku poświęconym "Footbal Manager" żeby wszystkim udowadniac jaka ta gra jest gówniana, bo ja nie lubię "menedżerów". W wątku poświęconym WoW też nie produkuje swoich złotych myśli, że gra gówniana, casualowa i dla no -lifów, a te 11 mln. co w nią gra to na zasadzie "jedzmy gówno, miliony much nie mogą sie mylić". I że jest milion lepszych MMORPG. No ale ja nie mam kompleksów. Widać gimnazjaliści mają i pod każdym newsem o Halo musza światu obwieścić jak to oni tej gry nie lubią i że "na PC jest miilion lepszych FPS". Hmm... to chyba prościej by było żeby w te FPSy po prostu grali, zamiast tracić czas na mędrkowanie o grze w ktorą nie grali i zagrać nie zamierzają ? Bez wmawiania innym, że grają w "jakiś szajs" ? No, ale może za dużo od co poniektórych gramowiczów wymagam... :)

@pustelnik21

Tu są dzrzwi ----I . Wyjdź i nie zapomnij ich za sobą zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:30, Kaucz napisał:

> Microsoft już dawno skonczył wydawac gry na PCta.Zresztą po co ma wydawac gry
na śmierdzącą
> piractwem i oszustami platformę?Ja się cieszę że mam Xboxa 360 MS od moich młodzienczych

> lat był moją ulubiona firma obok Bioware.Mechwarrior,Age of Empires,Halo te tytuły
mówią
> same za siebie.
Na X360 nie ma piractwa.


Jest ,ale tak niewielkie że nikt nie zawraca sobie tym głowy..Zreszta liczby świadczą MW 2 8 mln sporzedanych na Xboxa 360 ,100 tys na PCta.Ponad 4 mln z piarconych gier na PCta nie całe 900 na Xboxa 360 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie nie ma piractwa hahaha... Kaucz w takim razie sprawdz w rankingach ile raz sciagnieto MW2 na xboxa... Na PS3 nie ma piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować