Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

202 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 16:33, pustelnik21 napisał:

Kij w oko PCtowocom .

Bardzo mądry tekst. Pewnie w ten sposób podrywasz również dziewczyny, co? Jak czytam te Twoje bzdury to na prawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Ahh, a co do newsa to Ubi traci w ten sposób graczy. Ludzi, którzy nie mają internetu (są jeszcze tacy?) i ludzi, którym ta inicjatywa się nie podoba. Ciekawe kiedy się zorientują, że to był zły pomysł??? Oby nie było za późno, bo mogą wyniknąć z tego tylko kłopoty tej firmy (czyt. mniejsza sprzedaż gier)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ... ktoś wymyśla projekt jakiejś modernizacji, dostaje za to kasę i będzie to forsował do upadłego nawet jak zda sobie sprawę, że to głupota ;)
Cieszę się, że nie tylko w naszym kraju zarządzanie w firmach powierzane jest nadzwyczaj inteligentnym osobom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej było wpuścić te zabezpieczenie do jednej gry i sprawdzić jak się one sprawdzi w praktyce ? Teraz odmawiam sobie wszystkich gier Ubisoftu , i mam wszelką nadzieje że żadna firma y nie pójdzie śladem Ubisoftu.

Interesowały mnie 2 gry Ubisoftu ale powiedziałem , przejda obok nosa te gry i ich nie kupie. Dla mnie już nie istnieje Ubisoft . Nie bede kasy wydawał i się męczył z gra , che przyjemnie grac ale tu tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyny "idealny" system zabezpieczeń to taki, gdzie gra odbywałaby się na serwerach producenta, a wszystkie nasze działania podjęte w grze byłyby przetwarzane przez serwery.Aplikacja ściągnięta z internetu (bo po co dołączać mały program na płycie) byłaby jedynie "klientem" i wyświetlała obrazki przesyłane przez serwer :P. Wtedy jakość gry zależałaby jedynie od szybkości naszego łącza ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pieprze*** kazdej ze stron...piractwo bedzie zapewne zawsze, wiec znajdzie sie zawsze ktos kto z tym bedzie walczyl oraz kto bedzie bronil...kazdy ma swoje racje i juz...dziwie sie jednak specom od marketingu, bo albo sa pewni swoich poczynan, albo sa kompletnymi ignorantami nie dostrzegajac tej ciagle narastajacej fali niezadowolenia z powodu coraz to nowszych i "lepszych" zabezpieczen...i jeszcze wymagane polaczenie z netem - litosci...nie wspominajac o koniecznosci zakladania setek profili do najrozniejszych windowsow live, steamow itp...wydawalo by sie, ze dzialania marketingowe maja na celu zapoznac z marka i zachecic do kupna... coz...moge sie mylic :D

PS. no i niech nikt nie mowi, ze tworcy gry traca na piractwie, bo taki tworca gry ma zapewne stala pensje (biorac pod uwage takich gigantow jak Ubi czy EA...), a dobra gra i tak sie obroni dobrym wynikiem sprzedazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobię to co powinien każdy myślący człowiek. Nie podoba Ci się polityka sklepu/producenta/wydawcy ? Nie kupuj ich towarów - głosuj portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam stałego neta więc w nowego PoP-a sobie pogram. Ale co do innych gier nie jestem jakoś przekonany.
Czekam na nowych "hirołsów", mam nadzieję, że zobaczę je już w przyszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 17:54, god_of_dump napisał:

juz...dziwie sie jednak specom od marketingu, bo albo sa pewni swoich poczynan, albo
sa kompletnymi ignorantami nie dostrzegajac tej ciagle narastajacej fali niezadowolenia


Albo swietnie sobie z tego zdaja sprawe i postepuja w mysl zasady nie wazne jak, byleby o nas mowili. Szum medialny wokol ubisoftu i takie tam... ciekawe sprawa co bedzie jesli faktycznie te ich "uber" zabezpieczenia albo zostana zlamane w dzien po premierze albo utrudnia legalnym graczom zycie tak ze sprzedaz gier tej firmy zacznie spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:01, matrixdsp napisał:

A ja zrobię to co powinien każdy myślący człowiek. Nie podoba Ci się polityka sklepu/producenta/wydawcy
? Nie kupuj ich towarów - głosuj portfelem.

Bardzo słusznie mówisz, należy ściągnąć grę razem z witaminką z sieci i mieć problem w nosie. Szkoda tylko tych ''legalnych łosi'', którzy lubią kupować i mają ku temu możliwości. Dlatego polecam podpis pod petycją:
http://www.petitiononline.com/ew15dl94/petition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajret Alert?

BTW, ciekawe co by się stało, gdyby Valve, Blizz i EA używały podobnych zabezpieczeń :O

No, Valve poza kolejnością, bo ma Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell: Conviction - SPIRACONY
Prince of Persia: Zapomniane Piaski - SPIRACONY

Dzięki Ubi za oszczędzanie moich pieniędzy, będzie mnie stać na coś innego, jako że miałem właśnie te 2 kupić a stać mnie tylko na 1 grę co 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy ile z osób które tutaj zarzekają się że nie kupią ich produktów mają piraty starszych produktów UBI? Ja osobiście kupie produkt na którym mi zależy, z resztą posiadam oryginalną całą serie settlersów. Stałe połączenie z netem to nie problem. Tak naprawdę jeśli zabezpieczenie się sprawdzi to sprzedaż nie spadnie, w najgorszym przypadku utrzyma się na takim samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:28, Ostrowiak napisał:

Pajret Alert?

BTW, ciekawe co by się stało, gdyby Valve, Blizz i EA używały podobnych zabezpieczeń
:O

No, Valve poza kolejnością, bo ma Steama.

Ale steam nie przerywa ci gry, bo połączenie z netem zostało zerwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tym z Ubi coś na głowę spadło. Jeżeli myślą, że w ten sposób zbawią świat to są w błędzie. Crackerzy się i tym zajmą, a oni stracą następne miliony i zacznie się znowu kryzys w grach komputerowych. Steam''a jeszcze przeżyłem (jest nawet przydatny... :-)) ale tego już nie. Jak dla mnie żegnaj kochane, stare Ubi. Nowego gościa w domu nie powitam... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że masz się czym chwalić? To że kradniesz nie jest wcale powodem do dumy. To że Ubisoft stworzył takie zabezpieczenia ani trochę nie usprawiedliwia tego czynu. Jeżeli tak bardzo ci one przeszkadzają to nie kupuj tej gry, ale też nie kradnij! A jeśli naprawdę chcesz w to zagrać, to jakoś byś to przebolał i kupił nawet z tymi zabezpieczeniami (skoro tu piszesz to masz neta i pewnie nie sprawiłyby ci one żadnego problemu.

Moim zdaniem te zabezpieczenia nie są wcale takie złe, jedynie ci co nie mają internetu mogą być niezadowoleni, ale pozostałych nie rozumiem. Skoro mają stały dostęp do internetu to w czym problem?

I tak będzie tak jak zawsze: Piraci (w moim przekonaniu złodzieje) znajdą sposób, a uczciwi kupią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajdę i osobiście prześlę kretynom z UBI-kacji crack do gry. AC 2 na gram.pl zamówiłem, ale instaluje cracka, bo nie zamierzam być zależny od jakichś niedorobionych jajogłowych z firmy, która ma w d....pie legalnych userów. To też ostatnia gra UBI-kacji jaką kupiłem.

nie pozdrawiam UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś wykasował mój arcybłyskotliwy komentarz z szablą w tle. Trudno się mówi. W każdym razie Ubisoft źle robi. Sprzedaż im nie wzrośnie. Złamano Starforce, złamano Steam''a, Windowsy z Update złamano - złamie się i Ubisoftową super-łączo-fortecę.

Mnie interesuje tylko jedna rzecz. Co za parę lat, jak Ubi zacznie ciąć koszty i zamykać swoje serwery? Na przykład w NFS Underground 2 po Multi się już nie pogra bo EA wyłączyło serwery - a co z takim Conviction? Będę miał oryginalną grę do kosza wyrzucić? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować