Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

202 postów w tym temacie

"Trudno nam powiedzieć: tak, wszystkie nasze produkcje będą zawierały nowe zabezpieczenia do czasu, aż poumieramy, ale w większości przypadków tak właśnie będzie"

Czy któryś z szanownych czytelników tego serwisu jest mi w stanie pożyczyć jakaś dobrą Berettę ew. Glocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:20, QandQ napisał:

Czy któryś z szanownych czytelników tego serwisu jest mi w stanie pożyczyć jakaś dobrą
Berettę ew. Glocka?

A może być Barrett? Glocka czy Beretty nie mam pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było już o tym newsa jakiś czas temu? Wiem to od dawna i szczerze jeśli te zabezpieczenia nie będą znacząco komplikowały rozgrywki to ja osobiście nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHA.. I to wszystko w celu obniżenia piractwa? Buahahaha.. tępaki.. oni sami sobie kopią jeden wielki GRÓB! Steam, Windows Live, itd.. masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bzdura straszan te zabezpieczenia. w domu nie pogram (orange free przez cdma bo innej opcji nie mam), na uczelnii nie pogram (za duzo działajacych sieci wi-fi i co kilka minut internet sie rozlacza, poza tym poblokowane wszystkie porty poza http, https i pop3), wychodzi na to ze tylko u dziewczyny albo na cracku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to gdzieś.
Do każdej ich kupionej gry (w planach puki co tylko nowe Splinter Cell i Ghost Recon)
ściągne sobie CRACKA i będę się śmiał z tych Żabojadów wniebogłosy.
Proste. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi nie wiem jakie zabezpieczenie jest np. w Avatarze, ale działa i do chwili obecnej nie zostało złamane.

Econochrist może najpierw zajmij się językiem polskim (wtf is "puki"???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

avatara nikomu sie nawet nie chcialo crackowac... do starcrafta 2 juz jest dzialajacy crack pozwalajacy na gre z botami a przeciez minal dopiero tydzien bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:33, pustelnik21 napisał:

Kij w oko PCtowocom .Ja nie mam żadnych DRMów na konsoli.Bo tam kto piraci od razu dostaje
bana.

Jak ja lubię te twoje teksty. Kolejny powód dla którego nie kupię Xboksa to fakt, że ty grasz na tej konsoli :)
@hallas: a którego Barretta masz? M-82? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, teraz bez sieci to jak bez ręki. Ani człowiek nie pogada ze znajomymi za granicą, ani nie zapłaci za mieszkanie, czy nie kupi czegoś w sieci... Więc o ile rozumiem, że dla niektórych jest to problem psychologiczny, to chyba w praktyce nie będzie tak źle.

Po za tym gry to produkt luksusowy, nie podoba się, to nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:51, Krzych_Ayanami napisał:

No cóż, teraz bez sieci to jak bez ręki. Ani człowiek nie pogada ze znajomymi za granicą,
ani nie zapłaci za mieszkanie, czy nie kupi czegoś w sieci... Więc o ile rozumiem, że
dla niektórych jest to problem psychologiczny, to chyba w praktyce nie będzie tak źle.


Po za tym gry to produkt luksusowy, nie podoba się, to nie kupować.

I dlatego nowych gier od Ubi nie kupię. Proste, są inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:39, TobiAlex napisał:

Pepsi nie wiem jakie zabezpieczenie jest np. w Avatarze, ale działa i do chwili obecnej
nie zostało złamane.


o jakim avatarze ? jedyne co mi przychodzi na mysl to James Camerons Avatar: The Game - ktora zostala zlamana wieki temu (~1,5 miesiaca temu) - chyba ze o innej grze mowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:39, TobiAlex napisał:

Pepsi nie wiem jakie zabezpieczenie jest np. w Avatarze, ale działa i do chwili obecnej
nie zostało złamane.



Owszem, zostało złamane.
Sam pograłem jeden dzień na pirackiej wersji Avatara i stwierdziłem, że dobrze zrobiłem nie kupując tej gry przed przetestowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w kolejnym temacie trzeba to powtórzyć. Ubisoft traci graczy, a gry jak będą piracone tak będą. Beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są zabezpieczenia czy ich nie ma, gry piracone będą bez wątpliwości cienia.
Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trudno nam powiedzieć: tak, wszystkie nasze produkcje będą zawierały nowe zabezpieczenia do czasu, aż poumieramy, ale w większości przypadków tak właśnie będzie"

Czyli dobra informacja dla piratów. Nie będą się musieli męczyć z rozpracowywaniem nowych zabezpieczeń od Ubisoftu. Chyba, że w Ubisofcie wszyscy zbiorowe samobójstwo popełnią. Ale chwila! Wtedy już nie będzie Ubisoftu... :D
W każdym razie widać, że ja nie kupię od nich żadnej gry póki nie umrą, skoro mają zamiar stosować to zabezpieczenie. <sarkazm>Powodzenia Ubi</sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jak w dzień premiery pierwszej z tych gier w sieci będzie hulał pirat... I w sumie byłoby dobrze, może to by oduczyło twórców uprzykrzania życia LEGALNYM NABYWCOM. Ja już wiem, że postoję. Conviction chętnie bym kupił w ciemno, ale głównie gram w podróżach na laptopie, gdzie nie mam netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować